En Güvenilir İnsanların Oğlak Burcu Olduğunun 14 Kanıtı

 > 
767PAYLAŞIM

Mantıkçı, biraz maddiyatçı, belki biraz da kuralcı ve mesafeliler ama içlerinde sevgi doludurlar Oğlak burcu insanları. Gelin hep birlikte neden en güvenilir insanlar Oğlak burcu insanlarıymış hep birlikte görelim :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevgii

sürekli gülerim, maddiyatçı değilim, otorite sağlamaya çalışmam ama bi ortamda kopukluk varsa herkesi sevgiyle bi araya getiririm. sadece aşırı ciddiyetsizliğe gelemem :) çok sevin beni :)

ibrahim-uzun

Yine saçma salak burç hikayeleri.. evet tabi, öyle.

ahmedros

Oğlak burcu kadar huzursuz, şikayetçi, herşeyi ciddiye alan kindar insanlar görmedim. Bulundukları ortam da her zaman herkesin ciddi olmasını ve üfürükten eleştirilerini dikkate almanızı ister. Ha almadınız mı ? O zaman size hemen sırtını döner. Kavga çıkarmaya yer arar. Dostluk kavramı bu insan grubunda yoktur. Cimri olmaları ve muhabbetlerinin sürekli sıkıcı iş hayatı ve para olması da ayrı bir mevzu. Sinsi sinsi karşısındaki insanı düşünmeden laf sokmaya çalışır. Sertlik ve korkuyla otorite sağlamaya çalışır.

sevgii

onun oğlak burcu olduğuna emin misin? bence genel ergen tavırları onlar :))) valla 28 yıllık oğlağım ki etrafımda bir çok oğlak var. anlattığın kadar pisliğini henüz görmedim :D

cuneyt-yildirim

İlgisi yok. Oğlak burcu olupta sahtekarlıkta zirve yapmış insanlar var. Bunu neye dayandırarak söylüyorsunuz. Geyik ve gerçek dışı haberlere gerek yok. Asıl şu haber önemsenecek bir uyarıdır >>

mustfycl

Nice fiyasko

Görüş Bildir