Görüş Bildir
Haberler
Erkekleri Kadınlardan Uzaklaştıran 10 Neden

Erkekleri Kadınlardan Uzaklaştıran 10 Neden

Pegarose
23.06.2014 - 12:34 Son Güncelleme: 23.06.2014 - 12:55

Hep hatayı erkeklerde bulmayalım. Bu defa kendi hatalarımızla yüzleşiyoruz. İşte erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 10 neden...

Hep hatayı erkeklerde bulmayalım. Bu defa kendi hatalarımızla yüzleşiyoruz.

İlişkinin ilk evrelerinde kadınların yaptığı bazı hatalı davranışlar erkeklerin arkalarına bakmadan kaçmalarına neden olabiliyor. Bu tip hatalara düşmemek erkekleri kadınlardan uzaklaştıran nedenleri bilmelisiniz.

Yeni bir ilişkiye başladıysanız bu davranışları dikkate alın!

İşte erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 10 neden…

Yanında aşırı rahat davranmak

Yeni bir ilişkiye başladığınızda partnerinizin yanında fazla rahat davranmak için kendinize biraz zaman tanıyın. İlişkinizin ilk dönemlerinde regl gününüz, ağda hakkındaki detaylar ya da midenizdeki sorunlardan bahsetmeyin. Erkekler, bu gibi durumları derinlemesine bilmek istemezler.

Alkolü fazla kaçırmak

Çiçeği burnunda ilişkinizi ilk haftadan mahvetmek istemiyorsanız, erkek arkadaşınızın yanında içkiyi fazla kaçırmayın. Pek çok erkek, sarhoş olmuş bir kadınla ilgilenmekten hoşlanmaz ve bu durumu oldukça itici bulur.

Prenses kılığına bürünmek

Gelecek planlarınız gerçekçi olmayan hayallerle fazlaca doluysa ya da istekleriniz aşırı derecede abartılıysa partneriniz bu durumdan hoşlanmayabilir. İlişkinizin ilk evrelerinde ona bu hayallerden bahsetmeye başladığınızda sizi ilk olarak dinleyecektir. Ancak zaman geçtikçe sizden hızlıca uzaklaşmaya başlayacaktır.

Her şeyden şikayet etmek

Her şeyden şikayet etme ve bir türlü memnun olamama durumu için ilişkilerin en büyük katili diyebiliriz. İlişkinin ilk evreleri her zaman daha hassas detaylarla doludur ve bu tip mız mız durumlar erkekler tarafından hiç hoş karşılanmaz. Partneriniz, diş macununu ortadan sıkıyorsa buna takılmayın, çok dağınıksa bir süre görmezden gelin. İlişkiniz ilerledikçe bu minik sorunları kolaylıkla aşacağınızı göreceksiniz.

Sürekli diyette bir yaşam

Sağlıklı beslenmeyle yakından ilgili bir kadınsanız, öğünlerinizin büyük çoğunluğunda daha hafif yiyecekler ve diyet tarifler yer alıyordur. Siz bu durumdan çok hoşlansanız da aynı şey sevgiliniz için geçerli olmayabilir. Çünkü pek çok erkek, yeme konusunda çok hassastır ve lezzetli yemekler yemek ister. Sıkı diyetinize uygun olmasa da arada sırada birlikte lezzetli yemekler yiyin.

Onu değiştirmeye çalışmak

Erkek arkadaşınızı değiştirmeye çalışmak yalnızca zaman kaybına yol açar. Onu değiştirmeye çalışmak yerine tüm kusurlarıyla kabul etmelisiniz. Olduğu gibi kabul edip sevdiğinizde ilişkinizin daha sağlam bir temel üzerine kurulduğunu göreceksiniz.

Bencillik yapmak

Bencillik yapmak ilişkiye en çok zarar veren şeylerin başında geliyor. Her zaman öne çıkmak ve yalnızca kendi sorunlarınızdan bahsetmek yerine biraz da partnerinizi dinlemeye çalışın. Onu bu konuda ilgisiz bıraktığınızda sizden soğumasına zemin hazırlarsınız.

Güvensizlik problemi

Partnerinizin nerede olduğunu ve kiminle ne yaptığını merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bu durumu ona sürekli yansıttığınızda ilişkide bazı depremlerin başlayacağını unutmayın. Güvensizlik problemi, ilişkilerin en büyük düşmanlarından biri. Partnerinize güvenmeyi beceremeseniz, bu ilişkinin de yürümeyeceğini bilmelisiniz.

İltifat etmeye zorlamak

Biz kadınlar, sevdiğimiz erkekten iltifat duymamaya başladığımızda onu bu konuda biraz zorlayabiliyoruz. Ancak erkekler bu durumdan hiç hoşlanmıyor, unutmayın. Partnerinizi iltifat etmeye zorlamak yerine bırakın kendisi istediği zaman size ne kadar güzel göründüğünüzü dile getirsin. Bu durum hem sizin hem de onun daha çok hoşuna gidecektir.

Ona zaman tanımamak

Partnerinizle daha çok zaman geçirmek ve her fırsatta onunla mı plan yapmak istiyorsunuz? Eğer durum böyleyse dikkatli olmanızda fayda var! Çünkü erkekler biraz da erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmek ister. Ona arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmesi için zaman tanıyın. Önemli bir derbi maçını izlerken ya da bir oyun gecesinde arkadaşlarıyla rekabet ederken erkek erkeğe eğlenmesine izin verin.

Kaynak: http://www.pegarose.com/erkekleri-kad...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
39
21
13
12
11
8
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın