Fokur Fokur! Gıybet Kazanımıza Yine Haftanın En Sıcak Dedikodularını Attık! 🔥

604PAYLAŞIM

Bu hafta da hayat devam etti. Evlenenler, kavga edenler, küsenler, para harcayanlar ünlü kişiler olunca da; mis gibi magazin gündemi oluştu.

İşte haftanın en baharatlı dedikoduları karşınızda!

1. Bir aşk haberiyle başlıyoruz. Deniz Seki sağ gösterip sol vurdu!

Onu en son Seren Serengil'in nişanında yaşanan bir yakınlaşma sebebiyle gündemimize taşımıştık fakat Deniz Seki bu defa başka bir arkadaş toplantısında, başka birini buldu! Sosyetik güzel Ahu Tuğbay'ın doğum günü partisine katılan Deniz Seki, Tayfun Topal ile gece boyunca samimi görüntüler sergilediği ve partiden el ele ayrıldığı öğrenildi.

Haftanın ilerleyen günlerinde Tayfun Topal ile ilişkiye başladıklarını da işte bu paylaşımıyla gösterdi!

Hızlı başlayan bir ilişki olduğu kesin!

Neymiş, Deniz Seki gibi sosyal olmak ve davetlere sık sık katılmak lazımmış! 😂

2. Safiye Soyman ve Faik Öztürk çiftinden ise ilginç haberler var: Faik Öztürk, MHP'den milletvekili adayı!

Siyasete atılma kararı alan Öztürk'ün eşi Safiye Soyman güzel bir röportajla hem siyasete giriş kararını, hem de ilişkilerinin özel boyutunu paylaştı. Eşi Faik Öztürk'ün, Safiye Soyman'ın MS hastası oğluna ne kadar da iyi babalık ettiğini anlattı. Bu komik çiftin aslında nasıl zorlukları nasıl da dayanışarak atlattıklarını okumak magazin severleri baya duygulandırdı.

3. Hadise ve Serhat Akın'ın kavgası ise bitmedi... Hatta mahkemeye taşındı!

Çünkü Serhat Akın önce özür diledikten sonra, sosyal medya tepkilerinden cesaret almış olacak ki, Hadise ile bir fotoğrafını paylaşarak "Ama haksız mıyım?" paylaşımında bulundu.

Hadise de bu hareketin karşılığında Serhat Akın'a 1 liralık tazminat davası açtı.

Ortalık Kızışıyor! Serhat Akın'ın Hadise Hakkındaki Şok İtirafına Çok Sert Yanıt Geldi: "Adamlıktan Uzaksın" - onedio.com
Ortalık Kızışıyor! Serhat Akın'ın Hadise Hakkındaki Şok İtirafına Çok Sert Yanıt Geldi: "Adamlıktan Uzaksın" - onedio.com

Son derece sembolik bir rakam...

4. Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkisinde ilk kıskançlık krizi: Serengil'in eski sevgislisi Özay Bakır!

Özay Bakır, Serengil'in eski sevgilisi. Çalıştığı mekana dair bir tanıtım videosu paylaşırken, Serengil'in doğum günü kutlamalarında çekilmiş görüntüleri de koyunca ortalık karıştı. Yaşar İpek, "karımın fotoğraflarını, videolarını sileceksin" diyerek Özay Bakır'a feci tehditlerde bulundu.

"Karımın videosunu sil. Seni gelir sahnede..., ‘Mekanını basarım, seni felç ederim." gibi mesajları mahkemeye taşıyan Özay Bakır; "Hiçbir talepte bulunmadan önce anneme küfür etti, bu yüzden cevap vermeden mahkemeye taşıyorum" dedi.

İşin ilginç kısmı, Serengil'in hesabında hala Özay Bakır'ın olduğu paylaşımlar duruyor.

5. Burcu Esmersoy evlendi!

Zaten düğünden önce Miami'de daire hediyesi dahi almıştı, düğün de yine Amerika'da oldu. New York Türk Başkonsolosluğu'nda yakın dostların katıldığı sade bir nikah töreniydi. Mutluluklar diliyoruz!

Ve evet... Resmen saat tuttuk! Eşinin soyismini Instagram hesabına eklemesi 6 saat sürdü!

Nikahtan altı saat sonra Instagram açıklamasını güncellemişti bile! 😂

6. Bir de kötü haberimiz var... Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in başı dertte!

5 yıl önce, aralarında ünlülerin de bulunduğu 34 kişilik bir grup, uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınmıştı, bildiğiniz gibi. 15 kişi bir şekilde serbest kalmıştı...

Mahkeme kalanlarla ilgili kararını 5 yıl sonra verdi!

