Davulun Sesi Uzaktan Hoş Gelir! Bir Dönem Yaşadıkları Maddi Sıkıntılarla Gündeme Bomba Gibi Düşen Ünlüler

153PAYLAŞIM

Kusursuz bir hayatı var gibi geliyor ama Kıvanç Tatlıtuğ da zor zamanlar geçirmiş... 😢

Hadise

Hadise, bir dönem Bodrum Yalıkavak'ta bir plaj işletmişti. Mülk sahipleri tarafından hakkında haciz işlemi başlatılan ve toplamda yaklaşık 2 milyon liralık borç nedeniyle davalık olan Hadise, ödeme taahhüdü verince haciz durdurulmuştu.

Sinan Akçıl

Bir iş insanı tarafından hakkında İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 40 bin liralık icra takibi başlatılan Sinan Akçıl, 7 günlük süreyi kaçırdığı için haciz işlemi uygulandı. Birlikte olduğu dönemde Ebru Şallı'dan 800 bin lira alıp geri ödeme yapmadığı iddia edilen Akçıl, şoförünün de "6 aydır maaş alamıyorum" şeklindeki ifadesiyle haber olmuştu.

Fulden Uras

125 bin liralık borcunu ödeyemediği ve icra takibinde yükümlülüklerini yerine getiremediği için Fulden Uras'ın Yeniköy'deki villasına haciz konulmuş ve bir milyon lira değer biçilmişti.

Şevket Çoruh

Tiyatro sahnesi "Baba Sahne"yi kurmak için varını yoğunu satan ve banka kredisi çeken Şevket Çoruh da zor günler geçirdi.

Ajda Pekkan

Alacaklı olduğunu iddia eden bir firma Ajda Pekkan'ın iş yerleri hakkında haciz işlemi başlatmış, ünlü sanatçı ise çeklerin muhasebeciden çalındığını, imza ve rakamların sonradan atıldığını savunarak, işlemlerin durdurulmasını istemişti.

Uğur Yücel

Tüm samimiyetiyle güvendiği bir arkadaşı banka hesaplarını boşaltınca zor günler geçiren Uğur Yücel, tüm birikimini kaybetmiş ve 200 bin liralık borcunu ödeyemediği için icralık olmuştu.

Hande Yener

Almanya'da bir konsere çıkmak için sözleşme yaptıktan sonra 7 bin euro ön ödeme alan Hande Yener, konsere çıkmayınca organizatörlerle mahkemelik olmuştu. Evine icra memurları gelince ödemeyi yapan ünlü şarkıcı, organizatörün sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmediği için konsere çıkmadığını belirtmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, kardeşine ait olan 15 bin liralık borç nedeniyle haciz ihbarnamesiyle karşılaşmıştı. Borcu olmadığına dair tespit davası açan ünlü oyuncu zor günler geçirmişti.

Demet Akalın

Lüks villasına eşi Okan Kurt'un borçları yüzünden haciz gelen ve çocuğunun bilgisayarına kadar pek çok eşyasına el konulan Demet Akalın tek celsede borç batağındaki eşinden boşanmıştı. İkili sonrasında yeniden barışsa da maddi anlamda zor günler geçirmişlerdi.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaren_80

ne çirkin bi içerik

vladimir9

Ne zor hayatlar varmış gerçekten. Kendi derdimi unutturdun editör, eksik olma..

quatro

Ulan millet aç yiyecek ekmek bulamıyor.. sen kalkmış bir eli yağda bir eli balda olanlar için davulun sesi uzaktan hoş gelir diye içerik hazırlamışsın... sen iskandinavya da falan mı yaşıyorsun editör...

aaabbbcccddd

aga bi ara seninle hangi mevzuda dalaşmıştık hatırlamıyorum ama çoğu içeriğin altında mantıklı yorumlarını da görmüyor değilim. Yiğidi öldür, hakkını yeme demişler.

quatro

eyvallah; bende hatırlamıyorum elbette tartışabiliriz fikirlerimiz aynı olmak zorunda değil ama inan şunlara sövmemek için zar zor tutuyorum kendimi başlığa bak davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş şunların bindiği arabaları satsak sana bana ömür boyu yeter o paralar...

aaabbbcccddd

söv aq zaten o tartışmada beni epey kalaylamıştın :D

quatro

kusura bakma özür dilerimm..

aaabbbcccddd

el sıkışma emojisi koydum farzet

quatro

:) aynı şekilde

Görüş Bildir