Emoji Keyboard'la Tüm Emojiler Parmak Uçlarınızda

 > 
10PAYLAŞIM

Anlık mesajlaşma uygulamaları, yıllardır hayatımızın önemli anlarının arka planı olma görevi görüyor. Haberleşmek, geyik yapmak, randevulaşmak için telefon etmek yerine bu uygulamaları kullanıyor; tablet, telefon veya bilgisayarlarımızda her an bu uygulamalardan en az birini açık tutuyoruz. Tabii yazışmayı bu kadar çok sevdiğimiz için yıllar içinde kendimizi ifade etme şeklimiz “Seni seviyorum”dan “<3" noktasına geldi.

Neyse ki artık onu da geride bıraktık; her renkten kalp ikonuyla yazışmalarımızı süsleyebiliyoruz. Ağlayan surat, dans eden kız, alkışlayan el ve envai çeşit gülücük saçan surat emojisini tüm seçenekler içinde arayıp bulmak yerine tek tuşla ulaşmak isteyenler için artık yeni bir alternatif var: Emoji Keyboard .

Her halinden belli olduğu gibi Emoji Keyboard, her harfin üzerinde birer adet emoji yerleştirilmiş bir klavye. Tek harekette bir kalp, bir Taco veya hayrete düşmüş bir surat yapmak için EmojiWorks ‘ün kablosuz klavyesi serisinden birisini seçebilirsiniz. Emoji Keyboard, Emoji Keyboard Plus, Emoji Keyboard Pro olmak üzere üç çeşidi bulunan klavyeler, harfler üzerinde birer veya ikişer farklı emoji seçeneği sunmasıyla birbirlerinden ayrılıyor. Plus ve Pro modellerde ek olarak emojilerin ten rengini değiştirme seçeneği de yer alıyor.

Aralık ayında satışa sunulması beklenen Emoji Keyboard , 79,95 dolarlık fiyatla ön siparişe açılmış durumda . Plus ve Pro modelleri ise sırasıyla 89,95 dolar ve 99,95 dolar fiyat etiketlerine sahip. Mac OS X , iOS ve Windows ‘lu tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu klavyeyi kullanmak için iki adet AAA pile ve EmojiWorks’ün kendi yazılımına ihtiyacınız var.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir