Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Hafta Yayınlanacak Mı? EDHO 179. Yeni Bölüm Neden Yok?

0PAYLAŞIM

Atv'de yayınlanan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. EDHO 12 Ocak salı günü yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilen tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Neden Yok?

Eşkıya dizisi geçtiğimiz hafta 178.bölümüyle izleyicileriyle buluşmuştu. 5 Ocak Salı günü yayınlanmayan Eşkıya yılbaşı tatili nedeniyle ekranlara 1 hafta ara vermişti.

EDHO 12 Ocak 2021 Salı günü de Yeni Malatyaspor – Galatasaray Türkiye Ziraat kupasında çeyrek final maçı nedeniyle sevenleriyle buluşamayacak. EDHO yeni bölümüyle 19 Ocak Salı günü sevenleriyle buluşacak.

EDHO Son Bölüm Özeti

İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır.

Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır.

Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir