Görüş Bildir

Erdoğan'ın Ses Kaydı Katy Perry'i Geçti

Haberler
> Erdoğan'ın Ses Kaydı Katy Perry'i Geçti

Erdoğan'ın Ses Kaydı Katy Perry'i Geçti

YouTube’da Türkiye en çok Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarını dinledi. Farklı hesaplardan yüklenen videonun izlenme sayısı 2 günde 4 milyonu buldu. Video, yüklenmesinin hemen ardından YouTube'da son 24 saatte izlenenler listesinde ilk sıraya oturarak, dünya ve Türkiye listesinin günlerdir başında olan Katy Perry'nin Dark Horse adlı klibinden daha fazla tıklandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının yer aldığı video Türkiye'nin siyasi gündeminin ilk sırasına oturdu. Bu ses kayıtlarını içeren video ilk 24 saatteki izlenme sayısıyla YouTube Türkiye'nin de ilk sırasına oturdu. Hatta o ses kayıtları videosu dün, ünlü şarkıcı Katy Perry'nin dünyada ve Türkiye'de izlenme rekorları kıran Dark Horse adlı klibinden daha fazla izlendi. Fakat, Katy Perry videosu toplam izlenme sayısında birinciliğini koruyor.

Bianet'in haberine göre, 'Başçalan' adlı bir hesaptan YouTube'a yüklenen ses kaydı, 25 Şubat saat 13.10 itibariyle 1 milyon 540 bin 277 defa görüntülendi. Video son 24 saatte en çok izlenen 10 videoda ilk sırada yer alıyor. Video başka hesaplar tarafından da YouTube'a yüklendi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarını içeren videonun ilk sırada yer aldığı son 24 saat listesinin ilk 10 sıralaması şöyle:

2- sırada: Katy Perry- Dark Horse

3- sırada: Oy Ver Lütfen

4- sırada da bir başka kullanıcı hesabından yüklenen Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan konuşması videosunun aynısı yer alıyor.

5- sırada: Karadayı 60.Bölüm part 1

6- sırada: Varank 8-MİT Fişlemelerinin İtirafı

7- sırada: Alo Başbakanlık mı? Yasın El Kadı kaza yaptı ambulans gönderin!

8- sırada: Karadayı 60.Bölüm part 2

9- sırada: Arkadaşım Hoş geldin 8.Bölüm

10- sırada: The Walking Dead

CNN Türk

Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/guncel/e...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
2
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?