Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Popüler 20 Dizi/Film Karakterinin 7 Haziran'da Oy Vermesi Muhtemel Partiler

 > 
3.6bPAYLAŞIM

Sevdiğimiz film ve dizi film karakterleri eğer 7 Haziran seçimlerinde Türkiye'de olup da oy verecek olsalardı diye düşündük...

1. Tyrion Lannister

Eğlenceye düşkün ama akıllı, özgürlüğünün kıymetini bilen, insan ilişkilerinde anasının gözü. Yer yer konumundan kaynaklanan kaygıları var. Bu yapısıyla Tyrion tam bir CHP seçmeni.

2. Walter White

Macera düşkünü, ailesine bağlı, yeri geldiğinde korkusuz ve son derece akıllı biri. Kendisi için olmasa bile ailesi için daha iyi bir yaşamın peşinde. Bu halleriyle Walter oyunu HDP'ye verirdi.

3. Barney Stinson

Eğlenmeyi seven, arkadaşlarına düşkün, iyi bir kariyer sahibi, alkol tüketen, karşı cins sevdalısı halleriyle Barney CHP diyecektir.

4. Tywin Lannister

Güç hırsı, her şeyi yönetme tutkusu, tüm kontrol bende olmalı kaygıları, insan idare etme sanatı, entrika üstadı olan Tywin "istikrar sürsün" diyenlerden, oyu tabii ki AKP.

5. Gandalf

Tam bir akil adam Gandalf. Tüm orta dünyayı çekip çevirenlerden, sorumluluk almaktan çekinmeyen, geleneklerine bağlı, oturaklı biri. Sizi çok şaşırtabilir ama Gandalf geldiği yeri unutmayacak ve oyunu Milli İttifak'a verecektir.

6. Wolverine

Uçarı, deli dolu, gücü kuvveti yerinde biri Wolverine ve ekip ruhuna sahip. Bu halleriyle Wolverine doğasında olan kurdun da yardımıyla  MHP'ye oy verecektir.

7. Dean Winchester

Esprili, yakışıklı, korkusuz, ailesine bağlı, baba işini yapan Dean büyük olasılıkla CHP diyecektir.

8. Rick Grimes

Kendini insanlarına adamış, vatanını kurtarma sevdasıyla dolu, eskinin şerifi şimdinin zombi avcısı Rick hiç düşünmeden MHP'ye basıp geçecektir.

9. Ragnar Lothbrook

Lord olmasına rağmen, halkının taleplerine, isteklerine kulak tıkamayan, nispeten daha demokratik bir yönetim benimseyen ama iktidarı da seven Ragnar, AKP ile CHP arasında gidip gelecektir.

10. Eddard Ned Stark

Vatanını milletini seven, ailesine son derece bağlı, idealleri uğruna ölüme yürüyen Ned büyük olasılıkla MHP diyecektir.

11. Dexter

İki hayat yaşayan, adalet duygusu bir hayli gelişmiş, insan ilişkileri zayıf, işini iyi yapan, güçlü, kudretli, ancak bireysel hareket etmeyi seven dexter büyük olasılıkla HDP'ye oy verecektir.

12. Dumbledore

En gizemli, oyu en tahmin edilemez kişilerden biri Dumbledore. İşini iyi yapan bir büyücü ve eğitmen. Gandalf gibi bir akil adam. Oyunu CHP'ye vermesi kimseyi şaşırtmasın.

13. Khaleesi

www.medyafaresi.com

Özgürlüğe olan yoğun aşkı, iktidara olan tutkusu, erkeklerin hakim olduğu bir dünyada cesaretiyle göz kamaştırması, gücü ve aklı ile Khaleesi'nin adresi de CHP.

14. Sherlock

Son derece akıllı, sarkastik, ukala ve zeki biri Sherlock. Onun kime oy vereceğini tahmin etmek hiç kolay değil ancak Vatan partisine oy vermesi sizi sakın şaşırtmasın.

15. Cersei Lannister

Özelliklerini saymaya gerek yok, hepimizin malumu. Son bölümlerde paralel yapının hedefinde olmasıyla da görüyoruz ki Cersei tercihini AKP'den yana kullanacaktır.

16. Ted Mosby

Genç, dinamik, eğitimli, arkadaşlarına düşkün, esprili bir kişi Ted. Barajı geçsin diye HDP'ye de verebilir, HDP zaten geçer diye düşünüp CHP'ye de.

17. Hannibal

Eğitimli, elit ve akıllı biri Hannibal. O şık, bakımlı, düşünceli, akıllı adamın içinde bir yerlerde çok farklı bir kişilik de var. Hannibal MHP diyecektir.

18. John Reese

Kendini insanlığa adamış, aldığı eğitimi faydalı işler için kullanan, hiçbir şey beklemeden insanlara yardım eden soğukkanlı adamımız TKP diyecektir.

19. Dr. Who

Zamanlar ötesi bir arkadaş Dr. Who. İnsanlık üstü bir konumu var, seçimlerde oy vermeyecektir.

20. Frank Gallagher

Yaşam tarzından, kişiliğinden bağımsız olarak Frank oyunu kesinlikle LDP'ye verecektir.

Bonus - Gregory House

Bakmayın onun ukala, kendini beğenmiş, çok bilmiş tavırlarına, yeri geldiğinde vatandaşlık görevini hakkıyla yerine getirecektir. Ancak oy verme kabininde yine sarkastik kişiliğine engel olamayacak ve oy pusulasına komikli şeyler yazıp oyunu geçersiz kılacaktır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
legolas62

Yav Gandalf... olmadiki bu gelde ortadogunun a.ına koma, bide Sauron olsa kime verirdi? ;D

emre-b.-turhan

Katil ve madde bağımlısı Hdp, Kavgacı ve sertler Mhp, İktidar hırsı olanlar Akp, Eğlenceli Özgür Dinamik gençlik Chp... Hiç taraf belli etmeden galeri yapmış maşallah Bende sende ve herkesde biliyoki bu ülkeyi özgür yapanda, çağdaş yapanda, düzen verende ileriye götürende Akp dir... haa daha dün gözünü açmış etnosantrik bi kollektif takılan üniversiteli bebeysen hiç konuşma sen bu memleketi hiçmi hiç bilmezsin...

mgebecik12

editör mhp'li

satine.rogue

Hannibal'a Mhp dediniz beni kaybettiniz :/

a.fettah-yildirim

tamam lan tamam iyi karakterler chp-bdp li kötü karakterler akp li olsun.hakikaten şu seçimler sonuçlansa artık geleneksel oylar çöpten çıktı muhabbetine geçsek

Görüş Bildir