Devlet Okulunda İki Çocuk Okutmaya Çalışan Annenin Yaptığı Bu Hesabı Görünce Siz de İsyan Edeceksiniz

1.2bPAYLAŞIM

Bu zamanda çocuk okutmak o kadar zor ki, bu anneye hak vermemek mümkün değil. Bu insanlar o paraları nerden bulsun?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayan-dag

bizde de aynı durum ana sınıfına çocuk göndereceğiz 175 aylık artı da onu şunu bunu al. 2.sınıfa başlayan yeğenim var okul kıyafeti ihtiyacı aylığı derken , küçüğü ana sınıfına gönderemedik. ev kendinize ait olsa amenna ama aylık 1000 den fazla kira artı faturalar olunca inanın ucuz olmuyor.

ecd

En az 3 çocuk , 2 olduğu için böyle olmuş hesap. 3 olsaydı böyle olmazdı.

nuray-baris-eryigit

benimde bu yıl oğlum 1. sınıfa başladı.kayıt yaptırırken bana söyledikleri 250 tl ve üzeri bağış dendi tamam ilçe milli eğitim i arayıp bi soralım dediğimizde çok bozuldular. aradım asla bizden böyle birşey isteyemeceklerini vermek zorunda olmadığımızı söylediler. bizde kendi bütçemize göre bi bağış yaptık. sınıf öğretmenimiz ayrıca ek kitap parası, yıllık gezi parası beden eğitimi dersi için materyaller v.b şeyler için toplam bi miktar para istedi. bizimde okulumuzda yemekhane var ama ben evden hazırlıyorum. yani yazılanların bi kısmı doğru bi kısmı abartı bence. özellikle söylenen miktarlar. belki yaşanılan şehirlere göre de farklılık gösterebilir. ama zorunda değilsiniz.

friendsister

bu içeriğin doğruluğuna zerre kadar inanmıyorum açıkçası benden diyelim ki bu parayı istediler çocuğu alır özel okula giderim. bu beyan gerçekçi değil. okula 180 aidat veriyoruz kırtasiye 250 tuttu bi de öğleden sonra çocuk kulübü varmış ona da 300 bu kadar

alp-aktan

bakamayacaksan doğurma diyenlere basımızdakiler bu durumu duzeltemiyorsa istifa etsinler diyorum

Görüş Bildir