5 Yıl Önceki Davada Karar Çıktı! Uyuşturucu Ticaretinden Yargılanan Ünlülere Hapis Cezası Verildi! - onedio.com
5 Yıl Önceki Davada Karar Çıktı! Uyuşturucu Ticaretinden Yargılanan Ünlülere Hapis Cezası Verildi! - onedio.com

Bu ünlülerimizden henüz bir açıklama gelmedi. 

Hayırlısını diliyoruz.

7. Ebru Şallı ve Uğur Akkuş kameralardan kaçarken, eski eş Gonca Akkuş açıklamalarına ara vermiyor!

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş kameralardan kaçarken, eski eş Gonca Akkuş açıklamalarına ara vermiyor!
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş kameralardan kaçarken, eski eş Gonca Akkuş açıklamalarına ara vermiyor!

Bu hafta Ebru Şallı'ya kişisel Instagram hesabından feci göndermelerde bulundu. Ardından da boşanma davasının sonuçlandığını duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda çocukları için nafaka vermediği ve şiddet uyguladığı öne sürülen Uğur Akkuş, artık bekar biri...

8. Şimdi mendillerinizi hazırlayın... Özcan Deniz, bebeğinin fotoğrafını ilk kez paylaştı ve yazdıkları bizi feci duygulandırdı!

"Bugün doğum günüm. Seninle her göz göze gelip, cennet kokun ciğerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor en güzel hediyem. Allah karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim. Yanlışlardan, zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim. Bunları yaşayacaksın çünkü hayatın kuralı bu. Gerekli bir kuraldır. Sana hayatı yaptığın yanlışlar, yaşadığın zorluklar, karşılaştığın kötü insanlar öğretecektir. Baban olarak duam ve çabam bunlar karşısında güçlü, dayanıklı ve zeki olman olacak hep. Bunları buraya yazıyorum çünkü kaybolmayacak bu yazdıklarım ve aklın erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın. Unutma ki şartlar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım. Gücüm yettiğince, aklım erdiğince sana son nefesime kadar fiziken, ruhen eşlik edeceğim. Sana yanlış seçimler yaptığını düşündüğünde doğrunun ve yanlışın göreceli olduğunu, tıkandığında hep bir çıkış yolunun bulunduğunu, zihnini hep açık tutman gerektiğini, her durumda bakış açını değiştirip durumu başka açılardan da görmen ve kararlarını öyle vermen gerektiğini, bir zorlukla karşılaştığında yeryüzünde herhangi bir insan o zorluğu aşmışsa senin de aşabileceğini, öğrenmekten ve de düşünmekten yoksun olmaman gerektiğini, uzaklarda dahi olsan aile birliğine önem vermen gerektiğini, gerçek dostlukları önemsemeni, aşkı bulduğunda üçüncü şahıslara kulak asmadan doya doya yaşaman gerektiğini, senin yaşam enerjini yok edecek, hiçleştirecek insanlardan kim olursa olsun uzak durman gerektiğini, sahiplenmekle kölelik, bağlanmakla bağımlılık arasındaki farkın ne olduğunu, kadınlara saygılı ve zarif olman gerektiğini, kimseyi ayıplamaman ve şekilci olmaman gerektiğini, en yok zamanında dahi çalmaman ve çalışarak kazanman gerektiğini, hayallerini büyük tutup onları gerçekleştirmekten korkmaman gerektiğini, şöhrete ve paraya köle olmaman gerektiğini, cimri olmaman ama seni yoksullaştıracak kadar da bonkör olmaman gerektiğini, yokluğun içinde öğrenecek çok şey olduğunu, kaba kuvvetin zayıf insanların işi olduğunu, ama sana uygulandığında da karşılığını vermeye hazır olman gerektiğini, hayvanları ve doğayı sevmeni, sanatı ve bilimi önemsemeni, daha birçok hayat tecrübemi sana ömrüm yettiğince öğretmeye çalışacağım. Tek duam bu. Seni çok seviyorum. İyi ki doğduk."

9. Kraliyet düğünü de dünya geneline bir yıl yetecek kadar gıybet bırakarak geldi geçti!

Tören belki de İngiliz Kraliyet Ailesi'nin bugüne kadar gördüğü en kahkahalı düğün oldu. Nikahtan önce esprili ve uzun bir konuşma yapan rahip ile sürekli birbirine gülen yeni evli çift, kraliyet ailesinin o ciddi tarzının dışına çıktı.

Biz sizler için her anı, her detayı yakaladık tabi ki!

Saraya Gelin Geldi! Prens Harry ve Meghan Markle'ın Merakla Beklenen Düğünü ile İlgili Tüm Detaylar - onedio.com
Saraya Gelin Geldi! Prens Harry ve Meghan Markle'ın Merakla Beklenen Düğünü ile İlgili Tüm Detaylar - onedio.com

Diana yukarılardan bir yerlerden izliyordur!

