Daldan Dala Atlayan Okan Bayülgen ile Cansu Dere ve Deniz Seki Arasında Yaşananlara Çok Şaşıracaksınız!

95PAYLAŞIM

Yıldız Tilbe'nin "İki kadın bir adam, aşk çekilir aradan" dediğinden...

Bir yanda güzelliği, asaleti ve yeteneğiyle herkese parmak ısırtan Cansu Dere...

Kendisinden burada bolca bahsetmiştik: 👇

Koca Bir Nesli Ömer Ettim Dese İnanırız: Ekranların Zarif Yüzlü Afet-i Devranı Cansu Dere - onedio.com
Koca Bir Nesli Ömer Ettim Dese İnanırız: Ekranların Zarif Yüzlü Afet-i Devranı Cansu Dere - onedio.com

Bir yanda asiliği, komikliği ve asla rastlanmayan türdeki şovmenliğiyle ekran başına kilitleyen Okan Bayülgen...

Okan Bey'i de burada anlatmıştık: 👇

Türk Televizyonlarında Popüler Kültürü Kendine Meze Etmiş Bir Şovmen: Okan Bayülgen - onedio.com
Türk Televizyonlarında Popüler Kültürü Kendine Meze Etmiş Bir Şovmen: Okan Bayülgen - onedio.com

Diğer yanda ise sesi, şarkıları ve yaşadıklarıyla her daim göz önünde olan Deniz Seki...

Deniz Seki'nin hikayesi için de buradan buyurabilirsiniz: 👇

Hangimiz İstedi Söyle Bu Adaletsiz Seçimi: Deniz Seki'nin İbretlik Hayat Hikayesi - onedio.com
Hangimiz İstedi Söyle Bu Adaletsiz Seçimi: Deniz Seki'nin İbretlik Hayat Hikayesi - onedio.com

Şimdi konumuzun bu üçlüyle ne ilgisi var diyorsanız, söyleyelim: Cansu Dere'yle birlikte olan Okan Bayülgen'in Deniz Seki ile yine Cansu Dere arasında gelip gitmesini, o günlerde iki kadının yaşadıklarını anlatacağız.

1990'lı yılların sonunda tüm modelleri geride bırakarak podyumların aranan ismi olan Cansu Dere, hiç şüphesiz ki ünlü erkeklerin de radarındaydı. Uzun yıllardır göz önünde olmasına ve yuttuğu sahne tozuna rağmen popülaritesini yeni yeni kazanan Okan Bayülgen ekranlarda fırtınalar estirirken, Deniz Seki ise kariyerinin gerçekten zirvesinde eşsiz şarkılarını seslendiriyordu. 

Herkesin keyfi yerindeydi anlayacağınız...

Podyumun en güzel kadınlarından biri olan Cansu Dere ve çapkınlığıyla nam salmış Okan Bayülgen'le ilgili haberler 1990'lı yılların sonunda çıkmış ancak ikili bir arada görüntü vermemek için çaba sarf etmişti.

Ünlüler arasında böyle bir fenomen var bildiğiniz üzere; birlikte görüntü vermemek... Henüz cep telefonları da bugünkü teknolojide olmadığından görüntülenme o zamanlarda çok zordu.

Okan Bayülgen her ne kadar bu konuda ısrarcı olsa da, Cansu Dere bu kaçışa bir son vermiş ve ikili ilişkilerini gözler önünde yaşamaya başlamıştı.

Gazetecilerden köşe bucak kaçma dönemi sona ermişti, her şey yolundaydı ancak dedik ya "Okan Bayülgen çapkınlığıyla nam salmıştı" diye... 

Olanlar oldu.

Okan Bayülgen ile Deniz Seki birlikte görüntülenmiş ve böylece ihanet de tescillenmişti.

Fotoğraftan da anlayacağınız üzere Deniz Seki henüz meşhur olmuş, Ey Kalbim, Ahmet, Kop Gel Günahlarından şarkılarıyla ortalığı kasıp kavurmuş, Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun desteğiyle almış yürümüştü. 

Okan Bayülgen ise Kanal D ekranlarında Zaga ile fırtınalar estiriyordu.

Okan Bayülgen'in Bodrum'daki evinden çıkarken görüntülenen Deniz Seki'nin çok aşık olduğu o dönem her kareye yansımıştı.

1999 yılında çıkardığı "Anlattım" albümünü detaylı bir şekilde dinleyince ne söylemek istediğimizi anlarsınız...

"Biz Okan'la farklı bir boyutta yaşıyoruz."

Deniz Seki'nin Okan Bayülgen'in Bodrum'daki evinden çıkmasını televizyondan öğrenen Cansu Dere, aldatılan kadın konumuna düşmesine rağmen ilişkisini noktalayamadığını şu sözlerle anlatmıştı: "Biz Okan'la farklı bir boyutta yaşıyoruz. Ayrıldığımız söylenen dönemde bile birbirimizden kopamadık. 'Aldatılan kadın' konumuna düştüğüm halde ilişkimi tam anlamıyla noktalayamadım. Şu anda da ilişkimiz devam ediyor. Sanki ilk günkü gibi. Ona karşı aşkım asla bitmedi."

Okan Bayülgen ise Deniz Seki'yle yaşadıklarını inkar etmiş, ısrarla Cansu Dere'yi aldatmadığını söylemişti.

