Görüş Bildir

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de Ayrılıklar Devam Ediyor! İki İsim Daha Veda Etti!

Haberler
> Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de Ayrılıklar Devam Ediyor! İki İsim Daha Veda Etti!

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği, BKM imzalı Çok Güzel Hareketler 2'de ayrılıklar devam ediyor. ÇGH 2'ye son olarak iki isim daha veda etti. Her iki isim de ayrılıklarını sosyal medyadan duyurdu. İşte Çok Güzel Hareketler 2’den ayrılan o isimler...

Projede 3 sezondur aktif bir şekilde rol alan Gözde Şencan, 'Canım ekibim. Canım arkadaşlarım. Benim için de yolun sonu. Her şey için öncelikle Yılmaz hocama sonra tüm arkadaşlarıma ekibe herkese çok teşekkür ederim. Çok şey öğrendim. Yeni sezonda kalbim sizinle' paylaşımını yaptı.

Instagram'dan paylaşım yapan Yiğit Taşdemir, 'Çünkü ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili…' ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE 8 OYUNCU AYRILDIKLARINI DUYURMUŞTU

13 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2'de ilk ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay'dan gelmişti. Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan, Didem Ruhi ve Eda Nur Hancı da sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurmuştu.

Aşağıdakiler De İlginizi Çekebilir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?