10. Kraliyet düğünü, Demet Şener'e kendi anılarını hatırlatmış olacak ki; işte bu paylaşımı yaptı! Tabi ki fotoğrafı keserek!

Bu paylaşımda da eski eşine iğnelemelerde bulundu. Fotoğrafın altı "O zaten Demet Akalın'ı sizinle aldatarak ilişkiye başlamadı mı, nesine şaşırıyorsunuz?!" gibi yorumlara da "Ayrılık sebepleri farklıydı. Artık susmayacağım" diyerek ilginç bir cevap verdi.

11. Demet Akalın olmadan kazan kaynar mı?! Akalın, Kerimcan ve Bülent Ersoy'u iftara davet edince sosyal medya şenlendi.

Kerimcan'ın o mizahı, diva ve Akalın'ın ailesi... Kahkahalara boğulduk!

Ayrıca artık Bülent Ersoy da aramızda!

Diva Aramızda! Artık Sosyal Medyayı Yakından Takip Eden Bülent Ersoy'un Instagram Hesabından Hepinizi Güldürecek Paylaşımları - onedio.com
Diva Aramızda! Artık Sosyal Medyayı Yakından Takip Eden Bülent Ersoy'un Instagram Hesabından Hepinizi Güldürecek Paylaşımları - onedio.com

Sosyal medya diva görsün, ışıltı ve lüks görsün!

12. Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'ın da kurşun döktürme vakti gelmiş!

Pilates yaparken düşen Aslıhan Doğan'ın alnına dikişler atıldı. Durumu şimdilik iyi ama Aslıhan'ın hamileliği elbette ki bu haber karşısında biraz yürekleri hoplattı. Acil şifalar diliyoruz.

13. Biraz da harcamalarla çenemizi yoralım ve kazanımızı kapayalım:

Sibel Can, London College Of Communication!ı bitirmeye hazırlanan Melisa'ya 500 bin lira değerinde Mercedes GLC marka otomobil aldı. Melisa da şimdiden arabasıyla gezmeye başladı bile. Sibel Can, oğlu Engin Can'a da Miami'de bir ev almıştı mezuniyet hediyesi olarak...

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kiska

Onedio hiç güncel değilsin. Hep eski haberler.

derin-a-clk

Özcan Deniz'in sözleri ne kadar da zarif, hoşuma gitti.

birinci-tekil-birey

B.esmersoy öyle bi bankayla evlenmiş ki değil suya hiç bi yere batmaz :)

Gizli Kullanıcı

istediği buydu zaten.bu tarz insanların olayı kendini satmak..duygu yok bişey yok..

birinci-tekil-birey

Aslına bakacak olursanız genel anlamda kadın yaklaşımı böyle. Hep derler "iyi kısmet". Nedir iyi kısmet? Maddi olanakları fazlaysa iyi kısmet olur. Gerisine burun kıvrılır. Tabi güçlü ve ne istediğini bilen kadınları bu genellemenin dışında tutuyorum.

Gizli Kullanıcı

yani haklısın,geneli böyle.ama şöyle de bişey var;yani biz erkekler de çirkin kadını sevmeyiz,kadınların da yakışıklı ve aşık istemesi normal.yani herkes böyledir.e aşık adam olmayınca,adam yakışıklı olunca boynuzluyo,bi süre sora,sevmiyo,aşk bitiyo,kavgalar başlıyo.kadın da üzülüyo sanırım,kafasına dank ediyo.diyo ki ben niye ömrümü bu şekilde çürüteyim ki.ben değerliyim diyo belki de,sevgi gelip geçiyosa madem,parayı seçerim hayatımı yaşarım diyo.eğer böyleyse hak veriyorum..ha ben kadın olsam seçmezdim o ayrı.

birinci-tekil-birey

Elbet bu da bakış açısı. Yazdıklarınız da yaşanan şeyler. Neyse ki ben bu yolları geçeli çok uzun zaman oldu. Artık adam üniversiteye gidecek onun derdindeyiz :) Ancak günümüzde gençlerin her işi olduğu gibi evlilik işi de çetrefilli.

Gizli Kullanıcı

ahh çağatayım aşkım kuzum sen nasıl bulaştın bu uyuşturucuya? herkesin sıkıntılı dönemleri oluyo. neyse suçun varsa yatar çıkarsın. bi daha da yapmazsın bebeğim.

yitirdimaklimi

murat cemcir ve doğu demirkol nezaketsizligin dibine vurmuşlar. nezaket de bir yana görgü ve ahlak kuralları diye bir şey var. niye bu kadar kasılmışlar anlamadım ama epey iğrenç gözüküyorlar. tamam ön plana çıktınız kendinizi gösterdiniz tamam mutlu olmuşsunuzdur umarım

Görüş Bildir