Görüş Bildir
Haberler
Evdeki İnsanlara Moral Veriyorlardı: Bolu Belediyesi’nin 'Mobil Konser' Aracına Polis Müdahale Etti

Evdeki İnsanlara Moral Veriyorlardı: Bolu Belediyesi’nin 'Mobil Konser' Aracına Polis Müdahale Etti

Batuhan
05.05.2021 - 09:11

Bolu Belediyesi’nin “tam kapanma” döneminde evlerde bunalan insanlara moral vermek ve yerel müzisyenlere destek olmak amacıyla düzenlediği “mobil konser” programı, polis tarafından engellendi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bolu Belediyesi, “tam kapanma” döneminde sokağa çıkamayan vatandaşlar ve yerel müzisyenlere destek olmak amacıyla mobil konser etkinliği başlatmıştı. Etkinlik kapsamında ilk iki gün yerel sanatçılar otobüs üzerinde mahalleleri gezerek canlı konser verdi.

"Evlerinde kalan vatandaşlara moral vermek istemiştik"

Bugün de devam eden “mobil konser” etkinliği polis tarafından, konserlerin verildiği otobüsün önü kesilip durdurularak engellendi. 

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, olay esnasında gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Burada etkinliğimizde yasaya aykırı bir durum olduğunu düşünmüyoruz. Yerel sanatçılarımız sektörel manada çok ciddi sıkıntı çekiyordu. Biz destek vermek istemiştik. Hem de evlerinde kalan vatandaşlara moral vermek istemiştik. Ama polisimiz böyle uygun görmüşse yapacak bir şeyimiz yok, sonlandıralım' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
95
72
12
7
5
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
portside

Onlar ümidin düşmanıdır, sevgilim, akar suyun meyve çağında ağacın, serip gelişen hayatın düşmanı. Çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına : - çürüyen diş... Devamını Gör

SHADOW SHADOW

Yassah.. yakında nefes almakda yasak olacak....

Barney

koronayla mücadelede restorantlarda müzik yasaklandı başkan sen de otobüs yapmışsın :) adamlar sanatın her dalına karşı. doğaya, yeşile, iyiliğe, yardıma hep... Devamını Gör