Görüş Bildir
Haberler
Elkızı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Elkızı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
17.01.2022 - 00:29

FOX TV'nin yeni dizisi Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ezo Nermin'e artık oyun falan olmadığını ve pes ettiğini söylerken Harun ise Ezo'ya imada bulunur. Öte yandan Ezo ise Harun'a Ali ile aralarında olan aşkın hiç bir zaman sönmediğini söyler. Ezo Ali'nin canını yakacak laflar söylerken durumdan çok mutsuzdur. İşte Elkızı 12. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yönetmenliğini Feride Kaytan’ın, yapımını NTC Medya’nın ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, başrolünde başarılı oyuncu Sevda Ergici'nin yer aldığı Elkızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Elkızı 12. bölüm fragmanı..

El Kızı Son Bölüm Özeti

El Kızı Son Bölüm Özeti

Harun’la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar Ali ama Ezo dışında ona bunu itiraf edecek kimse de yoktur.

Zeliha’nın ilaçlarını içmemesiyle beraber her şey yeniden başlar. Hatırlıyordur Zeliha ve kendisine bunları yapan Cavidan’a bedelini ödetecektir. En önemlisi ise kızlarına, Ezo’ya ve Seher’e kavuşacaktır.

Ezo için ise umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun’dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır. Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali’yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo’yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece…

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
4
3
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın