Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evsiz Bir Adama Yemek Ismarlamak İçin Annesine Dil Döken Küçük Çocuk

-

Her şey, Josiah Duncan' ın dışarıda görüp merak ettiği perişan adamın evsiz olduğunu öğrenmesiyle başladı. Bunun üzerine iyice kafası karışan küçük çocuğun sorularının ardı arkası kesilmedi.

Kaynak: http://pulptastic.com/the-touching-momen...

''Evsiz ne demek? Onun evi yok mu? Ailesi nerede? Hiç yemeği yok mu? '' gibi sorularla annesini soru yağmuruna tutan ufaklık, en çok bu yabancı adamın yemeğinin olmamasına kafayı takmıştı.

Adamı bir restorana götürüp yemek almak için annesine defalarca yalvaran çocuk, anne Ava Faulk'u ikna etmeyi başardı.

Adamı, hemen orada bulunan bir kafeye götürüp oturttular; fakat ne ilgilenen bir görevli oldu, ne de menü getiren bir garson. Küçük çocuk işe el attı, evsiz adamın elini tuttu ve yüksek sesle bağırdı: '' Biri buraya baksa da sipariş versek! ''. Karşısındaki yabancıya menüden ne istiyorsa seçebileceğini söyledi.

Evsiz adam, istediği hamburgeri yemek üzereyken Josiah onu aniden durdurdu. Yemeğe başlamadan önce tanrıya şükranlarını sunup dua etmek istediğini söyledi. Alabamalı ufaklık ciğerlerini patlatırcasına yüksek sesle dua ederken, hem adam hem de diğer müşteriler göz yaşlarını tutamadı.

Anne Ava, bu anı asla unutamayacağını söyledi ve bir ebeveyn olarak oğluyla gurur duyduğunu, o gün şahit olduğu görüntünün oğlunun en büyük başarılarından biri olduğunu dile getirdi.

Bu dokunaklı hikayeye buradan da göz atabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hilal-can1

Bu çocuğu yetiştiren annede marifet. O annenin de ellerinden öpeyim

Gizli Kullanıcı

keşke çocuk kalsak

Gizli Kullanıcı

keşke

tc-ihsan-toprak-senturk

Helal Olsun Kardeşim ;(

cnscc

canım benim.

yami

Bütün Mesele, Zihniyet...

Görüş Bildir