Birlikte görüntülenmeme fenomenine benzer şekilde, bir de sonuna kadar inkar mekanizması var gördüğümüz üzere ama tabii ki gerçekler her zaman ortaya çıkar...

"Onlara helal olsun, ne diyeyim, layıklarını bulmuşlar."

Bir süre sonra fikrini değiştiren ve Okan Bayülgen'in kendisini aldattığını kabul edip yoluna bakmayı tercih eden Cansu Dere, ilişkileri bitmesine rağmen unutmak için nasıl mücadele verdiğini şu sözlerle yansıtmıştı: "Deniz'le ilgili haberler çıkmasaydı, hâlâ beraber olabilir ve birlikte gezebilirdik. Ben çok iyi bir insanım, ben onu değil, o beni aldattı. Okan beni aldatmadığını söylüyor ama pek inandırıcı değil. Bu arada Deniz Seki, Okan'dan bir gelecek bekliyorsa, bu olmayacak. Dört günden beri Çeşme'de tatildeyim. Bu süre zarfında ben de Okan'ı aldatabilirdim. Ama yapmadım, çünkü bu bana yakışmazdı. Okan, 'Deniz'le birlikte değiliz' diyor ama hiç inandırıcı değil. Benimle Okan'ın olayı bitmiştir. Onlara helal olsun, ne diyeyim, layıklarını bulmuşlar."

Çıplak fotoğraf tartışması...

Cansu Dere, Okan Bayülgen ile yollarını ayırmış ve Okan Bayülgen ile Deniz Seki'nin hikayesi başlamıştı ancak televizyonun asi çocuğunun "Sevgililerimin çıplak fotoğraflarını çektim" sözleri olay olmuştu. Deniz Seki kendisinin çıplak fotoğrafları olmadığını söylerken, Cansu Dere'nin "Beni kast ediyor herhalde! Aferin ona, çok güzel şeyler söylemiş" tepkisi nasıl kırıldığını ortaya koymuştu.

"Güzel bir aşk hikayesiydi ama bitti."

Deniz Seki ile Okan Bayülgen kısa olsa da doludizgin ilişkilerini o dönem bilinmeyen bir nedenle sonlandırmıştı ancak dedikoduların da ardı arkası kesilmiyordu. "Güzel bir aşk hikayesiydi ama bitti" diyen Deniz Seki'nin, Okan Bayülgen'in Cansu Dere'ye dönmesi sonrası rest çektiği söylense de Okan Bayülgen'in bir otel çıkışı yeniden Deniz Seki'yle görüntülenmesi "Bu nasıl bir ilişki ağı?" dedirtmişti. 

Daldan dala konan Okan Bayülgen ile kırık kalpleriyle içimizi bir tuhaf yapan Cansu Dere ile Deniz Seki vardı artık karşımızda...

"İki kişiyi bir arada idare etmiş mi, git gel yaşamış mı, onunla yemeğe çıkıp geceleyin bana gelip beni çok sevdiğini söylemiş mi?"

İki kırık kalp dedik ya, yıllar sonra Deniz Seki'nin söylediği sözler gerçekten de daldan dala atlayan Okan Bayülgen'in yaşadıklarını ortaya koyuyordu: "Madem insanlar Okan'ın gelgitleri yüzünden bu meraka sahip oldular, gitsinler ona sorsunlar. İki kişiyi bir arada idare etmiş mi, git gel yaşamış mı, onunla yemeğe çıkıp geceleyin bana gelip beni çok sevdiğini söylemiş mi?"

Tabii ki tüm bunlar bizi asla(!) ilgilendirmese de beynimizin bir yerlerinde saklı kalan bilgileri sizlerle paylaştık, bir son sözü de hak ettik: Deniz Seki'nin son sözleri bu ilişkilerin Okan Bayülgen tarafını net bir şekilde ortaya koyuyor gördüğünüz üzere... Daha fazla yorum yapmaya gerek yok ancak travmatik bir hal alan bu ilişki ağı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
albusseverus

Şaka gibi. Kadınlar olarak siz ikinizi bir arada idare etmesine izin vermeseniz bu adam bi bok yapmazdı zaten.. Kadınlardan biri aldatılsa da o benim aşkım diyo diğeri zaten ilişkisi olan bi adamla beraber.. (Ayrıca deniz seki alışmış başkasının ilişkisini bitirmeye galiba )Yani bu erkekler her şeyi tek başlarına yapmıyor. Bir kadının düşmanı bir erkek değil bi kadın...

chatology

Deniz seki de gülben ergen gibi sahipli erkeklerle takılmayı (en kibar şekliyle söyledim) çok seviyor, önceki ilişkilerinde de bu böyleydi.Bazen insanların başına gelen musibetlerin bir sebebi var...

p1nar

1. Mehmet Ali Erbil 2. Okan Bayülgen 3. Ibrahim Tatlises.. Turkiye'nin en gereksiz, kadın düşkünü manyakları

amansende

Ali ağaoğlu ve acun ılıcalı da var

neslihan-gokcek-oncul

Dünya toz ve gaz bulutuydu bu olaylar olduğunda; sayfa doldurmak için yeni yöntem bu mu?

Görüş Bildir