Görüş Bildir

Erdoğan Bayraktar’dan 17-25 Aralık Çağrısı: '8 Yıldır Boğazımda Bir Düğüm Var, Yüce Divan'a Gitmekten Korkmam'

Anasayfa > Gündem

17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonları sonrası istifa eden eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, '8 yıldır boğazımda bir düğüm var. Bağımsız bir savcı araştırsın, Yüce Divan'a gitmekten korkmam' ifadelerini kullandı.

17-25 Aralık dosyası ile ilgili açıklamalarıyla Türkiye’nin gündemine oturan eski bakan Erdoğan Bayraktar, önemli açıklamalarda bulundu… Bayraktar “Bağımsız bir savcı araştırsın, Yüce Divan’a gitmekten korkmam. 8 yıldır boğazımda bir düğüm var” ifadelerini kullandı.

Erdoğan Bayraktar, Gazeteci Fikret Bila’ya konuştu

"Ne içersem içeyim bunu yutamıyorum, sindiremiyorum içime"

"Ne içersem içeyim bunu yutamıyorum, sindiremiyorum içime"

Bila, Bayraktar’la birkaç gün önce yaptığı görüşmeyi Halk TV yayınında şöyle anlattı:

  • Sayın Bayraktar iki nokta üzerinde duruyor. Birincisi; ‘Benim para pulda işim yok. İmar işleri yapmışsam, yasaya aykırıysa mahkeme iptal eder’ diyor.

  • Yani ‘ben rüşvet almadım. Para almadım. Aynı kefede bir insan değilim. Bu benim için çok önemli. Benim 8 yıldır boğazımda bir düğüm var. Ne içersem içeyim bunu yutamıyorum, sindiremiyorum içime’ diyor.

  • O nedenle bir tarafsız savcı istiyor. ‘Mutlaka bu dosya incelensin, eğer gerek görürlerse Yüce Divan’a gitmekten de korkmam’ diyor. Yani bunu bir onur meselesi haline getirdiğini ifade etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
26
13
9
7
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Dark osman

“Sadece yanlış anlaşıldım. Ben dilenci değilim. İnsanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatın... Devamını Gör

Dinçer Kök

Yediği haram lokmalar boğazında kalmıştır, birimizin bedduası tutmuştur. Hakkımı yiyen ne kadar siyasi varsa ölmesin, sürünsün. Pipetle beslensin !

ortalık karışık

sayenızde bagımsız savcı kalmadı aq serefsızlerı

Gamze

kendiside bunu bildiği için söylüyor bence