Dalgınlık Haliyle Saçma İşlere Kalkışıp Kendilerini Olmadık Durumlara Sokmuş 22 Bahtsız Takipçimiz

3.1bPAYLAŞIM

Telefonu unutmak falan tamam da kocasını başkasıyla karıştıran takipçimiz dalgınlık çıtasını arşa çıkarmış resmen...

Takipçilerimize bu zamana kadar dalgınlıkla yaptıkları en saçma hareketi sorduk. Meğerse bu konuda dertler deryaymış da bizim haberimiz yokmuş!

Gelen cevaplardan da anlayacağınız üzere, takipçilerimizin bugüne kadar sağ kalmış olması bile bir mucize. Dalgınlıktan kendini yollarda kaybedenini mi istersiniz, kendi evine girdiğini zannedip başkasının evine girmeye çalışanını mı istersiniz kısacası ne ararsanız var! 

İşte o paylaşımlardan bazıları...

1. 

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

18. 

twitter.com

19. 

twitter.com

20. 

twitter.com

21. 

twitter.com

22. 

twitter.com

Sizin de benzer bir anınız varsa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ofkelisirin

#9 aynısı başıma geldi 2 hafta önce telefonumu çaldırmıştım yeni telefonumuda kaybedicem diye ödüm kopuyo. işyerindeyim annemle telefonda konuşuyoruz sonra dedim lan telefonum nerde. anne telefonum yok dedim. "salak kızım benimle nasıl konuşuyosun" diye sordu 5 sn sonra dank etti

aysegulkezer

Hepsi birbirinden komik. Hepsine çok güldüm.

fulyaaaa

Kokoreççiden çıkarken hesabı ödeyecektim. Adam sizin ne vardı dedi, yarım kokoreç-yarım ayran dedim...adam bir şey demedi tuhaf bakışlar eşliğinde para üstünü verdi ama yarım ayran deyişimi fark etti mi bilmiyorum...ben ancak dışarıya çıktıktan sonra ne dediğimin farkına vardım ve aptallığıma kahkaha atarak oradan uzaklaştım.

alara-kalayci

Bir gün dershanedeyiz deneme sınavı olduk bitti ama soru sormak için kalacağız. Benim kafam uçtu tabii bari bir elimi yıkayayım diye lavaboya gittim lavaboda tekim neyse bu sırada bir arkadaşım da içeri girdi bana bakıp beni tebrik falan etmeye başladı işte kalıpları yıkmak falan filan bir şeyler diyo ama yok yani kafam gitmiş zaten ben de ay evet teşekkürler falan diyorum ama içimden ne diyo bu falanım neyse sonra işim bitti çıkıcam o an çaktım işi meğersem erkeklerinkine girmişim.

galatacimbm1905

Benimki bunlar kadar komik değil ama ben de anlatayım bari: 2-3 yıl önce erkenden sıra almak için sabahın 7.30'unda evden çıkıp 213 numaralı olan hastane otobüsüne binip hastaneye gidecektim. Hastane otobüsü sık geçer. Durağa 10-20 adım kala baktım bir otobüs geçiyor. 2'yi gördüm 1'i gördüm '' Ulan iyi yakaladık haa. Aferin kız. '' diyip bindim otobüse. Ama nasıl mutluyum hem otobüse yetiştiğim hem de erkenden sıra alacağım için. Neyse otobüs hastane güzergahında ilerlerken birden bir ara sokağa saptı. '' Ulan bu şoför nereye götürüyor bizi? '' dedim kendi kendime. Hala umutluyum ama otobüsün normal güzergaha döneceğine. Yol çalışması vb. falan var diye düşünmüştüm. Baktım otobüs yaşadığım ilçenin hiç görmediğim en ücra yerlerini turluyor. Bir yolcuya '' Bu hastane otobüsü değil mi? Niye buralara getirdi bizi? '' diye sordum. Kadın '' Yoo.. Bu sanayi otobüsü. '' dedi.Sadece ilk iki rakamını görüp otobüse atlayan ben 213 yerine 211'e binmişim. Neyse kadınla indim otobüsten.

galatacimbm1905

Otobüs 30 dk'da bir geçiyormuş. '' Ulan'' dedim ''Sıçtık''. Neyse saat 8.30'da otobüs geldi. 20-25 dk'da çarşıya gidip oradan hastane otobüsüne binip bir 20 dk'da hastaneye gidecektim. Çarşıya gelip hastane otobüsüne binince annem yazdı '' Napıyorsun?'' diye. Otobüste olduğumu söyleyince '' Kız ben seni evden 7.30'da yolladım saat 09.00 sen ne yaptın o saate kadar?'' deyince anlattım. Ulan ne salaklığım kaldı ne de Yahudi tohumluğum. Sonra tuttu bunu mahalledeki eczaneye kadar kimi gördüyse anlattı. ULAN ANNE!

Görüş Bildir