Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çocuklarının Geceleri Sessizce Uyumalarını Sağlamak İçin Bulduğu Yöntemle Herkesin Takdirini Kazanan Anne

36PAYLAŞIM

Jessica, bu zeki hamlesiyle birlikte internetteki tüm ebevenylerden övgü aldı...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

33 yaşındaki Jessica D'Entremont, çocuklarına sakin bir şekilde yatarlarsa pijamalarının 'şarj olup' gece parlayacağını söylemiş.

Evin içinde durmadan oradan oraya koşan çocukları yüzünden sinir krizinin eşiğinde olduğunu söyleyen anne bu zeki yolla kafasını dinlemiş anlayacağınız... 😂

Jessica'nın gönderisi Facebook üzerinde 173.000'den fazla beğeni aldı. Diğer ebeveynler de bu zeki hamlesi yüzünden ona hayranlık duymuşlar.

Jessica fotoğrafı paylaşırken açıklamaya şunları yazdı: "Çocukların rahat durması için bir yol arayanlar..."

"Onlara gece parlayan koyu renkli pijamalar alın. 'Şarj olmaları' için de hiç hareket etmeden yatmaları gerektiğini söyleyin...

Hiç pişman değilim 😂😂😂😂

****Güncelleme: Kandırmacayı devam ettirmek adına onlar sabah giyinirken pijamaarını çekmecelerine koydum. Tüm gün ışıktan maruz kalacakları için tıpkı dün gece beni zorladıkları zaman gibi gece parlamayacaklar. Yatmadan önce ışığın altında sessizce yatmaları gerekecek.

Yeniden. #hiçpişmandeğilim"

Diğer ebeveynler de kadını övgü yağmuruna tuttu...

Angela Campos: 'Bir saatlik bir sessizliğe ihtiyacınız olduğunda..."

Tori Wyatt: 'Hemen gidip o pijamalardan almalıyım!'

Amy Roe: 'Bu çok zekice.'

MailOnline'a konuşan Jessica şunları söyledi:" Her iki kızımda da duyu bütünleme bozukluğu var. O sabah da, çalıştığım yer olan Care Dimensions'daki bağış etkinliğinden dolayı rutinleri bozulmuştu."

"O yüzden inanılmaz hiperaktiflerdi ve etrafta koşturup duruyorlardı."

"Çekmecenin arkasında paketlenmiş halde duran pijamaları çıkarıp onlara pijamaların şarj olması için hareketsiz bir şekilde yatmaları gerektiğini söyledim. Ve gerçekten öyle yaptılar!"

"Giysilerini sessiz bir şekilde kaldırmam için 10 dakikam vardı. Aslında onların yatma vakitlerinin geldiğini söylemeliydim."

Sizce de çok zekice değil mi?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
whypush

sonra bizim çocuklar yalancı oldu niye böyle oldu aq

akiza

Zekice ama pedagojik anlamda ne kadar doğru bilemedim.

tartantula

Çocuklara yalan söylemek. Gerçekten de çok zekice

1913

hiçpişmandeğilim.bunu defalarca tekrar etmesinin sebebi çocuklarına yalan söylemesinden kaynaklı iç huzursuzluk.

eexorciist

bizim çocuklarda ufakken hatun bademler cevizler meyveler enerji veren herşeyi rondodan geçirip veriyordu çocuklara sonra neden bunların enerjisi hiç bitmiyor diyordu yav çocuklar sumo güreşçisi gibi besleniyor o kadar enerjiyi nasıl tutsun içinde

Görüş Bildir