Görüş Bildir
Haberler
Fatih Altaylı'dan Taksiciler Odası Başkanı Aksu'ya Sert Tepki: 'Yuh Artık Yuh!'

Fatih Altaylı'dan Taksiciler Odası Başkanı Aksu'ya Sert Tepki: 'Yuh Artık Yuh!'

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, taciz suçu işleyen taksicilerin mesleğe geri dönmesini talep eden Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu'ya sert tepki gösterdi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu’nun, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) açtığı davada, 'taciz suçu işleyen şoförlerin taksicilik yapmasının engellenmesi' maddesinin kaldırılmasının istediği ortaya çıkmıştı.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Aksu'ya tepki gösterdi. Altaylı şunları kaydetti:

'Hala takatiniz kaldı ise bizimle kafa bulmaya devam eden bir diğer kişiyi takdim etmek istiyorum. O kişi son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan biri. Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu. Hani şu geçenlerde taksisinde “hileli taksimetre” yakalanan şahıs.

Beyefendi taciz ve tecavüzden sabıkalı oldukları için taksi şoförlük lisansları iptal edilenler için af istemiş. Daha basit bir anlatımla taciz ve tecavüz suçlularının taksi şoförü olabilmesini istemiş. Şaka yapmıyorum. Gerçekten istemiş.

Normalde devlet böyle karar alsa, Taksiciler Esnaf Odası Başkanı olarak çıkıp, “Biz bu kararı kabul edemeyiz. İnsanların eşinin, kızının bindiği taksilerimizde böyle bir olasılığın müşterilerimizi rahatsız etmesine izin veremeyiz” demesi gerekirken bu zat “Tacizciler ve tecavüzcüler mesleğe geri dönsün” diyebiliyor.

Şakası bile olmayacak kadar rezil, pis, utanmazca bir talep. Benim eşim, evladım işten ya da okuldan çıkıp eve gelmek için zor bela da olsa bir taksi bulup binecek ve o taksiyi bir tecavüz suçlusunun kullanması ihtimal dahilinde olacak. Yuh artık Eyüp Aksu. Yuh. O taksilere sen bindir karını, kızını.Ama sende kabahat yok. O odaya seni başkan yapanda kabahat.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
5
4
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
jamiryuu

Amınakodumun dobil misketi.

Erdem Gülden

Şaşırma refleksim yok artık . Anlaşıldı tamam.

Pasif Kullanıcı

Zaten bu oda başkanının bıyığı tam “çocuğunu koru” bıyığı