Deniz Seki'nin Tahliyesi ile İlgili Her Telden Çalan İlginç Sosyal Medya Tepkileri

-
Abone ol

Deniz Seki, yaklaşık 3 yıl kaldığı cezaevinden bugün tahliye oldu. Sanatçının tahliyesi ile ilgili sevenleri, arkadaşları ve ona tepki duyanlar sosyal medya üzerinden görüşlerini dile getirdi. Buyrun bakalım neler demişler:

Deniz Seki tahliyesi cezaevinin kapısında güvercin uçurarak kutlamıştı.

Sanatçı dostları Deniz Seki'nin tahliyesi ile ilgili Instagram'da paylaşım yaparak kendisine destek verdi.

Hadi özgür şarkılar söyle bize artık Deniz... 🍀🍀🍀çok özledik seni...

Deniz Çakır (@denizcakir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bitti artık Deniz. Güzel günler seni bekliyor. #denizseki

Funda Arar (@fundaarar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hosgeldin 😍❤️

Nihat Odabasi (@nihatodabasiofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ve elbette Twitter ahalisi de boş durmadı; her fikirden tweetler ortalığı salladı:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
theravenwoman

bu torbacıyı nasıl bu kadar coşkuyla karşıladılar? sanatçı olması yatmasının sebebini değiştirmiyor

ozzy_zigg

Bu kadın neden bu kadar pohpohlanıyor. Öyle ya da böyle uyuşturucudan içeriye girdi. Övmek saçma ve yersiz.

beryy93

Ya bu sitede de bu kadar gerizekalı var mıydı çok şaşırdım.. Ne torbacısından bahsediyorsunuz siz kafayı mı yediniz ruh hastası mısınız, nerede gördünüz kadının torbacılık yaptığını, kadın sadece bir tanıdığına aracı olmuş onun bedelini de fazlasıyla ödedi. Adam olunda katillerin tecavüzcülerin teröristlerin çıkmasına laf söyledin Deniz Seki'ye değil!

kalemine

pardon neye aracı olmuşmuş? uyuşturucu temin edilmesine mi? nerden tanıyomuş temin edilecek kişileri peki? peki o kadar masummuş neden kaçmıştı saklanmıştı ? mesele şu yedin bi halt adam gibi edebinle çık hatanı anladığını göster. hala güvercin uçurmalar şovlar. ne madde bağımlısı severler varmış hayret....televizyonlarda yarışmacıyı yerin dibine soktuğunu da unutmadık. o tecavüzlerin terörün bir ucuda uyuşturucuya dayanıyor umarım farkındasınıdr...

beryy93

Evet temin edilmesine aracı olmuş, satmamış aradaki farkı kafan basıyor mu, ki ihbarı yapanın kim olduğu da ortada.. Kaçıp saklanmasının bedelini şartlı tahliyesi kaldırılarak ödedi ve cezasını çekti diyorum yani boşuna kıçını yırtmana gerek yok, madde bağımlılarını sevdiğimiz falan yok ayrıca saçma sapan konuşma

kalemine

sen benim neyi vurgulamak istediğimi anla bir sonra konuşalım. deniz seki uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanıp uyuşturucu ticaretine yardım etmekten ceza aldı. bunu adını "aracılık"la güzel adlandıramazsın. birilerine temin ediyor ve bunun üzerinden para kazanmıyor torbacıdan tek farkı kar etmemesi. bunu idrak ettiğin zaman anlaşabiliriz. bu iyi niyetinin umarım hayatının her noktasında kullabiliyorsundur.

mystery-man

Kendisi cezasını çekmiş ve tahliye olmuş bu iyi veya kötü bir şey değil yani bu kadına torbacı demek ya da özgürlüğüne kavuştu demek yanlış çünkü torbacılık artık yapmıyor yaptığının cezasını da çekti ya da sanki suçsuz yere hapis yatmış hiçbir şey yapmamış gibi özgürlüğüne kavuştu demekte yanlış bir suç işlemişti ve cezası bitti.Söylenmesi gereken şey bir daha bu işlere girmesin ve hapse girmek zorunda da kalmasın.

ked1babas1

Deniz Seki nin sattıklarında boş çıkmıyomuş, ondan bu meraklı bekleyiş ve heyecan..

Görüş Bildir