Çocuklarına Direk Dansı Öğreten Anne ve Babanın Okuyanları Şaşkınlığa Uğratacak Hikayesi

-
Abone ol

Son zamanlarda direk dansı oldukça popüler, artık sadece bir dans türü değil aynı zamanda insanların fitness amaçlı yaptıkları bir spor türü haline geldi. Direk dansı inanılmaz bir güç, yüksek bir acı eşiği ve doğal bir yetenek gerektiriyor. Sizin için Metro'dan düzenlediğimiz bu içeriğimizin konusu çocuklarına direk dansı yapmayı öğreten bir çift. Gelin bakalım...

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/07/16/meet-coup...

Hamileliği boyunca direk dansı yapmaya devam eden Lindsey Teall çocuklarının doğuştan bunun için yetenekleri olduğunu iddia ediyor.

"İki kızımda da hamileliğim boyunca direk dansı yaptım ve doğdukları zaman bu sanatın bir parçası olduklarını hissettiklerini düşünüyorum." diyor Lindsey.

Fakat Lindsey, ailenin direk dansı yapan tek üyesi değil. Eşi Jake Night da bir dansçı ve birlikte çocuklarına direk dansı yaparken en iyi şekilde nasıl dönmeleri gerektiğini öğretiyorlar. 

Salonlarında bu dans için yerleştirilmiş bir direk var ve 11 yaşındaki oğulları Aiden her gün okuldan döndüğü zaman alıştırma yapıyor.

"Her gün direk dansı yapıyoruz."

Lindsey çocuklarına öğrettiği direk dansı için şu yorumları yapıyor: "Ben iş yerimde de dans ediyorum. Ben evde yoksam eğer kendileri dans ediyorlar, ben varsam birlikte ediyoruz. Direk dansının yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de uygun bir spor olduğunu düşünüyoruz çünkü onlar için hem eğlenceli hem de jimnastik gibi oluyor. Bu dans için hem zarif hem de güçlü olmanız gerekiyor."

Çift, birlikte dans etmeye kızları Alaura doğduktan sonra başladılar.

"İkimiz de direğin üzerindeyken performanslar sergiliyoruz. Bu dansı bir partnerle yapıp üzerine çocuklarımızı da dahil ettiğimiz zaman muhteşem bir görüntü çıkıyor ortaya."

Lindsey eskiden striptizci olduğunu dile getiriyor ve eşiyle birlikte çocuklarını bu spor için asla zorlamadıklarını söylüyor.

Hatta çocuklarını da bu spora dahil ettikleri için birçok eleştiri aldıklarını söylüyorlar. Jake bu durum için "O kadar çok olumsuz yorum yaptılar ki yüzlerce olduğu için saymayı bıraktım. Hatta bizi öldüreceklerini ve çocuklarımızı alacaklarını bile söylediler." diyor.

"Karşıt fikirli insanlar, nefret edenler ve onlar gibi olan herkes bizim daha korumacı olmamız gerektiğini düşünüyor."

Fakat Lindsey, artık insanların direk dansı hakkındaki fikirlerinin değişmesi gerektiğini düşünüyor ve "Çocuklarımı direk dansına dahil ederken hiçbir şüphem olmadı." diyor.

Ve son olarak direk dansı ile ilgili şu yorumu yapıyor: "Soyunmanın artık modası geçti, gece kulüpleri daha sakin ve artık köreliyorlar. Direk dansı bir spora, bir sanata dönüşüyor."

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Çocuklarınıza direk dansı öğretir miydiniz?

Saçmalamaaa! Öyle iş mi olur...
Tabii ki, direk dansı harika bir spor ve sanat türü!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebehatun

Kendi kendine yaparsan bence gayet eğlenceli illa ki cinsellikle bağdaştırılması gerekmiyor cinsellik içermesi de gerekmiyor :)

yori

klupda olmadigi mutdedce bence çok estetik çok zor bi seye benziyor ben oyrenmek isterdim

melonsapka

ABARTILACAK BİR ŞEY YOK. GÖTÜNÜ KALDIRAMAYANLAR ASLAA OLMAZ FİLAN DEMİŞ . ULAN Bİ DENE BAKALIM PLATES FİLAN YANINDA ZIRT KALIR ÇOK ZOR BİR SPOR KASLARI FENA ÇALIŞTIRIYOR. SADECE SPOR İÇİN BİLE GİDEN VAR

terminator

Şaşkınlığa uğradım ve gidiyorum.

suspicious

tabi ya, ata sporu. ben de mahallede kamasutra spor kulübü açıldı, ona yazılıcam.

Görüş Bildir