Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Sadık İnsanlarının Akrep Burcu Olduğunun 16 Kanıtı

 > 
26bPAYLAŞIM

Plüton'un etkisi altında olan akrep burcu kişiler, yaşamlarına tutkularıyla yön verirler ve bu yolda doğru bildikleri şeylere sonuna kadar sadık kalırlar. Size güvenmekte belki de zorlanacaktır bir akrep fakat güvendiğinde, ömrünüz boyunca bir daha asla bulamayacağınız bir sadakat gösterecektir size. Akrep burcu insanlar dünyanın en sadık insanlarıdır ve bu özellikleri onların çok iyi arkadaş/sevgili olmasına olanak tanır. 

İşte bu arzulu insanların yeryüzündeki en sadık kişiler olduklarına dair 16 kanıt;

1. Akrep burcu olanlar burçlar kuşağının en iyi sır tutan insanlarıdır.

Eğer akrep burcu olan bir arkadaşınıza bir sır verirseniz, emin olun ki bu sırrı çok iyi tutacaktır. Onlar güven vermenin ne demek olduğunu çok iyi bilirler ve bu yüzden, sizin güveninizi sarsmamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Onlara güvendiğinizi hisseder ve onlarla paylaşımda bulunduğunuzu görürlerse, sizi asla hayal kırıklığı uğratmazlar veya yarı yolda bırakmazlar.

2. Onlar duygularını saklamaz; aksine, bir çocuk gibi açığa verirler kendilerini.

Çünkü onların yapılarında sadık olmak ve karşılıklı güven duymak vardır. Bu nedenle, sizi de kendileri gibi sanarlar ve asla bir takım oyunlara başvurmadan, kendilerini açık bir şekilde ortaya çıkarırlar. Hile ve yalancılık onların doğasında yoktur; sadık olmak ve kalmak en büyük arzularıdır.

3. Akrepler oldukça cömert insanlardır.

Ve o derece sevimlidirler ki, onlara kısa süre içinde hayranlık duyabilirsiniz. Size hem hoş bir davranışla yaklaşırlar, hem de ihtiyacınız olan herhangi bir konuda cömertçe davranarak size yardımcı olmaya çalışırlar. Akrep burcu olan insanlardan çok iyi dost ve sevgili olması da bu yüzdendir.

4. Onlar kendi duygularına da sadıktır ve bu yüzden intikam almaktan asla çekinmezler.

Akrepler sadece çevrelerindeki insanlara sadık değildir; aynı zamanda kendi yaşamlarında deneyimledikleri olaylara ve duygulara da sadıktırlar. Bir akrep sizi seviyorsa seviyordur ve bu duyguya sadık kalacaktır. Aynı şekilde, bir akrep sizden intikam almak istiyorsa, gün gelecek ve karşınıza mutlaka çıkacaktır.

5. Tutkulu yapıları ve sadık karakterleri onları kalıcı arkadaşlıklar ve ilişkiler kurmaya iter.

Akrep burcu olan insanlar duygularına önem verirler ve aynı derecede sizin de duygularınızı önemserler. İşin içine size sadık kalma arzusu da girdiği zaman; eğer kalbini çok ciddi bir şekilde kırmazsanız, bir akrep her zaman yanınızda olacak ve ilişkinizi/dostluğunuzu her geçen gün daha da farklı bir boyuta taşıyacaktır.

6. Güvenmekte zorlanırlar çünkü gerçekten güvenilir insanlarla olmak isterler.

Bu arzuları da onların çok sadık insanlar olduklarına işaret etmektedir: Bir akrep, yakınlaşacağı insanı çok detaylı bir süreçten sonra seçer ve ona güvenmekte oldukça zorlanır çünkü seçtiği kişiye sadık kalacaktır. Bu nedenle, karşısındaki kişinin buna değer olmasını, diğer bir deyişle, 'adam gibi adam' olmasını ister ve bundan emin olmadan ona güvenmez.

