Eşinden Boşanıp Aralarındaki 23 Yaş Farka Rağmen Düğünlerinde Sahne Alan DJ ile Aşk Yaşamaya Başlayan Kadın

195PAYLAŞIM

Aşkın gerçekten yaşı yokmuş.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/09/25/woman-fal...

Baltimore'da yaşayan Nanny Megan Willis ve 49 yaşındaki Mark Stone, New York'ta Nanny'nin düğün hazırlıkları sırasında tanıştı.

26 yaşındaki Megan'ın kardeşi Kristen, 2016 yazında yapılacak düğün için dj olan Mark ile anlaşma yaptı. Megan, evliliğin üstünden 1 yıl geçtikten sonra yaşadığı bazı zorluklardan dolayı destek için kardeşinin yanına, New York'a geri döndü. İkili, Mark'ın çalıştığı eğlence mekanında eğlenmeye gitti ve Megan ile Mark burada flörtleşmeye başladı. Mark, 27 yıllık evliliğinden bahsettikten sonra sarsıntılı olan iki ilişkinin dermanlarını birbirlerinde buldular.

İlişkilerini, Megan'ın 2018 yılında olan boşanma tarihine kadar yakınlarıyla paylaşmadılar. Boşanma sonrasında ise; beraberliklerini sürdürmek için Kuzey Kaliforniya tarafına taşındılar.

Megan'ın, Mark ile olan ilişkisinin başlarında yıkılan evliliği hakkında içi rahattı ve Mark'la birlikte olan ilişkisi sayesinde ilgi görmek için kocasına yalvarmak zorunda olmadığı konusunda aydınlanma yaşadığını dile getirdi. Onun desteğiyle boşanma gibi sıkıntılı bir süreci atlatığını. Bunun için ona her zaman minnettar olacağını ekledi.

"Mark sadece arkadaşımdı fakat konuştuğumuz her an mantıklı ya da mantıksız olan tüm diyaloglardan zevk alıyorduk."

Diğer yandan, aralarındaki 23 yaş fark ve ilişkileri hakkında çıkacak dedikodular Megan'ı endişelendiren bir faktördü. Megan; birlikteliklerinin, negatif yönleri uzaklaştırdığına ve kendisinin olgun, Mark'ın ise genç ruhlu bireyler olmalarının ikiliyi ortada buluşturduğuna inanarak aşklarına güvendi.

Mark'ın eski eşinden olan 22 yaşında bir oğlu ve 20 yaşında bir kızı vardı. Evliliği konusunda zorluklar çeken Mark, kendine bu durumu itiraf ettiği zaman Megan'a kalbini açabildi.

View this post on Instagram

#waterlanternfestival #teamReidsville #wearemarkandmegan

A post shared by Mark & Megan (@wearemarkandmegan) on

Hissettiklerini ise; "Evliliğimin bittiğini fark ettiğimde Megan'a hissettiğim aşk için gözlerimi açtım" diyerek paylaştı.

"Onu tanıdıkça, kalbimi ve ruhumu aşkla tanımlayan bir insanı keşfettim."

Megan ve Mark; insan içindeyken haklarında sayısız dedikodu duydu fakat birbirlerine, aşklarını saklamayacakları ve yaş farkı çok olan çiftleri cesaretlendirecekleri konusunda söz verdi.

Mutlu çift, evliliğini taçlandırmak için çocuk yapmak istiyor. Mark'ın ise bu durum için operasyon geçirmesi gerekiyor.

Megan, Mark'ın vasektomi işlemini 21 yıl önce yaptırdığını ve geçireceği operasyondan sonra çocuk sahibi olma konusunda şanslarının olduğunu söyledi. Çocukları ismi ise şimdiden belli: Kız için Taylie Mae, erkek için Rhett Michael...

"Diğerlerinin hakkımızda ne söylediği umrumuzda bile değil. Biz yolunda giden ilişkimize bakıyoruz."

"Sevgidiğiniz kişiden asla utanmayın, aşkınızı saklamayın. Onu kucaklayın ve avazınız çıktığı kadar haykırın. Sevmek ve sevilmek dünyanın en inanılmaz duygusu... Umarım insanlar yaş farkımıza rağmen birbirimize olan aşkımızı görür. Ve umarım ki bir kadının kendisinden büyük bir erkekle sadece parası için birlikte olduğu düşüncesini de akıllarından çıkarırlar."

Sizce bir ilişkide yaş ve insanların söyledikleri önemli midir? Yoksa bunlar sizin için sadece sayıdan mı ibaret?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-demirag3

afferin bizim kızlarada böle böle gaz verinki düğünümüzde çalgıcıya kaçsınlar dimi..aslında ne kadarda iğrenç bi ilişkiyi güzel gösteriyonuz..belliki düğün günü bu kaşar orospunun gönlü kaymış kart dj ye..kendi düğününde kocası yanındayken hemde..belkide yakınlaştılar..unutamamış kocayla ara bozulunca hemen koşmuş dj ye..Allah böyle kadınlardan korusun beni..amin.

hic-iste

Allah böyle kadınlardan da erkeklerden de hepimizi korusun. Ahlaksızlığı nasıl öveceklerini şaşırdılar artık.

hic-iste

Tabi canım eşinizle bir problem yaşadığınızda bunu eşinizle çözmek yerine gidin onu aldatın ve sonra boşanın. Saçmalıyorsunuz artık.

haralagurele

İlgi için kocaya yalvarmak mı? Evet ben! Ben de bu yüzden ayrıldım eşimden. Darısı isteyip de cesaret edebilene olsun.

ilteber.hayat

anlamadığım şey bunun haber değeri taşıması

onyetenyevwe-osas

Türkiye'de olsa hemen mantık evliliği dersiniz. Yok adamın parası , yok kadının parası . Yabancılarda olunca aaaaoooooo aşk aşk , kelebek kelebek

samoa-tiger

Hagi sabahtan beri vuruyo vuruyo alkışlıyolar ben bi kere vurdum hemen yyuuuhhh aaaauuuvvv ne var aq noluyo? :D (Hasan ŞAŞ, meşhur soyunma odası konuşması geldi aklıma)

onyetenyevwe-osas

ahahhaha

Görüş Bildir