Görüş Bildir
Haberler
Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! "Mehdi'nin Kravatlısı"

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! "Mehdi'nin Kravatlısı"

Müge Kakşi
06.02.2021 - 21:47

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Barış Mehdi'yi savunduğu için Zeynep'e kızar. Zeynep ise Mehdi'yi savunmadığını sadece işlemediği cinayetten içeride yatan suçsuz bir adamı savunduğunu söyleyerek, Barış'ı Mehdi'nin kravatlısı olarak betimleyip onunla da işi olmadığını söyler. Barış Zeynep'e sevdalandığını söylerken, Zeynep Mehdi'nin hapisten çıkması için beş yüz bin lira teklifiyle karşı karşıya kalır. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 31. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Barış'ın şüpheleri; Mehdi davasını alan Zeynep'i içinden çıkılması zor bir durumda bırakmıştır. Mehdi ise Zeynep'ten aldığı haberlerle cezaevinden çıkacağına kesin gözüyle bakmakta, içinde ailesine kavuşmaya ve Zeynep'e kendini affettirmeye dair yeni umutlar yeşertmektedir. Mehdi ve koğuş arkadaşı Cengiz arasında ise güç dengelerine dayanan bir dostluk gelişmektedir.

Barış ve Zeynep birbirine gitgide yaklaşmaktadır. Bu ilişkiye karşı olan Barış'ın ablası Özlem biz dizi tedbir planı uygulamaya başlar. Ali Rıza ve Sultan bir küs bir barışık ama birbirlerini kaybetmeyi göze alamadıkları bir durum içerisindedir. Tanıklara dair olumsuz gelişmelerle; zaman, cezaevindeki Mehdi'nin aleyhine işlemeye başlar.

Zeynep hızlıca bir plan yapar ve büyük riskler alır. Her türlü baskı ve söylentiden uzak kalmak için Barış'la aralarındaki bağı şimdilik gizli tutma kararı alan Zeynep'e Barış'ın büyük bir sürprizi vardır: bir önceki sefer ertelenen 10 günlük Sofya seyahati. Zeynep ve hane halkı, evlerine yapılan sürpriz ziyaretle şaşkına döner: Barışlar ailece ellerinde çiçek ve çikolatalarıyla çıkagelmiştir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın