Çocukların Bazen Gerçekten Tam Bir Baş Belası Olduğunu Gösteren 19 Tuhaf Durum

-

Çocuk dediğimiz şahıslar, genelde sevimlilikleriyle bilinirler. Ama bazıları vardır ki, başımızı belaya sokmaktan asla ama asla çekinmezler. Kıvrak zekalarıyla düşündükleri şeylere akıl sır erdiremediğimiz çocukların yaptığı 19 tuhaf şeyi sizler için Buzzfeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/mikespohr/19-ou...

1. "Dört yaşımdayken ölü sinekleri topladım ve onlarla oynamadığım zamanları hepsini küçük bir kutunun içinde tuttum. Daha da kötüsü, böcek ölülerinin hepsine kardeşimin adını verdim."

2. "4 yaşındaki yeğenime öğlen yemeğinde ne istediğini sorduğumda, 'insanları' diye cevap verdi. Ona insanların yemek olmadığını söylediğimde ise çılgına döndü."

3. "4 yaşındaki oğlum bana ağzında çiş olduğunu söylediğinde, küvette oynuyorduk. Bunu nasıl yaptığını sorduğumda ise penisini yukarı doğru kaldırdı ve yüzüne işeyerek 'İşte böyle.' dedi."

4. "4 yaşındaki oğlumun burnuna bir taş sıkıştı ve çıkarılması için acil servise gitmek zorunda kaldık. Bunu neden yaptığını sorduğumda, taşı burnuna kendisinin sokmadığını, taşın oraya 'sıçradığını' söyledi."

5. "Çocukken yatak odamdaki dolabın içerisine iki saatliğine saklandım ve ailem kapıyı 30 kere açmasına rağmen orada saklanmaya devam ettim."

"Kaçırıldığımı düşündüler ve polisi aradılar. Polise ise saklambaç oynadığımızı sandığımızı söylemiştim."

6. "Oğlum 4 yaşındayken çantamdaki her şeyi çıkartıp, yerine köpek maması koyup sonrasında üstüne yine eşyalarımı koymuştu."

"Kasa sırasında cüzdanımı arayana kadar da durumu fark etmemiştim. Kasa sırasında ve kasada bekleyen o kadar insanın iğrenen bakışlarına maruz kalmıştım. Oğluma bunu neden yaptığını sorduğumda, acıkırsam diye onları çantama koyduğunu söyledi."

7. "İki yaşındaki kızımı bir gün baştan ayağa vazelin ile kaplanmış bir şekilde banyoda buldum. Onu oradan çıkarmak o kaygan haliyle çok zordu ve vücudunu temizlemek günler sürdü."

8. "Amcam çocukken, dedemin okuduğu gazeteleri alıp bütün fotoğrafların kafa kısımlarını yüzermiş. Bunları ise yatağının altında bir kutuda saklarmış."

Bir çocuk neden bunu yapar ki?

9. "7 yaşındaki üvey oğlum zamandan tasarruf etmek adına poposunu silmek için son çıkan kopuk tuvalet kağıtlarından aldı."

"Normalde ihtiyacı olanı koparıp kullanması gerekiyordu. Ama o kadar sarılıp sarmalanmıştı ki tuvalet kağıdı, kesinlikle dayanılmazdı."

10. "Gençken kardeşimin su kaplumbağalarına karşı bir obsesifliğim vardı. Neden bilmem, onları yemek isterdim."

"Bir gün yaptım! Bir gün su kaplumbağasını alıp ağzıma koydum. Onu ısıracağımı düşünürken, o beni ısırdı. Tam dilimin üstünü. Hala dilimin üzerine o günün anısına bir şişlik var."

11. "Bir keresinde 3 yaşındaki çocuğumu, kedimizi buzdolabına sokmaya çalışırken yakaladım."

12. "Annem bana her zaman çok güzel kirpiklerim olduğunu söylerdi. Bir gün o kadar çok kızdım ki annemi cezalandırmak için kirpiklerimi kestim. Bir daha da hiçbir zaman o kadar uzamadılar."

13. "5 yaşındaydım ve Beauty and Beast izliyordum. Beast'in Belle ile buluşmaya hazırlandığı sahneden o kadar etkilendim ki, elime makası aldım saçlarımı kesmeye başladım."

"Kafamdaki her örgüyü gerçekten kestim ve saçlarım çok kötü bir hale geldi. Kel gibiydim."

14. "4 yaşındaki kızımın kale şeklinde Disney Princess DVD çaları vardı. Bir gün açamadığını söyledi ve bıçakla açtım."

"Açtığımda ölü kertenkele kemikleri buldum, kızımın cevabı ise 'Anne, bu onların kalesiydi.' oldu."

15. "Oğlum üç yaşındayken, arkadaşlarıyla beraber ahşap bir zeminde çoraplarıyla kayıyorlardı. Çocuklardan biri zeminin daha kaygan olabileceğini düşündü."

"En güzel çözüm olarak da akıllarına işemek geldi. Zemine işediler ve kendi çişlerinin üzerinde kaymaya başladılar."

16. "Kızım üç yaşındayken bana her şeyi sorabileceğini ve benimle her şeyi konuşabileceğini söyledim. Kafasını yavaşça salladı ve birkaç dakika sessiz kaldı."

"Sonrasında ise bana kedinin içinde ne olduğunu sordu."

17. "3 yaşındaki oğlum büyük annesinin evinde dışarıda oynuyordu ve lavaboyu kullanmak için içeri girmek istemediğini söyledi. Şortunu çıkardı, çömeldi ve ön bahçeye kakasını yaptı."

18. "7 yaşındayken anneme bütün gün boyunca beni McDonald's'a götürmesi için yalvarıyordum ama annem bana hep hayır cevabıyla geliyordu."

"Bir gün doktor randevuma gittik beraber ve doktora annemin onunla McDonald's'ta buluşmak istediğini söyledim."

19. "3 yaşındaki kızım tıraş reklamlarına hastaydı. Bacaklarını tıraş etmesine izin vermediğimde öfke nöbeti geçiriyordu. Tıraş köpüklerini ve tıraş bıçaklarını kilitli tutmak zorundaydım."

"Bir gün plastik kaşık ve fasulye sosu ile vücudunu tıraş etmeyi denerken buldum onu. İşe yaramadığını görünce de öfke nöbeti geçirdi. Beni bu şekilde gülerken görmemesi için odayı terk etmek zorunda kaldım."

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurabiyeparcaciklidondurma

3 yaşındayken sonuncuya benzer bir şey yapmıştım annemi ağda yaparken gördüm bir kere ve çay- karbonatı bacaklarıma döktüm ovaladım. sonra lan ben napıyorum deyip çaydanlığı kafamdan aşağı döktüm. sonra yine düşündüm lan Gökçe napıyon? çaydanlığı yere fırlattım banyoya girdim. annem gelince de hiçbir şey bilmiyormuş gibi yaptım.

Gizli Kullanıcı

#13 Park Shin Hye, The Heirs. Bunu söylediğime utanıyorum.

damla-altunbas1

sondakinin amacı neydi jhgjkhdhjkhdjh

frost

Bazen mi?

hastalik-hastasi

en sevmediğim varlıklar.

Görüş Bildir