Ekonominin Kötü Olmadığını İddia Eden ve Kötümserliği Bırakmamız Gerektiğini Söyleyen Serdar Ortaç Tepkilerin Odağında

-
Abone ol

Serdar Ortaç'ın "İki nota bir besteyim" dediği yerde kaldık biz... 😂

Serdar Ortaç, son zamanların en popüler röportörü olan Tuba Kalçık'a konuştu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sevgisi nedeniyle sosyal medyada linç edildiğini söyledi.

Türkiye'nin yükselişinde Erdoğan'ın katkısının büyük olduğunu ifade eden Serdar Ortaç, kimsenin reddetmeyeceği şu sözleri söyledi: 

"Erdoğan’ın ülkemize katkısını nasıl göremiyorlar? ‘Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin’ diyorlar; ne ile ölçeceğiz? Bu yatırımlar hayat kalitemi artırdı. Ülkemizin dünyada yükselişte olmasında Erdoğan’ın katkısı büyük. Şu an Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var. Cumhurbaşkanımızı hem kişiliğinden, hem icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyorum ve takdir ediyorum."

"İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz."

Kumar yüzünden her şeyini kaybettiğine yönelik haberlere itiraz eden Serdar Ortaç, aynı zamanda ekonominin kötü olmadığını şu sözlerle anlattı: 

"Evim, ofisim, stüdyom, arabam; her şeyim duruyor. Allah'a şükür gayet iyi durumdayım. Ama bakıyorum şimdi etrafıma, "Ekonomi kötü, kimsede para yok" diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Piyasa kötü diye yakınıyorlar, ya daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz."

1. İşte tam olarak bu sözlerine sosyal medyada tepki yağdı. İşte o paylaşımlar...

twitter.com

2. 👇

twitter.com

3. 👇

twitter.com

4. 👇

twitter.com

5. 👇

twitter.com

6. 👇

twitter.com

7. 👇

twitter.com

8. 👇

twitter.com

9. 👇

twitter.com

10. 👇

twitter.com

11. 👇

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

adam hakli... eskiden kadin göbeginde " bir tek " zeytin yiyordu fakir!!!!

hufington

Klasik yalaka.

gunesliler

2019-2020 badem yalama, ve buzlu badem sefası sezonu açıldı. gözden düşmüş, çaresiz, şükrünü Erdoğana yapacak hale düşen sanatçı kontenjanı itemi +9

queen_of_the_7_kingdoms

Ya tamam haklısınız ama onun da haklılık payı var,daha kötü günler gördü ülke demek istemiş olabilir bir de aynı fikirde olup sevmediginiz insanları geçmişleriyle vurmaktan vazgeçin artık,bel altı vurur gibi,aynısı size yapılsa hoşunuza gider mi?İnsanlar degişebilir ki kendi de söyledi zaten..

logicaldoor

Şu "daha köt günler de gördük" diyenlerin dillerinden düşürmediği tüp kuyruklarına, bu ülkenin başındakiler kendi ülkelerinin menfaati ve insanlık onuru adına dik durdukları için girdi insanlar. Bugün yine tüp kuyruklarına girseydik de, ülkemiz ne idüğü belirsiz yabancılarla dolmamış, topraklarımız, fabrikalarımız yabancılara satılmamış, kendi bölgesinde sözü dinlenen, ciddiye alınan bir devlet imajımız kalmış olsaydı...

kamuran-akkor

Mr Logical a katılıyorum ve ekliyorum . marshal yardımları ile ülkeye hastalık ve devamında gönderdikleri hastalıkların ilaçları , mısır şurubu denen lanet şeye, süt tozu denen biz ve o gün itibari ile doğan bütün çocuklardaki allerjik hastalıklara izin verilmediği için kuyruklara girildi. Emin olun o kuyruğa girenlerin içerisinde yalakalık yapmadan dimdik duran bu olayların gerçek sebebini bilen insanlar vardı. şimdiki nesil kadar isyan etmiyordu . çünkü haklı davalarından vazgeçmeyen insanlardı . rant peşinde değil ülke ve vatan sevdalıları vardı.

kamuran-akkor

önümüz yerli malı haftası . sizde rte gibi halı gösterip yersiniz yerli ve milli diyerek . TÜRK MALI diyemeden .

ittihat15

Tayyip'e göz kırpıyor, Hülya Koçyiğit ve Yavuz Bingöl'ü örnek alıyor.

Görüş Bildir