Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Emily Ratajkowski 'Yaşasın Feminizm' Dedi ve Marinara Soslu Spagetti Banyosu Yaptı!

164PAYLAŞIM

Emily Ratajkowski zeytinyağı ve marinara soslu spagetti banyosu yaptı. Çünkü feminizm! En azından LOVE dergisi öyle söylüyor...

Kaynak: https://www.huffingtonpost.com/entry/emi...

26 yaşındaki model, LOVE dergisinin her yıl Noel döneminde yayınladığı takvimde iç çamaşırlarıyla spagetti yiyerek yer aldı.

"Bugün karbonhidrat yükleme günü" diyerek spagetti yemeye başladığı video ister istemez milyonlarca kez görüntülendi ancak fazlasıyla olumsuz eleştiri de topladı.

Videonun sonunda Ratajkowski imzalı "Makarnayı ve zeytinyağına bulanmayı hayatın kendisinden daha çok seviyorum." cümlesine yer verildi.

Emily Ratajkowski, hayranlarına her daim cinselliğin onları güçlendirebileceğini söyleyen bir feminist olmuştu...

Hatta LOVE dergisinin video paylaşımındaki yazıda, Harvey Weinstein davasının ardından kadınların sanki ihtiyaçları varmış gibi namustan ve kendi sorumluluklarından bahsetmesiyle hayal kırıklığına uğradığını anlattı.

Gel gelelim, Emily Ratajkowski'nin makarna içinde yüzerken utanç dolu Harvey Weinstein davası ya da cinsel istismar hakkında söyledikleri beklenen etkiyi yaratmadı. 🙄

LOVE dergisiyle yaptığı işbirliğinin aldığı negatif eleştiriler genel olarak; "Makarna içinde yüzeceğine 3. dünya ülkelerinde zorla evlendirilen kadınlara yardım etsen?" minvalindeydi...

Bu yılın çekimlerinde yer alan genç mankene, büyük beden modellerden Ashley Graham da eşlik etti.

Kendisinin güzelliğine diyecek lafımız yok! Hem dediği gibi istediğini yapma özgürlüğü mevcut. 🤗

Tabii bu konsept onun istediği bir şey miydi? Onu bilmiyoruz...

Bu arada İngiliz gazeteci Piers Morgan'ın güzel model hakkındaki yorumları da dikkat çekti. "Üstüne başına bir şeyler giy ve kendine gerçek bir iş bul!"

Tabii Piers Morgan da olayın bambaşka bir boyutunu gündeme getirdi. "Bir erkeğin Emily'ye ne yapması gerektiğini söylemesi, feminizme tam olarak neden ihtiyacımız olduğunu açıklıyordu." 👇

Biz de kendisine saygı duyuyor...

Başarılarının devamını diliyoruz.

Bu konuyu kapatalım.

Feminizmin makarna banyosu yapmak olmadığını hepimiz biliyoruz ancak güzel model istediğini yapıyor. 🤗

Anlatabiliyor muyuz? 😌

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kenfene

Anlatamıyorsunuz

bitchesmemi

böyle pozlar vermesi onun bir seks objesi olduğunu göstermez. bu bie bakış açısıdır ve bir kadın olarak sen buna seks objesi olarak bakıyorsan erkeklerde bu hakkı tanırsınız sonra da bursa atar tutarsınız. maden böyle düşünüyorsunuz biscolota gibi reklamları da şikayet etseydiniz orda da bir erkek seks objesi olarak görünüyor.

ismail-dugan

Onedio kusura bakma ama tıklanma arttırmak için yaptıklarınız kadın haklarına bir saldırıdır zaten.Sırf ilgi çekmek ve tıklanma için ateşli fotoğraflar seçmek pek de feminizmi desteklediğinizi göstermiyor.Sadece kar amacı başka bir şey değil..

cagriyildirim

Canım benim ne kadarda güzel aömsdçamsdasd keşke benim olsa

mete-tikici

Aptal...

Görüş Bildir