Görüş Bildir

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Haberler
> Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Barış Zeynep'e olan aşkını bir masalla anlatırken Zeynep oldukça duygulanır ve Barış'a onu sevdiğini söyleyerek sımsıkı sarılır. Ablası Mehdi'ye herkesin ondan korktuğunu söyleyip uyarıda bulunurken Mehdi bunu kabul etmez. Zeynep ve Barış Benal'i bulurken, Mehdi bebeğini almıştır. Hapishane ziyaretinde bulunan Mehdi beklenmedik bir tehditle karşılaşır. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm fragmanı...

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Barış'ın evlenme teklifini kabul eden Zeynep için artık yepyeni bir hayat sayfası açılmıştır. Tam bu esnada gelen telefonla geçmiş yaşamı ve travmaları tetiklenir. Önünde iki yol vardır. Ya her şeyi görmezden gelip Barış'la mutlu bir hayata yelken açacak ya da kendisi ile aynı kaderi yaşayanlara yardım edecektir. Zeynep'in geçmişe mücadelesi bitmemiştir ve atacağı her adım onu daha da eskilere gönderir.

Barış ve Zeynep'in evleneceği haberi Sakine'nin itirazlarına rağmen Nermin'in evinde sevinçle karşılanır. Ama bu sırada Benal yaşadıklarına katlanamayıp herkesi etkileyecek bir hamle yapar.

Barış'ın evinde ise Özlem bu evliliğe engel olmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Asıl kıyamet ise Mehdi bu haberi öğrendiğinde kopacaktır. Zeynep'in çocukluk yaralarını sarabilmesi için önemli bir karar vermesi gerekir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?