Eşi Eve Gelirken Kendisine Hamburger Almayı Unuttuğu İçin Boşanma Davası Açan Kadın!

-

Birleşik Arap Emirlikleri'nden bir kadın eşine, akşam yemeğini getirmeyi unuttuğu için boşanma davası açtı. Detayları Lad Bible'dan sizler için derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/weird-woman...

Yirmili yaşlardaki kadın, eşinin arkadaşları ile buluştuğunu ve eve dönerken onun için hamburger almayı unuttuğunu söyledi.

Eşi eve saat 03:00'da gelmişti. Geç kalan eşi üzerine bir de yemek almayı unutmuştu. Bunun üzerine tartışmaya başladılar. Sonrasında kadın evi terk etti. Belki de öncesinde daha fazla birikim vardı fakat hamburger patlama noktası olmuştu.

Davayla ilgilenen avukat Hasan Al Mazrooqi, çiftlerin evlilikten beklentilerini yönetmeleri gerektiğini söyledi. Ancak bu şekilde evlilik tartışmalarının ve evden mahkemelere uzanan anlaşmazlıkların sona erebileceğini belirtti.

Al Mazrooqi konu hakkında açıklamada bulundu: ''Yasa, ortada kişisel bir zarar yoksa çiftlerin sorunlarını çözmeye odaklanır. Kişi boşanmak için ısrarcı olursa evlilik sürecinde karşı tarafa verilen para hükümsüz sayılır.''

Son dönemlerde Kuveyt'te benzer bir olay yaşandı. Çiftin evlilikleri sadece birkaç dakika sürdü.

Yeni evliler düğünlerinde eğleniyorlardı. O sırada gelin ayağını basması gerektiği yeri fark etmedi.

Damat ise sevecen olup onu teselli etmesi gerekirken gelinle ayağı kaydığı için dalga geçti. İnsanların özellikle düğün günlerinde rencide olmaktan hoşlanmadığı ortaya çıkmış oldu.

Gelin doğruca geri döndü ve evlilik belgelerini iptal ettirdi. Hayatında bu tarz düşüncesizliklerin olmasını istemiyordu.

Birçok insan ismi bilinmeyen kadının kararını destekledi.

Sonuçta hayatınızı birleştirdiğiniz adamın yanında üç dakika içerisinde rencide oluyorsunuz diye düşündüler. 30 yıl sonrasında ne olacak diye sorguladılar. Hemen yoldan dönmesinin doğru hareket olduğunu söylediler.

Bir kişi şunları söyledi: ''Daha başlangıçta bu şekilde davranıyorsa onu terk etmek en doğrusudur.''

Başka biri ise ekledi: ''İçinde saygı barındırmayan bir evlilik, başlangıcından itibaren hatalıdır.''

Gerçekten akıl alır gibi değil!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alektamovit

Yeterince mantıklı bir sebep gibi geldi bana.

gunesliler

Evlilikler, sevişmek için devletin verdiği yetkiyle söylenen en büyük yalanlar haline geldiyse... Ne denir ki... Sonrasında olan belli. sadece gidiş yolu farklı...

okuzebakantren

ya bi s...ktirn gidin amk ya.hamburger almadın diye olay çıkarıp boşanma davası açacak karıdan boşanmak adam için piyango zaten.yatsın kalksın dua etsin dava fazla uzun sürmesin.aynı şey tam tersi içinde geçerli tabii.öncesi varmış.öncesi varsa da bahane bu mu olmalı amk.hamburger almadın.böyle gerzekler evliliği çocuk oyuncağı sanıp ottan boktan sebeplerden kavga kıyamet bir hayat sonunda boşanma.parçalanmış ailelerde olan hep çocuklara oluyor.

gunesliler

Umarım Çocukları yoktur. Tek söyleyeceğim bu.

okuzebakantren

yani olay sadece bunlarla sınırlı kalsa sıkıntı yok.tonla var bunlardan.

gunesliler

Çok Aceleciler...Çoook....

okuzebakantren

çocukları varsa,yarın anne siz neden boşandınız dese baban bana hamburger almamıştı mı diyeceksin?ben o .ocuğun yerinde olsam annemi babamı reddederim amk.

tintin

Boşanmak için daha geçerli bir neden daha düşünemiyorum. Yemek önemli, yemek herşey.

reshontheway

Bu konuyu özelinde değil ama şöyle de bir gerçek var. Artık evliliklere insanlar lise-üniversite zamanındaki sevgililik gibi bakıyorlar. Ani kararla evlenip, ani kararlarla boşanıyorlar. Artık idare etmek, sabırlı olmak, emek vermek yok. Oyun oynar gibi hadi tamam bitsin ayrılalım modundalar. Cidden yazık ...

aysn_aysn

Kesinlikle katılıyorum! çocuk oyuncağına çevirdiler evliliği.Bir heves bir gösteriş uğruna şatafatlı evlilik teklifleri partiler efenime söyleyeyim düğünler davullar zurnalar.Sonrasında herkes evlerine dağılıp eşler başbaşa kalınca; borçlar, sorumluluklar, işler güçler, karşı tarafı idare etme, gerektiğinde karşı çıkma, gerçek yüzler ortaya çıkıyor vs vs derken gerçek hayata merhaba diyorlar.Sonrasında dayanamayıp boşanma oluyor.Boşandıktan sonra olay daha da beter oluyor.Rezillikler, iğrençlikler derken hayatları berbat oluyor.

reshontheway

Sadece borçlar ve sorumluklar olsa neyse lisedeki ergen ilişkileri gibi tripli atışmalar sonucu boşananlar biliyorum. Herşey de olduğu gibi evlilik müessesine de saygımız kalmadı.

aysn_aysn

Vücut olarak büyüselerde beyiner hala 15-16 doğrusunuz.

Görüş Bildir