Görüş Bildir
Haberler
Fırıncının Karısı Konusu Nedir? Fırıncının Karısı Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Fırıncının Karısı Konusu Nedir? Fırıncının Karısı Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Müge Kakşi
08.02.2021 - 14:05

2019'da yayına giren Fırıncının Karısı filmi yönetmen koltuğunda Murat Onbul otururken, senaryosu ise Murat Taşkent'in kaleminden çıkma. Bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan komedi filmi Fırıncının Karısı başrolünde Büşra Pekin ve Alper Kul gibi değerli oyuncular yer alıyor. Peki Fırıncının Karısı konusu nedir? Fırıncının Karısı filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Fırıncının Karısı Filmi Konusu Nedir?

Fırıncının Karısı Filmi Konusu Nedir?

Fırıncının Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. 

Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Fırıncının Karısı Oyuncuları Kimler?

Fırıncının Karısı Oyuncuları Kimler?
  • Alper Kul

  • Büşra Pekin

  • Korhan Herduran

  • Seda Türkmen

  • Ferdi Sancar

  • Beyti Engin

  • Ayça Koptur

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın