Görüş Bildir

Gazeteci Ayşen Şahin Gözaltına Alındı: 'Boğaziçi Eylemleriyle İlgili Olabilir'

Haberler
> Gazeteci Ayşen Şahin Gözaltına Alındı: 'Boğaziçi Eylemleriyle İlgili Olabilir'

Evrensel Gazetesi yazarı Ayşen Şahin gözaltına alınarak İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Şahin gözaltına alındığı haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

Evrensel gazetesi yazarı gazeteci ve yazar Ayşen Şahin, 8 Mart Kadın Platformunun toplantısı sırasında polisler tarafından gözaltına alınarak İstanbul Emniyetine götürüldü.

Sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

Sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

Ayşen Şahin, gözaltına alındığı bilgisini Twitter hesabından 'Arkadaşlar polis kapıda, Vatan Emniyete götürülüyorum. Üstümü değiştirip çıkıyorum. Herkese tek tek haber veremedim' ifadeleriyle duyurdu.

Şahin'in toplantı sırasında gözaltına alınması kayıtlara şöyle yansıdı👇

Boğaziçi protestolarıyla ilgili olabilir

Boğaziçi protestolarıyla ilgili olabilir

Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat, gözaltına alınmasının ardından görüştüğü Ayşen Şahin'in Taksim İlk Yardım Hastanesinde olduğunu ve İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüleceğini belirtti.

Polat, polisin Şahin'e henüz bir gerekçe belirtmediğini ancak gözaltı uygulamasının Boğaziçi Üniversitesi protestolarıyla ilgili olabileceğini aktardı.

Esnafa tepki göstermişti

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
112
34
27
9
6
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İrem Demir

Daha kaç kişiyi gözaltına alınacak?

Ukela

Dikkat ettiniz mi OneDio Muharrem İnce'den öcü gibi korkuyor , tek bir haber yok. Kimin adamı oldukları (bence) açık seçik ortada. Bu değişene kadar spam yap... Devamını Gör

tom lee jones

Hitlerin SS leri halt etmis,Cin haltetmis.