Görüş Bildir

Fırıncının Sözünü Kesen CNN Türk Muhabirinden 'Özür' Açıklaması

Anasayfa > Gündem

Fırıncının ekonomik durumdan şikayet etmesi üzerine sözünü kesen CNN Türk muhabiri, Twitter'dan açıklama yaparak özür diledi. 

Fırıncının un ve maya fiyatlarından şikayeti üzerine uzattığı mikrofonu geri çeken Mücahit Topçu 'Yeterince tecrübeli olmayışımın faturasını ödedim dedi.

CNN Türk muhabiri Topçu'nun açıklaması şöyle 👇

CNN Türk muhabiri Mücahit Topçu söz konusu röportajla ilgili yayımladığı açıklama metninde özür diledi ve mikrofonu esnafın dedikleri nedeniyle kesmediğini belirtti. Olayın canlı yayın süresini aştığını düşündüğü için yaşandığını ifade eden Topçu, 'Yeterince tecrübeli olmayışımın faturasını ödedim' ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
178
113
31
10
5
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Bukrek

Açıklamanın meali: Kimse bana bir fırıncı pahalılıktan bahsederse sözünü kes demedi ama ben sözleri duyunca bunları yayına veren muhabir olarak kariyerimin b... Devamını Gör

thehouseoftherisingsun

Git kumda oyna. Ama önce başka bir sektöre geç. Suçu üzerine alıp iş verenini temize çıkartmaya çalışan tatlı su kurnazı seni.

Emre Öztürk

özür dilemek güzel bir şey. o zaman yarın ki haber bülteninde o fırıncıya gidin konuşmasını tamamlatın. bu özrü taçlandırın.