Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeğin Kendisini Değiştirmeye Çalışan Kadına Direnmemesi İçin 13 Mantıklı Sebep

3.9bPAYLAŞIM

Tabii, sizi de anlıyorum hemen “kimse kimseyi değiştiremez” diye haykırmaya başladınız. Hatta yetinmeyip, “biz sizi değiştirmek isteyince kıyamet kopuyor” diye serzenişler bile başladı. Oysaki daha içeriğe göz atmadınız bile. Fark etmez, sadece bu bile erkeklerin değiştirilmesi gereken, biraz yontulmaya muhtaç, yola sokulması elzem olan bir cins olduğunun ispatı. 

Merak etmeyin, siz ne kadar istemeseniz de, direnseniz de, karşı çıksanız da kadınlar sizi el altından ustaca değiştirmeye, şekillendirmeye devam ediyor. Bu halde bile erkek milletiyle ne çetin mücadeleler verdiğimiz ortada, bir de el atmasaydık ne olacaktı kim bilir?

Erkekler hazırsanız sizi neden değiştirmek zorundayız anlatmaya başlıyorum.

1. Bir kere erkekler Türk aile yapısının üzüntü verici bir uzantısı olarak rahat, gereksiz bir özgüvenle dolu olarak yetiştiriliyor. Gerçeği göstermek zorundayız.

2. Kadınlarla ilgili bilgileri, düşünceleri, hisleri acınacak seviyede bunları öğretmek, eğitimlerini tamamlamak mecburiyetindeyiz.

3. Sürekli aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemek Türk erkeğinin onulmaz bir hastalığı tedavi etmek bizim görevimiz maalesef.

4. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak sözü sanki erkekler için bilinçli olarak sarf edilmiş bir söz gibi, bunu yıkmak boynumuzun borcu.

5. Her şeyi bildiğini, her şeyi yapabileceğini, her şeyin doğrusunu kendilerinin bildiğini sanmak gibi garip huyları var erkeklerin… Elden geçirmek şart.

6. Olay cinselliğe geldiğinde erkekler teoride çok iyi ama uygulamada geçer not dahi alamıyorlar, haliyle bu konuyu alttan ders olarak vermek durumunda kalıyoruz.

7. Kadın ve erkek arasında büyük bir fark olduğunu ve bu farkın erkeğin üstün olmasına yol açtığını düşünüyorlar, merak etmeyin öyle olmadığını usul usul öğretiyoruz.

8. Erkeklerin ne söylediği hiç önemli değil, çünkü asıl fikirlerini sözüm ona bilinçaltlarında saklıyorlar, oradan çıkarıp düzeltmek yine bize düşüyor.

www.healthunits.com

9. Erkekler somut düşünme konusunda fena değiller, ama iş soyuta bindi mi olaydan kopuyorlar soyut yanlarını tamamlamak biz kadınların işi.

10. Erkekler, maalesef kendilerini oldukları gibi görme konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorlar, onlara gerçekleri haykıran bir ayna tutmak… Evet, bildiniz bizim işimiz.

11. Cinselliği “s*kiş”, sevişmeyi “s*kuş”, birleşmeyi “s*plama” olarak gören bir zihniyeti değiştirmeyip de ne yapacağız?

12. Öpüşmeyi yalamak, oral seksi dillemek, ön sevişmeyi zaman kaybı olarak görmelerini seyretmeyeceğiz herhalde, değiştireceğiz.

13. El s*ki görmeyen kendininkini keser sapı zannedermiş… Öyle olmadığını uygun bir dille anlatacağız.

Kısacası erkeklere doğru yolu göstermek, onları biraz yontmak, kırpmak, gerçeklerle yüzleştirmek, hizaya sokmak kadınların işi. Evet, angarya olduğunu, erkeklerin büyük direnç gösterdiğini kabul ediyoruz ama endişeye mahal yok, her kadın işini ustaca hallediyor siz rahat olun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
quis

Erkek hastalığını, onlara nefretle bastırmaya çalışan klasik nefoman hareketleri bunlar Merve'cim. Git ve tatmin ol, herkes rahatlasın...

ismail-naras

Genelleme yapanın ta amına koyum 😙

paco-hernandez

uff kabak tadı verdin ha! elin erkeğinin bilmemnesiyle uğraşana kadar kendini tekrar etmeyi bırak! editör değil bot sanki tüm içerikleri otomatik hazırlanmış gibi!

harryninkayipkardesi

bir Merve Ç. klasiği daha.

osman-eryol

bence her erkeğin hayatına, yaşama biçimine bir bayan eli değmeli yoksa sadece odun olmakla bitmez insanlıktan da çıkar erkek kişi.

Görüş Bildir