7. Fakat size güvendiklerinde, yolun sonunda hiçbir ışık görünmese bile sizinle o yolu yürüyeceklerdir.

Akrep burcu insanı bir kez güvendiğinde, kendisini karşısındaki insana karşı açar ve her şeyini ona verir. Artık hayatının merkezinde siz varsınızdır ve size sadık kalarak sizinle olmaya devam etmekten başka hiçbir şey arzulamaz. Taş gibidir adeta; onu fırlatıp denize atmadığınız sürece sapasağlam yanınızda duracaktır ve sizinle olacaktır.

8. Akrep burcu, insancıl iç güdülerin yıldızı olan Plüton'un etkisi altındadır.

Yani akrep burcu olanlar öylesine insancıldır ki, karşısındaki kişilere büyük değer verirler ve onları incitmekten kaçınırlar. Plüton'un etkisinde olmaları, onları insanlara karşı duyarlı hale getirir ve yaşamdaki maddi şeyleri asla insanlardan üstün görmemelerine sebep olur. Bu durum da onların sadık karakterini oluşturur.

9. Akrep burcu olanlar tutku ve arzu ile beslenirler.

Akrep burcu insanlarının hayatındaki en önemli noktalardan birisi de tutku ve arzunun ateşidir. Siz farkedin veya etmeyin, onlar tutkularının ateşinde yanmaktadırlar ve bu ateş asla sönmez. Onlar yalnızca insanlara değil, kendi yaşamlarına yön veren içsel arzulara da sadıktırlar. Bu yüzden bir akrep bir şey istiyorsa, onu ondan caydırmak oldukça zor olacaktır.

10. Akrepler duygularını kontrol etmek konusunda ustalaşmış insanlardır.

Duygularını kontrol etmeyi bilen Akrepler, bunu enerjileri için yararlı bir şekilde kullanırlar. Onlar için ne denli acı çektikleri arka plandadır; zihinlerinde yarattıkları güçlü kadın/erkek profiline ters düşecek bir karaktere bürünerek duygusal krizlere girmezler. Aksine, karakterlerine sonuna kadar sadık kalırlar ve duygularını bu doğrultuda kontrol ederler.

11. Akrepler, arzularıyla varolan insanlardır.

Akrep burcu olan insanlardan hayatlarını tanımlamalarını isteseniz, birçoğu size "....'yı arzuluyorum" cevabını verecektir. Onlar arzularının yönlendirdiği yolları seçerler ve arzularına sonuna kadar sadık kalırlar. Asla bıkmadan ve yenilmeden, hayattaki arzularını gerçekleştirmek için çabalarlar. Eğer bir akrep burcu sizi arzuluyorsa, duruma göre değişmekle birlikte, bu iyi bir şeydir; neticede sizi seven ve safça arzulayan, sadık bir insan vardır karşınızda.

12. İşin içine sorumluluk girdiğinde, diğerleri gibi oradan kaçmayan insanlar: Akrep burcu.

Onlar sorumluluklarının farkındadırlar ve bu hayatta her bireyin bir takım sorumluluklar alması gerektiğini çok iyi bilirler. Diğer birçok insan gibi sorumluluklardan kaçmak yerine, işin altına ellerini sokmaktan çekinmezler ve bir kere 'tamam' dediklerinde, buna sonuna kadar sadık kalırlar. Bu anlamda akreplere sonuna kadar güvenebilirsiniz çünkü onlar hem sorumluluk almayı hem de sorumluluklarına sadık kalmayı başarabilmektedirler.

13. Sabırlı ve dikkatli yapıları, sadık karakterlerini daha da sağlamlaştırarak onları güçlü insanlar haline getirir.

Akrepler için zaman zaman duygusal dengesizliğe sahip oldukları söylense de, bu yargı pek geçerli değildir. Onlar duygularının ve arzularının hayatlarına yön vermesine izin verirken, zihinlerinde oluşturdukları karakterlerini sarsmamak için oldukça sabırlı ve dikkatli davranırlar. Arkanızdan ağlayarak koşmak yerine, sizi sessizce uzaktan takip ederler. Kalplerindeki duyguya sonuna kadar sadıktırlar fakat bunu size hissettirmek gibi bir zorunlulukları olmadığını çok iyi bilirler.

