Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evlerinden Başka Hiçbir Yerde Tuvaletleri Kullanamayan Kişilerin Çok İyi Bildiği 13 Durum

42PAYLAŞIM

Bu insanların çektiğini de kimse çekmiyor be kardeşim.

1. İlk olarak sabah evden çıkmadan önce kesinlikle tuvaletlerini yaparlar.

Bu onlar için vazgeçilmez bir ritüeldir. Tuvaletleri yoksa bile tuvalete girmeden evden çıkamazlar. Ne olur ne olmaz gün içinde tuvaletim gelmesin de zor durumda kalmayayım diye bu aktiviteyi asla atlamazlar. Saatlerce beklemek zorunda kalsalar da işe/okula geç kalmayı göze alırlar.

2. 'İçe sıçmak' diye bir deyimleri vardır.

Eğer evde değilken tuvaletleri geldiyse kesinlikle patlayana kadar tutarlar bu da onları adeta içe sıçmak konusunda uzmanlaştırmıştır.

3. Acı eşikleri oldukça yukarı seviyelere çıkmıştır.

Dışarıda tuvaletini yapamamış olmaktan kaynaklı yaşanan birikim o kadar acı verir ki artık bu insanların acı eşikleri doruk noktasına çıkmıştır.

4. Zaman zaman tuvaleti tıkadıkları bile görülür.

5. Öğle aralarında taksiye binip eve gitmişlikleri çoktur.

Artık tutamayacakları bir seviyeye gelmişse öğle aralarında apar topar taksiyle eve gitmek onlar için artık sıradan bir eylemdir. Öğle arasına denk getiremedilerse işten izin alıp ofise tekrar dönmek ya da işten erken çıkmak da yaşadıkları bir durumdur.

6. Şans eseri alaturka tuvalet bulurlarsa anında dünyanın en huzurlu insanına dönüşebilirler.

Dışarıda tuvaletlerini yapmaya mecbur kalmışlarsa bir alaturka tuvalet bulmak onları çok ama çok mutlu edebilir. Bu alaturka tuvalete bayıldıklarına değil sadece popolarının o pis klozetlere değmeyeceği için sevindiklerine işarettir.

7. Alaturka tuvalet bulamadıklarında klozet kapağını bir ressamın fırça darbelerindeki ince işçilik gibi tuvalet kağıdıyla kaplayabilirler.

Hatta ve hatta imkanları olsa kendilerini bile komple tuvalet kağıdıyla mumyalayabilirler.

8. Ne kadar iyi kaplarlarsa kaplasınlar yine de klozete değmemeye özen gösterirler.

Ne kadar zor olsa da hafif çömelik vaziyette işlerini görüp klozete değmemek o an isteyebilecekleri tek şeydir.

9. Bazıları için 'tünemek' sıradan bir eylemdir.

Klozet kapağını ne kadar iyi kaplarlarsa kaplasınlar ne kadar hafif çömelerek klozete değmeden işlerini görürlerse görsünler kimileri sadece tünemeyi tercih eder. Klozetin içinden gizli bir el çıkıp dokunacakmış gibi hissederler ve onlar için klozete ne kadar uzak olurlarsa o kadar iyidir.

10. Eğer bu insanlar tuvaletlerini dışarıda yapmışlarsa bütün önlemleri alsalar bile kendilerini asla ve asla temiz hissetmezler.

O an tek istekleri evlerine gidip ağlaya ağlaya duş almaktır.

11. Pespembe sıçtığını düşündükleri kızların umumi tuvalet kullandıklarına şahit olurlarsa büyük hayal kırıklığı yaşarlar.

12. Bir yerden erken ayrılmak zorunda kalmaya artık alışmışlardır.

Ne partileri, ne eğlenceleri gözyaşları içinde erkenden terk edip evlerinin yolunu tutmak zorunda kalmışlardır. Arkadaşları eğlenmeye devam ederken onlar evlerinde kakalarını yaparak bir yandan mutluluğun doruklarına ulaşır bir yandan da eğlencenin geri kalanını kaçırdığı için kahrolurlar.

13. Ofiste veya okulda tuvaletleri rahatlıkla kullanabilen arkadaşlarına hayret ederler.

Bu onlar için hayret edilecek bir olaydır ve bu arkadaşlarına gıptayla bakıp onlara özenirler. İçlerinden keşke ben de onlar gibi olabilseydim diye de geçirmeden edemezler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-kahraman8

ben de evde tuvalete girmeyi tercih ederim. çok mecbur olmadıkça dışarıda ki pis tuvaletleri kullanmam. doğal değil mi bu? şu yukarıda sayılanlar abartının daniskası. editör sıçmış. kim ister bildiği temiz tuvalet yerine pis bir tuvalet kullanmayı

gunec71

Umumi tuvalelerin halini görünce insan hak veriyor. Tuvalet terbiyesi olmayan bir milletiz...

semih-kurnaz

Ne kadar da boktan bir içerik

blue-blue

çok gereksiz ama çok haklı bir içerik

Görüş Bildir