Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Düşmanlar Ortaya Çıkabilir! Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir?

-

Rüyada akrep görmek dedikoducu birisine ve onun yüzünden ailede yaşanacak huzursuzluklara, sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Rüyada akrep görmek çoğu zaman yakında olan ve dost olduğu sanılan bir düşmandır. Bu düşman kişi, her zaman aile içinde olan, aileye ya da kişiye yakın duran, sevimli görünen ama aksine arkadan kuyu kazan bir düşmandır. Ailenin tüm mahremiyetini ve sırlarını öğrenerek aileye zarar verme hedefindedir. Rüyada, rüya sahibinin akrebi üzerinde ya da ağzında görmesi düşmanın çok yakınlarda biri olduğuna işaret eder. Rüyasında iç çamaşırında akrep gören erkeğin karısı kendisine kin besliyor demektir. Rüyada akrebi çiğ çiğ yemek düşmanını bertaraf etmeye, pişmiş olarak yemekse düşmanı sayesinde geçim sağlamaya delalet eder.

Rüyada akrep görmenin daha ayrıntılı incelemesi için buyurun içeriğimize.

1. Rüyada akrep soktuğunu görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, gerisi gelmeyecek olan kazanca ya da mala işaret eder.

2. Rüyada yatakta akrep görmek

Kişinin rüyasında yatağının içinde ya da üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için bir yola gitmeye işarettir.

3. Rüyada evde akrep görmek

Rüyada evinde akrep gören kişinin iş yerinde koltuğunda gözü olan bir düşmanı olduğuna ve ayağını kaydırmak için gizli gizli çalıştığına
delalet eder. Rüyada evinde akreplerin olduğunu ve yandıklarını görmek
tüm rakiplerin ve hasımların alaşağı edilmesi anlamına gelir.

4. Rüyada akrep öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, bir hasmın ya da rakibin başına gelecek olan kötü bir olaya işaret eder.

5. Rüyada çok sayıda akrep görmek

Rüyada çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve hasımların çokluğuna işaret eder.

6. Rüyada elbisede akrep görmek

Rüyasında elbisesinde akrep gören kişi evlatları nedeni ile sıkıntıya ve üzüntüye düşecek, onlardan nankörlük görecek demektir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir