Erkeklerin Böğrüne Hançer Gibi Saplanan 25 Feminist Duvar Yazısı

22bPAYLAŞIM

Feminizm nedir ne değildir defalarca anlattık. Feministler, kadınların taleplerini ve erkek egemen zihniyete karşı isyanlarını çeşitli platformlarda dile getiriyorlar. Bu platformlardan en özgür olanı ise kimsenin müdahale edemediği duvarlar. İşte kadınlardan 25 duvar yazısı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. İspanyolca: Hayatının kadını olamam çünkü ben kendi hayatımın kadınıyım

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. İspanyolca: Kadınsız devrim olmaz

17. 

18. 

19. 

20. 

21. Kadınlar artık susmayacak!

22. 

23. 

24. 

25. 

Bonus: Derdofeministler

Bonus: Pankartlarda kalan duvarlara yansımayanlar

Eli bıçaklı bonus

Not: İçerik yorumlarından böğrüne hançer saplanan erkeklerin çıkardığı sesi duyabilirsiniz ^.^

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aelitamaertinez

Alkış atanların da yazık kafasına. :d Biz amımız var diye üstün olmuyoruz. Aynı şekilde onlar da siki var diye üstün olmuyor bunda anlaşılmayacak ne var anlamadım?

aelitamaertinez

FEMİNİZMİN ALLAHINI SİKEYİM

aelitamaertinez

APTAL OROSPU EVLATLARI FEMİNİSTLER YÜZÜNDEN CİNSİYETİMDEN UTANIYORUM.

efe-keskinu

Şu yukarıdaki duvar yazılarından bir tanesinde erkekler kadınlar için bu tarz bir şey yazsaydı haber niteliği taşır, trend topic olur, sizin hastalıklı tabirinizle bir 'potansiyel tecavüzcü' ilan edilirdi.Ama sizin bu rezil duvar yazılarınızın bir tanesi bile mantıklı bir şey ifade etmediği için kimse eleştiri bile yapmaz, en kötü ihtimalle size sosyal medyadan küfrederler:)Oturma organınızdan anladığınız 3.dalga feminizminizle Taksim Meydanında PKK bayraklarıyla en o***** benim tarzı pankartlarınızla kendinizi yırtmaya devam edin.Kendiniz gibi küçük çocuklarınıza, genç kızlara da feminizmi yanlış şekilde anlatarak onlara ne kadar büyük bir kötülük yaptığınızı bilmiyorsunuz.Ya da biliyorsunuzdur, sonuçta size daha cok terörist lazımdır.Türkiye'nin en b**tan. manasız ve gereksiz sitesindeki editörlüğünüze sevgiler, tabi sizi taciz etmiyorlarsa :)

kemal-ipekcioglu

Bakın buraya yazıyorum; bir gün asi ilan edileceksiniz! Tarih radikalleşip yok olan akımların örnekleri ile dolu şimdilik keyfini sürebilirsiniz..

Görüş Bildir