Eski Eşini Öldürdükten Sonra 7 Ay Boyunca Kadının Facebook Hesabını Sürekli Güncelleyen Adam

9PAYLAŞIM

Eski eşini öldürdükten sonra sosyal medya hesabı aracılığıyla insanları kandırmaya devam eden cerrah sonunda yakalandı. Detayları sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-news...

Bir cerrah, eski eşini uçurumdan aşağı atarak öldürdü.

Hindistan, Gorakhpur'dan Dr. Dharmendra Pratap eski eşin Rakhi Srivastava'yı öldürdükten sonra devamındaki yedi ay boyunca Facebook hesabını sürekli güncelledi. Amacı ise eşinin hala hayatta olduğuna dair biz izlenim uyandırıp, şüpheleri ortadan kaldırmaktı. Pakhi Srivastava Haziran ayından bu yana kayıptı. Dr. Pratap ile eskiden evlilerdi. Ayrılıklarından bir müddet sonra kadın yeniden evlendi. Kaybolması ile yeniden evliliği arasında ise çok kısa bir zaman var. İkinci eş de şüpheliler arasında yer alıyor ama Hindistan polisi Dr. Pratap Singh, Pramod Kumar Singh ve Deshdeepak Nishad'ı Cuma günü gözaltına aldı.

Polislerin yaptığı açıklamaya göre Singh düzenli olarak eski eşinin Facebook hesabını yine eski eşinin cep telefonundan aylardır güncel tutuyordu.

Ama cep telefonu Ekim ayında bulundu. 

"Bu durum Dr. Singh'ı baş şüpheli haline getirdi. Fakat Rakhi'yi öldürdükten sonra kadının sosyal medya hesabını, yine kadının cep telefonundan güncellemeye devam etti."

Dr. Dharmendra Pratap Singh şu an eski eşini önce sakinleştiriciyle uyuşturup, sonra öldürmek suçundan tutuklu. Hayatını kaybeden kadının ailesi ise daha fazla açıklama ve bilgi istiyor. Soruşturma devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arya.stark

Adı üzerinde ‘eski eş’ ! yani artık onunla ilgili hiç bişey seni ilgilendirmiyor. Ne çeşit psikopatlarsınız siz ya

shiroshinju

Erkeklerin %99 şerefsiz olduğu,ırk farketmeksizin bir gerçek.Dünyanın onların etrafında döndüğünü sanıyorlar.Kadın yüz vermese hertürlü hakareti yaparlar,yüz verse kolay derler.Evlenirse farklı şekillerde psikolojik,fiziksel şiddete devam ederler.Kadın karşı çıksa öldürürler.Mahkemede takım elbise giyer,bana erkek değil dedi diye kusulası sebeblerle kendilerini haklı gösterirler.En aşağılık yaratıklardan daha beterler.

rivaille

önemli bir kısmı, sen onu reddettiğinde hırsından sana aklına gelen herşeyi yapmak ister, sadece fırsatları yok. yapamayanları arkandan orospu der, arkadaşlarına böyle anlatır seni; bu davranış; hırsını alamamanın bir yansıması, imkânı olsa fazlasını yapacak. 'insan' olan kısım da zor seçiliyor, çok efendi birinin altından hayatındaki kadına işkence etmekten zevk alan psikopat biri çıkabiliyor. yani bir kadın hayatına birini almak niyetindeyse ince eleyip sık dokumak zorunda. çünkü en ufak açığında hayatı tehdit altında

rivaille

%5lik ya da 10luk kısımdayken niye sorun çıkarıyosun ki. öyle biri olsan zaten yazdıklarını okuyup takip etmem ben senin öyle biri olmadığını biliyorum, sen de biliyorsun. yüzdelik konuştuğumuzdan rahatsız olduğunu düşünüyorum. düzenleyeceğim yorumu. tüm cinsi bundan mesul tutmak değildi amacım, öyle de yapmamıştım ama %1 abartı bi yüzde olmuş, yanlış anlaşılmaya müsait bir yorum, haklısın

rivaille

genelleme yapmak doğru değil evet, ondan hak verdim. kimi

shiroshinju

Sayın öztürk.Geçen yazdığımda da kullandığınız üslub kaba olsada yinede İYİ bir insan olduğunuzu düşünmüştüm ama yanılmışım.Siz hayatınızda kaç kadın tanıdınızda hepsinin paraya taptığını düşünüyorsunuz(!)Sadece Türkiyede bu bir yıl içinde kaç kadın öldürüldü,kaçı tecavüze uğradı,kaç erkek/kız çocuğu taciz ve tecavüz,işkence gördük.Siz kendinizi %1 kısıma sokmayıp %99 arasına sokuyorsanız ona birşey diyemem.Herkes ait olduğu yere gider derler.

shiroshinju

rivaillr,kendin yorumunuzda erkek türünü canileşen canlı olarak gösterip,iyi başladığınız yorumlarda sona doğru genelleme yapılmamalıydı yazmanız bilemedim,bu nasıl bir geri çevirmedir:/

bircaqir

sen her türlü hakareti yap sonra kadınım de dokunulmazlığınmı var

shiroshinju

Ne alaka lan,okuduğunu anlamayan.Kime hakaret etmişim şahsınıza mı hakaret etmişim.Kendinizi şiddeti sever,şerefsiz,haysiyetsiz,habeş maymunundan hallice erkekler sınıfına sokup hakareti üstüne alıyorsanız,çokta tın.Öztürk kadınların paraya taptığını yazmış,ananız bacınız varsa kızarkadaş karınızda tapıyormu paraya.Hadi sokun onlarıda aşna fişne yapan,erkekleri parasına tapan kadınlar arasına.Hadi öztürkün yaptığı hakaretleri alın üstünüze ailenizde kadınlar için.Birde kadın dokunulmazlığı yazmış,beyni yok fikri var.

Gizli Kullanıcı

:D Bu genellemeye baban, varsa abin veyahut erkek arkadaşında dahil mi merak ettim?

shiroshinju

@miralay-ra evinizdeki kadınlarla genellemeyin herkesi :) onlar kadar portföyü geniş değil herkes,:)) @kurabiyeprens Babam ve abim %1 diye belirttiğim adamlar içinde,siz kendinizi nereye koyuyorsunuz %99 amipler arasına mı.Kül kül tablasına,gül vazoya gider.Diğer yorumları okumadan minicik iq yorum yazıyorsunuz ya,neyse....

Gizli Kullanıcı

Zaten bütün dünya orospu çocuğu olur ''Biz'' hariç. mantaliteye bak arkadaş. puahaha neyse iyi günler ocikal.

rivaille

Erkek vahşeti deyince de bazılarının kanına dokunuyor. ama dünyanın her yerinde bu kadar canileşen bir canlının daha erkek türü yok insandan başka

Gizli Kullanıcı

Doğamız gereği oluşan reaksiyon bu yapacak bir şey yok. Sen hiç aslana saldıran ceylan gördün mü? Ben görmedim şahsen. İnsanda olsak çok hücreli canlılarız. Güçlünün güçsüzü ezdiği bu kainatın temelinde var. Ha bunu çoğu insan empati, mantık ve vicdan ile yenebiliyor o ayrı. Ama yenemeyenler de işte toplumda bu tip skandallara neden olabiliyor. Emin ol kadının gücü erkeğe yetiyor olsa, bu sefer ezen kadın ezilen erkek olacaktı. :)

Görüş Bildir