Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın 10 Farklı Ülkesinden, En Kilit "Çıkma" Taktik ve Bilgileri

 > 
1.5bPAYLAŞIM

Brezilya

Brezilya'da birbirinden hoşlanan 2 insan genelde arkadaş gruplarıyla birlikte dışarı çıkarlar, birbirlerinden hoşlanıp hoşlanmadıklarına emin olmak için. Solo randevular sadece ilişkiye "kesin" gözüyle bakılırsa yapılır.

Fransa

Fransa'da "ilişkide miyiz" tarzı bir düşünce yoktur. Fransızlar konu çıkmaya gelince biraz rahatlarına düşkünler. "Çıkma" konseptine pek inanmıyorlar. Yani Fransa'da biriyle ya birlikte değilsinizdir, ya birliktesinizdir. "Çıkıyoruz, bakıcaz." yok.

Japonya

Japonya'da "randevuya geç kalmak" gibi bir lüksünüz yoktur, eğer birine bir saatte söz verdiyseniz, ve o saatte dediğiniz yerde olmazsanız, ya müthiş bir sebebinizin olması gerekir ya da karşınızdakiyle bir daha asla konuşmamayı göze alırsınız.

İtalya

Bir İtalyan'la çıkarken, "şööööyle bir gözüm kaydı" diye bir şey söz konusu olamaz. Biraz kıskançlık, aşklarını her zaman taze tutar. Sevdiklerini çok sahiplenici olurlar ve sadece onlara ait olmanızı isterler.

Avustralya

Avustralya'da eşitlik her şeyin üstündedir. Yani yemeğe çıktıklarında, ilk randevu bile olsa taraflardan biri "bu sefer benden" diye bir şey demez. Anında hesap bölüşülür.

Danimarka

Danimarka'da gelişigüzel, sarhoş ve sexle başlayan bir gecenin ilişkiye dönüşmesi oldukça sıradandır. İçin, sevişin ama korunmayı unutmayın.

İspanya

İspanya'da olay tamamen "taktiklerden" ibarettir. En başta fazla yüz verilmez, fazla hevesli gözükülmez, çünkü İspanyollar kovalamayı sever. Ama unutmayın, fazla naz aşık usandırır.

Rusya

Eğer bir Rusla randevunuz umduğunuzdan biraz daha fazla "dokunsal" geçerse, şaşırmayın. Ruslar, bedensel olarak size yakın durmayı samimiyet ifadesi olarak görürler.

Almanya

Küçük ve önemsiz konuşmalara elveda deyin. Almanlar işi biraz uzun uzadıya konuşmayı severler. Sığ, yüzeysel konuşmalar Alman kültüründe pek hoş karşılanmaz, gerçek bağlantıyı kurmanızı engeller.

Yunanistan

Yunanlarla konuşurken fiziksel hareket ve mimiklerinizi dikkatli kullanın. İletişimde gösterilen sıradan jest ve mimikler bile bazen onlar için ofansif olabilir. Kelimelerle ifade etmek her zaman daha iyidir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bugra6862

türkiye: izdivaç programlarında olur ve genelde sorular su sekıldedır,kaç evin var kaç araban var aylık gelırın ne kadar.bu sorular cevaplandıktan sonra elektrık alınabılır:D

ahmtottroglu

Türkiye:Karşı taraftan çok büyük şeyler beklenmez.Evi olsun,arabası olsun,düzenli bir geliri olsun.Hatta seçtiğiniz kişinin SSK ile bir bağı varsa hiç kaçırılmaz.

fergan

türkler, sabaha kadar konuş anca elini tutarsın....

kaan.deutschland

Sabaha işi hallediyorsan oda bişey.. bizim ülkemizdekiler.. vermicem vermicem ayağına giriyor 5 dakikada.

atilla.ertrk

dişi dünyanın heryerinde dişidir. siz yolu yordamı bilmiyonuz gençler

Gizli Kullanıcı

Avusturya "Alman Usulü" takılıyormuş. :D

balthazar

fransa iyidir

Görüş Bildir