Ebru Şallı Sessizliğini Bozdu ve İsyan Etti: "Benim Boğaz Köprüsü'nden Atlamamı mı İstiyorsunuz?"

1.2bPAYLAŞIM

Ebru Şallı gündemden düşmüyor, sessizliğini de bozmuyor asla! Ama bugün bozdu, hem de açmış ağzını yummuş gözünü! 🙄

Şu sıralar sosyal medyada ve magazin gündeminde ismini çok sık duyduğumuz bir isim Ebru Şallı...

Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişkisi olsun, Snapchat'ten yaptığı iddia edilen paylaşımları olsun, ha bir de evli yeni sevgilisi Uğur Akkuş olsun... Hep konuşuluyor!

En son da dün kapı yamultmalı fotoşopu yüzünden epey dalga geçildi kendisiyle.

Sahiden, ne gerek vardı Ebru? Sadece soruyoruz tabii! 🙄

Ama onu en çok gündemde tutan şey "evli" sevgilisi Uğur Akkuş ile olan ilişkisi.

Sular durulmuyor bir türlü bu konuda.

Bilmeyenleri şöyle alalım. 👇

"Kendisi Benim Eşim; Şoktayım:" Ebru Şallı'nın Yeni Sevgilisi Uğur Akkuş Evli ve İki Çocuk Babası Çıktı! - onedio.com
"Kendisi Benim Eşim; Şoktayım:" Ebru Şallı'nın Yeni Sevgilisi Uğur Akkuş Evli ve İki Çocuk Babası Çıktı! - onedio.com

Bütün bu yaşananlara kendisi tepkisiz kalırken, çevresinden büyük tepkiler aldı Ebru Şallı.

Ama o her fırsatta, her haber karşısında susmayı tercih etti.

Yaşantısına her şeyi görmezden gelerek devam etti.

Taa ki bugüne kadar!

Sessizliğini paylaştığı bu fotoğraf ve altına yazdıklarıyla bozdu!

Gunaydınnnn🌤İcimden geldi , yazıyorum! Cidden gunlerdir hakkımda cıkan bi takım haberlere inanmakta gucluk cekıyorum. 20 yılı askın bu sektorde bırı olarak saskınım ve üzgünüm! Bana yıllardır Makyaj yapan arkadsıma yorum yazdım supersın yaaa ve alkıs .. begendım hepsı bu.. ablamın kızı Busemizı evlendırıyoruz onada makyaj yapıcak sıra sızınkınede gelıyor dedı .. ve bıttı! 3 gundur gundem ebru evlenıyor! Yok kendını zayıflatıyor kapılar yamulmus yok kapı kulbu ters duruyo 2 gundur Turkıyenın tek gundemi! Buyrun ! Yok mayomun uzerınde flemıngo varmıs pelıkan yazmısım yok pelıkanmısta flemıngo yazılmıs gundem bu yazılıyo cızılıyo! 3 gun once Nısantasında ıs toplantısındayız arabamı parkettım sadece 6 adım yurudum... Ozlemi menejerımı beklıyorum.. tek dedıgım sey arkadaslar magazın konusmuyorum lutfen ! Bugun cıkan haberler soyle ebru mutsuz! Perısan ! Depresyonda! Dun soyle bı vıdeo gondermıs bı arkadsım .. elımde maydanozlu suyum bunu bı magazın programı 45 dklık klıp yapmıs .. soyle ıctı boyle ıctı gercekmıydı ıcındekı maydanozlar yoksa baska bı ot mu vardı ? İnanılır gıbı degıl! Turkıye de bu mu habercılık? Bu mu magazın ? Bu mu gercek haber? Susurım konusmam ertesı gun bir kotu habere hazır uyanman gerekır! Bunları cocuk yastan beri gögusledim ben! Sunu mu dusunuyorsunuz ? Bu haberlerı okuyan Turkıye , İnsanlar bu gercek olmayan , emeksız , uydurma haberleri mi hakedıyor? Herkes herseyın farkında! Nolur emek ver, zaman ver, calıs, dogrunun pesınden gıt ! Yap haberını! Cıdden amacınız ne ? Neyın pesındesınız? Benim gıdıp bogaz koprusunden atlamamımı ıstıyorsunuz ? Neden öldürme , yoketme pesındesınız? Neden mutsuzsunuz? Neden dogru ve pozıtıf olamıyorsunuz? Kötülük kazanacak mı hayır! Ülkemde cocuk yastan beri calısıyorum, Turkıye guzelı oldum . Modellık yaptım . Sunuculuk yaptım. Evlendım, anne oldum..Hep calıstım.. Turkıye ye saglıklı yasamı asıladım.. Pılatesı ögrettım herkes pılatesı ögrendı! Dunya kadar ınsana ıs kapısı actım! 7/24 calıstım yemek yaptım ! Paylastım ! Saglıgı guzelligi ögretıyorum! Gönullu bı cok yerde pilates egıtımlerı verıyorum!Bıraz vicdan sahıbı olun bende İnsan evladıyım.Bu mutsuzlugun ve kötülügün sebebi ne? Bunu sorun kendınıze?

