Eşleri Engelli Bireylere Sevgilerini Nasıl Gösteriyor? Cevapları Okuyunca Çok Etkileneceksiniz!

-
Abone ol

Parisli aktivist Imani Barbarin, engelli insanların karşılaştığı sorunlara dikkat çekiyor ve herkesi olumlu bir tutumla yüzleştiriyor. İnsanlara; “Eşinizin, diğer insanların sevgisini gösterme şeklinden farklı olarak sizi sevdiğini hissettiren durumlar nelerdir?” diye sordu. Biz de sizin için verilen cevapları BoredPanda'dan derledik. Buyurun...

Kaynak: https://www.boredpanda.com/disabled-peop...

1. "Erkek arkadaşım mutfak dolaplarını ve evdeki diğer eşyaları benim erişebileceğim şekilde yeniden düzenledi."

@finance_therapy

2. "Kaslarım bazen acı içinde oluyor ve eşim onları ovarken 'bugün gerçekten berbat bir gün' dedi ve bu bana beni anladığını hissettirdi."

@shaindonelly

3. "Eşim ilk beyin ameliyatımdan sonra bana banyo yaptırdı, ilaçlarımı düzenli olarak veriyor, yatağa yatırıyor. Sahip olduğu empati, ilgi, samimiyet, istikrarlı, sonsuz ve muhteşem. Beni hiç incitmedi."

@writerlyperson

4. "Salsa dansı yapan bir arkadaşım var. Benim için, dizlerimdeki acıyı azaltacak yeni dans figürleri oluşturdu. Artık dans edebiliyorum."

@KatAMacfarlane

5. "Eşim iş için geziye gittiğinde iyi olup olmadığımı anlamak için bana her sabah mesaj atıyor. Bu yaklaşık 5 yıldır böyle. Aşk bazen kontrol etmektir."

@melwedde

6. "Yara izlerime ve ameliyatlı yerlerime dokundu. Aslında bu izlerden korkardım ama gösterdiği ilgi beni ne kadar sevdiğini anlattı."

@4WheelWorkOut

7. "Benim için alışverişe gidiyor. Kavanoz ve şişe kapaklarını açıyor çünkü ben bunu yapamıyorum. Bir sabah buzdolabının kapağını açtım ve ağlamaya başladım. O çok nazik ve düşünceli. Panik atağım yüzünden bir süre hiçbir şey yapamadığımda benim için her şeyi düzenliyor."

@Lyndsie_Laura

8. "Bağışıklık sistemim zayıflayıp soğuk algınlığına yakalandığımda, kendini korumaksızın samimi bir şekilde benimle ilgilendi. İnanılmaz yemekler yaptı. Bu bizim aşk anlayışımız."

@Denisepersisted

9. "Dışarı çıkarken benim öğlen yemeğimi paketliyor. Kıyafetlerimi giyinmeme yardımcı oluyor. Bu tarz şeyler bana daha fazla enerji veriyor."

@Clssyvoo

10. "Atak geçirirken elimi tuttu ve kendime geldiğimde 'yeniden hoş geldin' dedi."

@BergBronwyn

11. "İlaçlarını aldın mı sorusu bizim için 'seni seviyorum' demek."

@JamieVanSulli

12. "En iyi arkadaşım ben bir şeyi göremediğimde, beni onu görebilmem için kaldırıyor. Yolda karşıdan karşıya geçerken elimi tutuyor. En önemlisi, arkadaşlığımızın hiçbir şeyden etkilenmesine izin vermiyor."

@meg19_99

13. "Bayılıp yere düştüğümde beni kaldırdı. Banyoya girdiğimde düşmemem için beni bekledi. Bana ihtiyacım olan her şeyi veriyor. O benim diğer yarım."

@_LeahRachel

14. "Benimle birlikteyken ona rahatça yetişebileyim diye yavaş yürüyor. Dinlenmem gerektiğini ben söylemeden anlıyor."

@A_D_Elliott

15. "Hastalanmamam için elinden geleni yapıyor. Kesici aletleri ben elimi kesmeyeyim diye kendi yıkıyor. Her gece ayaklarımı ovuyor."

@jlinne

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gece-gunes

İnanılmayacak kadar güzel.

Görüş Bildir