Geçmiş Tecrübelerini Bütün Açıklığı ile Anlatırken İnsana Yeni Bir İlişkiye Başlama Korkusu Salan 13 Kişi

-
Abone ol

Biz şaşırdık kaldık... 😱

Kaynak: https://thechive.com/2020/01/27/men-shar...

1. "Bir akşam bir kadınla randevuya çıktım. Her şey gayet yolundaydı...

Gecenin onunda onu evine bıraktığımda aynasının üstünde kendi fotoğraflarımı gördüm."

2. "İlk buluşmamızda “Eğer beni öldürecek olsaydın bunu nasıl yapardın?” diye sordu...

Bilmediğimi söylediğimde, o bana kendi planını detaylıca anlattı ve bundan asla kurtulamayacağımı söyledi."

3. “Eski kız arkadaşım 5 yıl boyunca beni takip etti. Artık durum o kadar kötü bir boyuta gelmişti ki...

Büyükannemgil de dahil olmak üzere ailemdeki herkes için teker teker uzaklaştırma kararı çıkarttım; bir kişi hariç: kız kardeşim… O şehir dışında oturduğu için buna gereksinim duymamıştım. Bu kadın kız kardeşimi bulmuş ve kılık değiştirerek onunla bir festivalde tanışmış ve hakkımda bir şeyler öğrenmeye çalışmış. Ama unuttuğu şey kız kardeşimin, eski kız arkadaşımı biliyor olması. Ne zaman taşınsam, yeni adresimi bildiğini göstermek için evime bir posta gönderiyor. Gerçekten bu durum artık çok saçma olmaya başladı…”

4. “Gittiğim barda tanıştığım bir kadınla işler biraz daha ilerleyince geceyi onun evinde sonlandırdık...

 O gece seviştik, zaten sonra da uyuyakalmışız. Sabah beşe doğru alarmım çaldı ve işe gitmek için hazırlanmaya başladım. Uyanıp oradan gitmemem gerektiğini söyledi ve üstüme atlayarak bağırmaya başladı. Ben de ona işe gitmem gerektiğini ama sonrasında onu arayacağımı söyledim. Gerçekten de niyetim bu şekildeydi. Çok güzel ve komik bir kızdı. Ama bana delirmiş gibi saldırdı. Resmen evden çıkmak için fiziksel bir mücadele vermek zorunda kaldım. Bir daha da asla onunla tanıştığım bara gitmedim.”

5. “Nişanlımla evlenme kararı aldık ve düğünümüzü onun ülkesinde yapacaktık…

Düğün davetiyelerini hazırlarken davetiyenin üstünde yazan şeyleri anlamadığım için davetiyeleri kesmek ve zarflamak dışında başka bir yardımım dokunmuyordu. Ona defalarca başka ne yapabileceğimi sormuş olmama rağmen, onu hiç yardımcı olmadığımı söyledi ve bana bağırmaya başladı. Eline aldığı bıçağı sağa sola sallayarak üstüme yürüdü. Ertesi gün o işe gittiğinde, eşyalarımı topladım ve ona haber vermeden havalimanına gittim. Biz bu şekilde ayrıldık.”

6. “İlk ve son Tinder buluşmamı anlatacağım:

Buluştuğumuz ilk gün, eşiyle olan boşanma kağıtlarını da yanında getirmişti. Sonra da bana 1 yıl boyunca neler yapacağımızdan tutun ne zaman evleneceğimize kadar kurduğu planını anlatmıştı. Onunla bir daha görüşmek istemediğimi söylediğimde bu fikrimi reddetti. O günden sonra bir daha onunla görüşmedim. Şimdilerde diyorum ki, o gün onu iyi ki onu evime çağırmamışım.”

7. “Kız arkadaşımla ayrılmamızın üstünden dokuz yıl geçti ve evimin önüne gelip yarım saat boyunca aralıksız korna çaldı.”

8. “Ayrıldıktan sonra arabamın üstünde bir zarf buldum. Zarfı açtığımda iki şey vardı:

“Hiçbir zaman birlikte olamayacağımızı biliyorum ama beni her zaman hatırlayacaksın.” yazan bir not ve kasık tüylerini çift taraflı banda yapıştırıp onu da yapıştırdığı bir iç çamaşırı…”

9. “Bir kadınla tanıştım, birlikte evime gittik ve seviştik. Kadın biraz garipti ama ben de çok sarhoş olduğum için çok önemsemedim...

Uyurken ev arkadaşım çığlık atmaya başlayınca aşağı indim ve şok oldum: yanımdaki kız bütün banyoyu su içinde bırakmıştı ve neredeyse bacaklarımıza kadar her yer su olmuştu.  Onun yanına gittiğimde, o zaten çoktan gitmişti. Tabi bana küçük bir hediye de bıraktığını söylemeden edemeyeceğim: Klamidya!”

10. "Yirmili yaşlarımda bir kadınla tek gecelik bir ilişki yaşadım. Üstünden birkaç gün geçtikten sonra beni arayıp...

Nerede olduğumu sordu. Ben de ona işe gittiğimi söylediğimde buna inanmadı ve beni trende gördüğünü söyledi. Ben de ona işe trenle gittiğimi söyledim ama bana inanmadı ve arabamı yaktı..."

11. "Yüz yüze bir en fazla iki kez görüştüğümüz bir kadın, bir haftada evime üç kere zorla girdi. Eve geldiğimde kırdığı camın parasını, büyü boy bir cipsi ve kedimin en sevdiği mamayı buluyordum..."

12. "Kadının biri katıldığım bir partide erkek arkadaşının yanında yüzümü yalamıştı...

Hala neden bunu yaptığını merak ediyorum doğrusu."

13. "Önceden görüştüğüm bir kadın vardı. Doğum gününde ortak arkadaşımızdan hediye olarak benim iç çamaşırımı istemiş...

Ona bunun mümkün olmadığını söylediğimde de arkadaşımı çok bunaltmış ve arkadaşım da yeni çamaşırlar alıp onlara kullanılmış süsü vermiş. 1 sene boyunca her gün onlarla uyuduğunu söylemiş..."

Peki şimdiye kadar sizin başınıza gelen en garip şey neydi? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hipergrafi

Aslında saplantılı aşk konularında kadınlar erkeklerden daha tehlikelidir. Erkek namus olgusuyla kadını sahiplendiği için başına bela olur. Kadın tutkuyla sevdiği için. İkisi de çok tehlikeli olabilir. Bir kadın erkeğe en fazla ne yapabilir ki bi sıkımlık canı var zaten demeyin. Hasta ruhlardan bahsediyoruz saygınlığınız, gelecekteki ilişkileriniz, ruh sağlığınız, vücut bütünlüğünüz, kariyeriniz her şeyiniz için tehdit haline gelirler...

jesus-cry

Şu tek gecelik ilişki mevzusu intihar etmek gibi, hiç tanımadığın, psikolojisini bilmediğin, hastalık taşıyıp taşımadığı belli olmayan bir insan risk :')

malik-gurdogan

Abd de oluyor genellikle :D

jesus-cry

Türkiye'de de mevcut :)

Görüş Bildir