Doğum Sonrası Bebeklerini Kucaklarına Aldıkları İlk Anları Paylaşan Ünlülerin Duygu Dolu Paylaşımları

-

İçeriği okuduktan sonra bebek yapmaya karar verdim. 😍

Mutluluk,

Sevinç,

Heyecan...

Bir anda bütün duyguların yaşandığı bir olay bu...

Sadece sizin değil, yakınınızın da aynı duyguyu hissetmesi müthiş değil mi?

View this post on Instagram

Benim en kıymetli günüm 🤗 başta canım doktorum @drardalembet öyle özelsiniz ki benim için.. her korktuğumda güven veren tavrınız, gülümsemeniz, desteğiniz için minnettarım🙏🏻 ve canım hemşiremiz @yesimnefes eliniz hep omzumdaydı.. ne diim iyi ki varsınız .:) ve tüm hemşireler bana çooook yardımcı olan @bebegiminyolarkadasi .. hepinize çok teşekkürler🙏🏻 ve bu güzel fotoğrafları çeken @ciseren e çok çooook teşekkürler🙏🏻❤️anestezi doktorum siz ne özel bir insansınız .. ve canım Dostlarım iyi ki aynı bahçenin çocuklarıyız:) iyi ki sırtımı size dayadım !! Arkamdan el sallayışınız... benimle gülüp benimle ağlamanız .. benden daha heycanlı dostlarım vardı mesala :)) şanslıyım şükür🙏🏻 iyi dostlar biriktirdim.. hepinize tek tek teşekkür ederim ❤️ bu unutulmaz anda beni yalnız bırakmadınız .. canımız @mujdearkarakas 🙏🏻 sen olmasaydın eksiktim.. eksik kalırdı her şey.. torununu kucaklayışın ve desteğin için çok teşekkürler ❤️ bana dua eden, tanımadığım ama hep hissettiğim güzel insanlar ,sizede teşekkür ederim🙏🏻 Allah isteyen herkese nasip etsin bu muazzam duyguyu 🙏🏻 çilli sende yanımızdaydın .. ve ve Benim canım Eşim, yol arkadaşım, seni öyle çok seviyorum ki kelimeler yetmez... elimi hiiiç bırakma caner❤️ @pelinermis @gozdesedaaltuner @sngloden @sebnembozoklu @berguzarkorels @ezomola @enisarikan @melisbinay @melisadogu @mermaid_srp @gulinermis @pinarakinnn @bicakciarman @busrapekin @ebruakbas @denizbarutb

A post shared by Şükran Ovalı (@sukranovali) on

İşte ünlüler de bu güzel anlarını böyle paylaştılar,

Annelik ve babalığın ne kadar kutsal bir şey olduğunu yazdıklarıyla anlatmaya çalıştılar...

View this post on Instagram

Bugün doğum günüm.Seninle her göz göze gelip,cennet kokun cigerlerimi doldurduğunda dilimden hep şükürler dökülüyor EN GÜZEL HEDİYEM.ALLAH karşına kötü insanlar çıkarmasın demeyeceğim.yanlışlardan,zorluklardan uzak tutsun demeyeceğim.Bunları yaşayacaksın çünkü hayatın kuralı bu.Gerekli bir kuraldır.Sana hayatı yaptığın yanlışlar,yaşadığın zorluklar,karşılaştığın kötü insanlar ögretecektir.Baban olarak duam ve çabam bunlar karşısında güçlü,dayanıklı ve zeki olman olacak hep.Bunları buraya yazıyorum çünkü kaybolmayacak bu yazdıklarım ve aklın erdiği andan itibaren hep karşına çıkacak, okuyacaksın.Unutma'ki şartlar ne olursa olsun ben hep yanında olacağım.gücüm yettiğince,aklım erdiğince sana son nefesime kadar fiziken,ruhen eşlik edeceğim.Sana yanlış seçimler yaptığını düşündüğünde doğrunun ve yanlışın göreceli olduğunu,tıkandığında hep bir çıkış yolunun bulunduğunu,zihnini hep açık tutman gerektiğini,her durumda bakış açını değistirip durumu başka açılardan da görmen ve kararlarını öyle vermen gerektiğini,bir zorlukla karşılaştığında yeryüzünde herhangi bir insan o zorluğu aşmışsa senin de aşabileceğini,öğrenmekten ve de düşünmekten yoksun olmaman gerektiğini,uzaklarda dahi olsan aile birligine önem vermen gerektigini,gerçek dostlukları önemsemeni,aşkı bulduğunda üçüncü sahıslara kulak asmadan doya doya yaşaman gerektiğini,senin yaşam enerjini yok edecek,hiçleştirecek insanlardan kim olursa olsun uzak durman gerektiğini,sahiplenmekle kölelik,bağlanmakla bağımlılık arasınki farkın ne olduğunu,kadinlara saygılı ve zarif olman gerektiğini,kimseyi ayiplamaman ve şekilci olmaman gerektiğini,en yok zamanında dahi çalmaman ve çalısarak kazanman gerektigini,hayallerini büyük tutup onları gercekleştirmekten korkmaman gerektigini,söhrete ve paraya köle olmaman gerektigini,cimri olmaman ama seni yoksullaştıracak kadar da bonkör olmaman gerektiğini,yokluğun içinde öğrenecek çok şey olduğunu,kaba kuvvetin zayıf insanların işi olduğunu,ama sana uygulandığında da karşılığını vermeye hazır olman gerektiğini,hayvanları ve doğayı sevmeni,sanatı ve bilimi önemsemeni,daha bir çok hayat tecrübemi sana ömrüm yettiğince ögretmeye çalısacağim.Tek duam bu.seni çok seviyorum.iyiki doğduk.

A post shared by Özcan Deniz (@ozcandeniz) on

Hatta kimisi bu mucizevi olayın her ayrıntısını kaydediyor...

Biz de gördükçe duygulanıyoruz, ne yapalım...

İşte bu özel 'an'larını takipçileriyle paylaşan,

Ve yüzümüzde tebessüm oluşturan ünlülerden bazıları...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reflex

Anne adayları,ben niye böyle değilim diye üzülmesinler.cevap:Doğum koçu,Diyetisyen ve yoga ile hamilelik + operasyona sadece doğum uzmanı değil,estetikçi dahi giriyor.kalıcı makyajlar ve profesyonel çekimler.tabi,sizin insiyatifinize kalmış.kesenin ağzını açarsanız,siz dünyaya gitmek zorunda kalmazsınız.dünya sizin ayağınıza serilir.bütün anne ve anne adaylarına mutluluk diliyorum.ama,şunu unutmayın;Asıl başarı,zorluklarla mücadele edene aittir.anne'ler:zaferiniz kutlu olsun!:)

veli-durak

Dünyadaki tüm mutlulukları unutun, bebeğinizi ilk gördüğünüz an herşeye bedel oluyor :))

eexorciist

ulan millet nasıl doğum yapıyor çevremde kim doğum yapsa kafası 3 katına çıkıyor bizde :)))

Görüş Bildir