14. Onlar amaçlarına ulaşmak için karşılarına çıkan her şeyle sonuna kadar savaşmaya hazırdır.

Akrepler yenilmez. Yenilmiş gibi görünseler bile, istedikleri şeyi kazanmak için içlerinde yanan ateş sönmez ve şanslarını bir daha denerler. Doğru bildikleri ve inandıkları şeylere sonuna kadar sadık kalan akrepler, bu yolda mücadele etmekten asla çekinmez.

15. Yalan söyleyen insanların iki yüzlülüğünü açığa çıkartmak konusunda onların üstüne yoktur.

Kendisi yalancı olmadığı için, yalan söyleyen, sahtekar insanları açığa çıkarmakta oldukça iyidir ve bunu hemen fark eder. Eğer bir akrep burcu size güvenmişse ve onun güvenini sarsacak bir yalan söylemişseniz, şimdiden geçmiş olsun diyoruz... Çünkü karşınızdaki insanın bunu anlaması ve sadakatsizliğini görüp sizi hayatından çıkarması an meselesidir.

16. Bir akrep burcu yeteneği olarak: Onlar insanları okuyabilir.

Akrepler sizi okur, tıpkı bir kitapmışsınız gibi. Bu durum tüm akrepler için geçerli olmasa da, çoğu için geçerlidir. İçinizde ne var ne yok anlar ve sizi ona göre değerlendirir. Sizin hakkında yaptığı çıkarımlara sadık kalır. Onun zihninde oluşan imgenizden kolay kolay kurtulamazsınız. İşin acı tarafı ise, yaptıkları çıkarımların çoğu durumda doğru olmasıdır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bewlika

arda uçar diyor ki madem akrepler bu kadar sadık insanlardırlar da aldatmaya o kadar meyilli dir evet ardaçım bizler bir kere adama bakarız adam mı diye birde insana bakarız insan mı diye ona göre kıçımızı götüne sokarız kim olursa olsun beni kıskanan insandan nefret ederim en sevdiğim insanlar bile bile arkamdan iş çevirsin ve sonra bende donup caanı sağ olsun bir şey olmaz deyim he yok öyle bir şey benim arkamdan iş çevir se ben de onun anasından emdiği sudu götönden çıkartmasını da bilirim neyse sikmişim kalleş insanları unutmayın ki hiç bir insanı kıskanmam ben sadece sevdiğim kadını kıskanırım ve ona yaklaşacak insanlardan nefret ederim bana zarar gelmeyen insan ne mutlu o insan

oktay-uzun4

EN KRAL AKREP GERİSİ VIZ GELİR TRIS GİDER

nankurunaisaa

Konu sadık bir birey olmaksa BOĞA erkeği bu konuda mazeretsiz zirvedir.

arda-ucar2

Madem akrep burcu en sadık burç o zaman niye aldatmaya en meyilli burçlar sırasında 2. ?

burc_akrep

Sadece burçlara bakılarak karakter çözümlemesi yapılamaz. Burçlar sadece o tarihte doğduğunuz için etkisi altında kaldığınız bazı durumlardan ötürü sizde olabilecek bazı potansiyel karakteristik özellikler hakkında bilgi verir. İlla o karakteristik özellikleri taşıyacaksınız diye bir kaide yoktur. Zamanla Hayatta karşılaşacağınız olaylara, durumlara,imtihanlara karşı vereceğiniz tepkiler ile sizde o özellikler huy ve karakter olmaya doğru yol alır.. Özetle Burcunuzdaki belirtilen potansiyel özellikleri hayatta tecrübe etmek sizin belli oranda iradenize ve gayretinize bağlı olarak gelişir olgunlaşır ve öz kimliğiniz olmaya doğru hayat boyu devam eder.. Saygılarımla..

Görüş Bildir