En Belirgin 13 Özelliğiyle Uzak Durulması Gereken "İlişki İstemiyorum" Erkekleri!

4.4bPAYLAŞIM

Son dönemde ilişki istemeyen erkek modası bir hayli revaçta. Şu ya da bu şekilde kadınlar, kendilerini bu erkeklerin çekim alanında buluyorlar. Onlar her yerdeler, onları en belirgin özellikleriyle çabucak tanıyabilirsiniz. Hayatı kendine zehir etmek istemeyenler için en belirgin 13 özelliğiyle uzak durulması gereken "ilişki istemiyorum" erkekleri!

1. Kafaları her zaman karışıktır.

Bu erkeklerin kafaları her zaman çok ama çok karışıktır. Bir seviyorlardır, bir sevmiyorlardır. Bir istiyorlardır, bir istemiyorlardır. Bu sebepten ötürü söylediklerinin büyük çoğunluğunu inkâr etme eğilimi taşırlar. İtibar etmeyiniz anacım.

2. Kurnazdırlar.

Bunlar var ya bunlar az anasının gözü, az çakal, az kurnaz değildirler. Bildikleri her şeyi bilmiyormuşçasına davranıp şaşırtmaca, ters köşe yaparlar. Aldanmayınız!

3. Muhabbetleri iyidir, muhabbete kanmayın!

Bu tip adamlar genellikle her şeyle ilgili olurlar. Sanattan, edebiyattan, politikadan, spordan, faldan, burçtan... onlarla her şeyi ama her şeyi saatlerce konuşup tartışabilirsiniz. Muhabbetleri iyidir, muhabbete kanmayın!

4. Kesinlikle narsisttirler!

Evvveeeeet, işte geldik en önemli özelliğe: Bu adamlar tepeden tırnağa NARSİSTTİR! Egoisttir kız bunlar. Kendilerinden başka kimseyi sevmezler. Empatiden yoksundurlar. Suçunu asla kabul etmezler. Sadece kendini düşünür bunlar, evlerden ırak! KIŞT!

5. Asla bahaneleri bitmez.

Bu kadar yaratıcılık nereden geliyor belli değil; bunların asla bahaneleri bitmez tükenmez! Aman da geçmişte yaşadıklarını aşamamışlar, aman da kariyerine odaklanmak istiyordur, aman da şu anki hayatı müsait değildir, aman da bu saatten sonra ne ilişkisidir. Kolundan tuttuğunuz gibi ilk çöp konteynırına atın bunları, müstehak!

6. Cinselliğe fazlasıyla düşkündürler!

Ama konu sekse gelince... TABİ Kİ DE EVET. VARIM DİYOR.

7. Herhangi bir şeyin sorumluluğuna hiçbir zaman hazır değillerdir!

Mevcut yaşamının yüküyle anca başa çıkıyordur; henüz hayatına çeki düzen vermemiştir o yüzden yeni bir sorumluluğa hazır değildir. Herhangi bir ilişkinin sorumluluğu ona şu an çok ağır gelir. Geç bunları anam babam, geç bunları!

8. En ufak bir sevgi sözcüğü bile kullanmazlar.

Canım bile diyemez bunlar. Herhangi bir sevgi kırıntısı kendilerinde bulunmamaktadır.

9. Onlar için "aşk" diye bir şey yoktur!

Bu adamların kendilerinden başkasını sevmesi mümkün değildir. Onlar için aşk diye bir şey söz konusu bile olamaz. Onlar Serdar Ortaç'ın "kafamda deli sorular, kolayca sevemiyorum, kapımda binlerce kadar bakıp da göremiyorum, görsem de sevemiyorum artık anla ben aşık olamıyorum" sözlerini hayatlarına motto yapmışlardır.

10. Ağızları çok iyi laf yapar.

Kimse bunlar kadar iyi laf cambazı değildir. Ağızları çok iyi laf yapar. Kendileri ağızlarından çıkan her lafa herkesin inandığını sanarlar. Gel gör ki, o işler öyle değil güzelim.

11. Duygusal karmaşa yaşatma konusunda ustadırlar!

Bu konuda kesinlikle tahsillidirler. Bir yakınlaşıp bir uzaklaşmak ama sonra tekrar yakınlaşmak ve daha da yakınlaşmak isteyeceğiniz duygusal karmaşalar yaşatma konusunda kesinlikle ustadırlar. Yaşadığınız bu duygusal karmaşalar yüzünden kendinize fazla yüklenmeyin.

12. Durmaksızın özgürlüklerine ne kadar düşkün olduklarına dair beyanlarda bulunurlar.

"Yalnızlığı çok seviyorum"

"Böyle biri bana herhangi bir müdahalede bulunduğunda kendimi aşırı kısıtlanmış hissediyorum"

"Özgürlük be!"

"Tek başıma tatile gitmeye, tek başıma bir şeyler yapmaya bayılıyorum"

Altmetni kendinden malum bu cümleleri sıkça duyarsınız!

13. "Arkadaşlık" onlar için ulvidir ve her zaman arkadaşlıktan yanadırlar!

Onlar için arkadaşlık kesinlikle ama kesinlikle çok önemlidir. Arkadaşlıklarına ziyadesiyle değer verirler. Ve sizin de "çok iyi bir arkadaş"ı olduğunuzu dile getirmekten geri durmazlar: Siz de arkadaşısınız ve çok değerlisiniz. Buna asla inanmayan. Siz hiçbir zaman onun arkadaşı olmadınız. Ve hiçbir zaman da olmayacaksınız.

%80 ihtimalle "ilişki istemiyorum erkekleri"nden biri hayatınıza girebilir. Bu süreci elinizden geldiğince kendinize yüklenmeden, kızmadan; kendinizle barışık bir şekilde sonlandırmaya çalışın. Ve unutmayın, öyle ya da böyle bitecek. Bu gerçeği her zaman aklınızda tutup kendinizi fazlasıyla üzmeyin. Kimse sizden daha değerli değil. Ve kimse aşktan ölmez!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

üzülerek kendimi görüyordum ama dip not eklenmeli: sonra bir insan hayatınıza girer sizin yapamadıklarınızı o size yapar ve siker. al basına belayı böyle adam olmak zorunda kalmışındır buda o şekil

onediookuru

Evet ilişki istemiyorum yukardakilerin hepsi bana uyuyor. Uzak durun kaçın..

tyfn-dmrc

Sevgilisinden dili yanmış bir editör kardeşimiz daha burada içerik hazırlama pahasına beyninin son kalanını da kaşıkla yemiş bulunmakta. Kendisine Hak'tan rahmet ve yakınlarına sabır diliyoruz.

Gizli Kullanıcı

editör hanım size gerçekten içim acıdı Allah daha hayırlısını versin diyim

burcu-palavuz

Birde bana bağlanma demeleri yok muuu!!! Ağzına kürekle vurulasıı :)

Görüş Bildir