Ebru Şallı 💗🎶✨ (@ebrusalli.com.tr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Anlamayanlar için Türkçesi:

Günaydınnnn İçimden geldi, yazıyorum! Cidden günlerdir hakkımda çıkan birtakım haberlere inanmakta güçlük çekiyorum. 20 yılı aşkın bu sektörde çalışan biri olarak şaşkınım ve üzgünüm! Bana yıllardır makyaj yapan arkadaşıma yorum yazdım "Süpersin yaaa ve alkış". Beğendim hepsi bu... Ablamın kızı Busemizi evlendiriyoruz ona da makyaj yapacak "sıra sizinkine geliyor" dedi... Ve bitti! 3 gündür gündem "Ebru evleniyor!" Yok kendini zayıflatıyor, kapılar yamulmuş, yok kapı kulbu ters duruyor... 2 gündür Türkiye'nin tek gündemi! Buyrun! Yok mayomun üzerinde flamingo varmış, pelikan yazmışım, yok pelikanmış da flamingo yazılmış. Gündem bu, yazılıyor çiziliyor! 3 gün önce Nişantaşı'nda iş toplantısındayız arabamı park ettim sadece 6 adım yürüdüm... Özlem'i menajerimi bekliyorum... Tek dediğim şey: "Arkadaşlar magazin konuşmuyorum lütfen!". Bugün çıkan haberler şöyle: Ebru mutsuz! Perişan! Depresyonda! Dun şöyle bir video göndermiş bir arkadaşım: Elimde maydanozlu suyum, bunu bir magazin programı 45 dklık klip yapmış... Şöyle içti, böyle içti, gerçek miydi içindeki maydanozlar yoksa başka bir ot mu vardı? İnanılır gibi değil! Türkiye'de bu mu habercilik? Bu mu magazin? Bu mu gerçek haber? Susarım, konuşmam ertesi gün bir kötü habere hazır uyanman gerekir! Bunları çocuk yaştan beri göğüsledim ben! Şunu mu düşünüyorsunuz? Bu haberleri okuyan Türkiye, insanlar bu gerçek olmayan, emeksiz, uydurma haberleri mi hak ediyor? Herkes her şeyin farkında! N'olur emek ver, zaman ver, çalış, doğrunun peşinden git! Yap haberini! Cidden amacınız ne? Neyin peşindesiniz? Benim gidip Boğaz Köprüsü'nden atlamamı mı istiyorsunuz? Neden öldürme, yok etme peşindesiniz? Neden mutsuzsunuz? Neden doğru ve pozitif olamıyorsunuz? Kötülük kazanacak mı hayır! Ülkemde cocuk yaştan beri çalışıyorum, Türkiye güzeli oldum. Modellik yaptım. Sunuculuk yaptım. Evlendim, anne oldum... Hep çalıştım... Türkiye'ye sağlıklı yaşamı aşıladım... Pilatesi öğrettim, herkes pilatesi öğrendi! Dünya kadar insana iş kapısı açtım! 7/24 çalıştım, yemek yaptım! Paylaştım! Sağlığı, güzelliği öğretiyorum! Gönüllü birçok yerde pilates eğitimleri veriyorum! Biraz vicdan sahibi olun ben de insan evladıyım. Bu mutsuzluğun ve kötülüğün sebebi ne? Bunu sorun kendinize!

Bakalım bundan sonra neler yaşanacak Ebru Şallı cephesinde?

Merakla bekliyoruz! 🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
whypush

ya bi git ebru az ötede ağla yaptıklarında ortada. neymiş çocuk yaştan beri çalışıyormuş falan filan, bende çalışıyorum aq, müşterime photoshoplu ürün yollamıyorum mesela. oturduğum ev 90metrekare, arabam yok, maddi olarak bir sürü sıkıntıyla boğuşuyorum. kimsenin evli karısına bacısına salça olmuyorum. birde milletin lafını çekiyorum, bende intihar edeyim dicem, köprü pahalı be ebrucum o bile olmuyor garibana. sen yinede çıkar bu kötü düşünceleri zihninden.

Gizli Kullanıcı

Kadının haklı olduğu bir nokta var o da ülkemizdeki habercilik. Sadece Ebru Şallı için değil haberlerin geneline bakıldığında hep taraflı, hep kinci, hep aşağılayıcı, hiç eleştirel olmayan, tarafsız gözle yazılamayan haberler var. Gerçekten bu mudur habercilik?

edspaean

normal yazıyı güçle okuduktan sonra düzeltilmişini görmek...

apollonia-corleone

Tatlım ben plates ustasıyım esneğim diye geziyorsan o photoshop u yapmayacaksın göz var nizam var ya da o tepkiyi goze alacaksin

apollonia-corleone

*pilates

Gizli Kullanıcı

Hayır daha ironik olan kadını haftada 5 defa içerik olarak kullanan onedio bunu da içerik yapmış

Görüş Bildir