Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Emily Stoneking'den Anatomi Derslerini Aratmayan 15 Eğlenceli Örgü Hayvan Kadavrası

169PAYLAŞIM

Eline yün tığlarını alıp, saatlerce bir köşede oturarak, torunları için sabırla bir şeyler ören anneanneler, babaanneler; konu örgü olunca çoğumuzun zihninde beliren ilk manzaradır. Ne var ki benzer şeyleri, Emily Stoneking'in örgü işleri için söylemek zor. Fotoğrafları gördüğümüzde, lise döneminden kalma ve halen rüyalarımıza giren sevimsiz anatomi dersi tecrübelerini hatırlamadık değil. Ancak hakkını yemeyelim, çünkü Stoneking'in örgü kadavraları bir hayli şirinler. Stoneking'e göre yaptığı örgü hayvanlar, 18. ve 19.yy'dan kalma anatomik illüstrasyonlara bir atıf mahiyetinde. Tabii çok daha eğlenceli bir halde oldukları da kesin!  Zaten Stoneking, örgülerinin görenleri tebessüm ettirmesinden de oldukça memnunmuş. Hatta bu yüzden birçok insan, ona yeni örgü fikirleri ile sık sık başvuruyormuş. Bu arada son bir bilgi verelim. Stoneking bu örgüleri hazırlamadan önce, hayvanların anatomileri hakkında epeyce araştırma yapmış. Velhasıl, biz Stoneking'in örgülerini oldukça yaratıcı ve eğlenceli bulduk. Artık yorum sizlerin...

Kaynak: http://www.boredpanda.com/knit-animal-di...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir