Görüş Bildir
Haberler
Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor: MasterChef'in Sevilen Jüri Üyesi 9 Yıllık Evliliğini Bitiriyor

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanıyor: MasterChef'in Sevilen Jüri Üyesi 9 Yıllık Evliliğini Bitiriyor

MasterChef yarışmasının sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanıyor. Zanna, Etiler’de yaşadıkları evden taşınarak, kendine ayrı bir ev tuttu. Danilo şef eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanması konusunda açıklama yaptı. İşte ayrıntılar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Seyahat amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu.

2012 yılında evlenen ve 2013’te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına alan çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle geçtiğimiz günlerde evlerini ayırmış. Birlikte yaşadıkları Etiler’deki evinden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler’de ayrı bir eve çıkmış.

Henüz boşanma davası açmayan ikili, temmuz ayında birlikte tatil yapmıştı. O günden beri sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin neden ayrıldığı şimdilik bilinmiyor. Ancak Tuğçe Demirbilek’in üst üste yaptığı “mesaj kaygılı” paylaşımlar, genç kadının kırgınlığını ortaya koyuyor.

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanmaları Hakkında Açıklama Yaptı

Danilo Zanna ve Eşi Tuğçe Demirbilek Boşanmaları Hakkında Açıklama Yaptı

9 senedir evli olduğu Türk eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanacakları haberleriyle gündeme gelen İtalyan şef Danilo Zanna, ve eşi Tuğçe Demirbilek, sosyal medya sayfalarından yazılı bir açıklamada bulundu.

Çift, yayınladıkları gönderide, 'Kamuoyuna duyuru... Bugün hakkımızda çıkan ayrılık haberi ile ilgili bir açıklama yapmayı gerekli ve uygun gördük.

Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için bir ayrılık kararı aldığımız doğrudur. Başta oğlumuz Zeno Tibet'in daha sonra bizlerin yıpranmaması adına sevgilisi basın mensubu arkadaşlarımızdan konuyla alakalı olarak hassasiyetlerini rica ederiz. Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.' açıklamalarına yer verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
2
2
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın