Görüş Bildir

Danla Bilic, 8 Mart Kadınlar Günü İçin Ekrem İmamoğlu'yla Röportaj Yaptı: 'Zor Sordum'

Haberler
> Danla Bilic, 8 Mart Kadınlar Günü İçin Ekrem İmamoğlu'yla Röportaj Yaptı: 'Zor Sordum'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, YouTube fenomeni Danla Bilic ile 8 Mart Kadınlar Günü' için bir araya geldi. Kanalı için hazırladığı videoda İmamoğlu'na kadınlar hakkında sorular soran Bilic, sosyal medya hesabından, 'Ekrem İmamoğlu başkanıma zor sordum, o cevaplarken zorlandı mı yakında YouTube 'da yayında' diye yazdı.

‘8 Mart Kadınlar Günü’ için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geleceklerini duyuran YouTube fenomeni Danla Bilic, İmamoğlu ile dün buluştuğunu açıkladı. Bilic, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden buluşma sonrası fotoğraf paylaştı.

Bilic, paylaşımında '8 Mart Dünya Kadınlar Günü için aslında her gün için başkanıma zor sordum, o cevaplarken zorlandı mı yakında YouTube’da yayında' ifadelerine yer verdi.

Paylaşım sonrası Bilic’e takipçilerinden ve ünlü isimlerden binlerce beğeni ve yorum geldi. Bilic, YouTube kanalı için hazırladığı videoyu 8 Mart’ta paylaşacak.

Bilic, geçen günlerde sosyal medya hesabından '8 Mart Dunya Kadınlar Günü'nde biz kadınlar için Ekrem İmamoğlu başkanımla bir araya geliyoruz, soruları birlikte hazırlayalım mı? Ne sormak isterdiniz?' paylaşımıyla buluşma haberini duyurmuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
60
47
21
17
4
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
arslanoglu

Ağzından küfür ego eksik olmayan kadınla 8 Mart !! Olmadı hiç

deep_territory

Şununla program yapacağına ayakkabınla falan yapsan daha mantıklıydı başkanım, daha önce de yine vasıfsız yutupçu tayfayla görüşmüştün, bunlarla görüşmek ne ... Devamını Gör