Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evli Erkeklerden Doğru Kadını Bulduklarını Nasıl Anladıklarına Dair 17 İtiraf

15bPAYLAŞIM

7 milyar nüfuslu Yerküre'de, doğru kişiyle birlikte olduğunuzu nasıl anlarsınız? Whisper isimli uygulama, evli erkeklerden eşlerinin kendileri için doğru kadın olduğunu nasıl anladıklarını paylaşmalarını istedi. APlus'ın katkılarıyla derlediğimiz cevapların her biri, her ilişkinin eşsiz olduğunu ortaya koysa da ortak olan tek bir nokta var: Doğru kişiyi bulduğunuzda bunu mutlaka bir şekilde hissediyorsunuz...

Kaynak: http://aplus.com/a/men-confess-how-they-...

1. "Onun benim için doğru kişi olduğunu biliyorum, çünkü onu her gördüğümde veya sesini duyduğumda midemde kelebekler uçuşuyor. Ayrıca üzerimde öyle bir etkisi var ki, başka hiçbir kadın bana çekici gelmiyor."

2. "Hırslı biriydi, hayatını seviyordu ve hayallerinin peşinden gitti; ancak bunları yaparken bana da vakit ayırdı."

3. "Ona bakışım bile farklıydı; bu da onun doğru kişi olduğunu gösteriyordu. Yalnızca onu düşünmek bile beni gülümsetmeye yetiyordu."

4. "Hayatımı ayakta tutan şeyin onunla geçirdiğim anlar olduğunu fark ettiğimde, onun doğru kişi olduğunu anladım."

5. "Hiçbir dilde veya kitapta onun bana nasıl hissettirdiğini tarif edebilecek bir kelime veya cümle yok. O benim dünyam, ayım, yıldızlarım ve mutlu sonum."

6. "Onun benim için doğru kişi olduğunu, onu neredeyse kaybettiğimde ve fiziksel ve duygusal olarak korkunç bir acı çektiğimde anladım."

7. "En kötü esprilerime bile gülüyor ve berbat şiirlerimi eleştirmeden okuyordu."

8. "İletişim kurmak, dinlemek, takdir etmek, yakınlaşmak ve beni tanımak için her zaman vakit ayırıyordu."

9. "Doğru kişiyi bulduğunuzu bir şekilde anlıyorsunuz. Onsuz hayattan zevk alamayacağımı ve onu kendimden daha çok önemsediğimi fark ettiğimde bunu anlamıştım."

10. "Gerçekten gününün nasıl geçtiğini dinlemek istediğimi ve kötü bir gün geçirdiğinde ondan daha çok üzüldüğümü fark ettiğimde onun doğru kişi olduğunu anladım."

11. "Aşkımız, çok fazla ortak noktamız olduğunu ve birbirimizi çok iyi anlayabildiğimizi fark ettiğimizde başladı. Hem de etrafımızdaki herkesin itirazlarına rağmen."

12. "Herhangi bir olay olduğunda, aklıma gelen ilk kişi o oluyordu. Olay ne olursa olsun, onunla paylaşmak istiyordum."

13. "Onu ilk kez öptüğümde, dünyada öpmeyi daha çok istediğim başka bir kadın olmadığını fark ettim."

14. "Şatafatlı bir düğün değil, yalnızca bir nikah töreni istediğini söylediğinde onun doğru kişi olduğunu anladım."

15. "Bebeğimizi doğurmaya karar verdiğinde ve başka hiçbir alternatifi değerlendirmediğinde onun doğru kişi olduğunu anladım."

16. "Benimle olabilmek için Londra'dan New York'a taşındı."

17. "Onun doğru kişi olduğunu, yıllardır onu her gün görmenize rağmen ondan sıkılmadığınızda anlıyorsunuz."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sulalem__rahat

Onunla geçirdiğim zamanda hiç sıkılmadığımda anladım çünkü bir ömrümü ona ayıracağımı biliyor..

krushmut

Benim için doğru kişi olduğunu; beni değiştirmeye çalışmadan beni olduğum gibi kabul ettiğini gördüğümde ve benim de onu olduğu haliyle, perdesiz bir şekilde tanımama izin verdiğinde anladım. (Gerçektir)

onur-korkmaz2

burası facebookta sevgi herşeyden önce gelir paylaşımını yaptıktan bikaç ay sonra çocuğun 5 parasız ve askerliğini yapmamış olduğunu bekliyecek olmasını anladığında cüzdanı kabarık olana kaçanlar ülkesi de denilebilir (istisnalar kaideyi bozmaz)

nohuman

13 çok güzel lan :(

salca

1 de kelebekleri görünce okumaktan vazgeçtim benden size bi tavsiye böyle şeylere inanıp kendinizi kaptırmayın ne pembe dizilerde yaşıyoruz nede paskalya tavşanı var, hiçbi sebep yokken herkes size yan çizebilir gidebilir aşkmış meşkmiş hikaye

Görüş Bildir