Cinsel Dürtüleri İçin Ufak Tefek Bir Teşvik Arayan Herkesi Kolaylığı ile Şaşırtacak 13 Doğal Afrodizyak

-

Cinsel isteğinizi yerine getirmek için sadece bilinen tıbbi çözümlerden başka, basit ve doğal yollara da başvurabileceğinizi biliyor muydunuz? Elbette biliyorsunuz ama eminiz the Chive'dan derlediğimiz bu küçük afrodizyakları ilk defa duyacaksınız.

Kaynak: http://thechive.com/2019/01/31/bizarre-a...

1. Taze pişmiş tarçınlı kekler, pastalar hem ağız sulandırdığı hem de kan dolaşımını hızlandırdığı için cinsel dürtüleri de artırıyor.

2. Karpuz, içinde sitrülin denilen bir amino asit barındırdığı için bir erkek üzerinde Viagra etkisi yaratabilir.

3. Finansal olarak zor durumda ya da ekonomik sıkıntıda olan erkekler de kendilerine daha ilkel bir özsaygı ve başarı yolu ararlar: SEKS

4. Başka erkeklerle aynı ortamda bulunmak da erkekte 'rekabet' duygusu yarattığı için cinsel dürtülerini yükseltir.

5. Birçok araştırmaya göre erkekler kendilerini andıran kadınlardan daha fazla tahrik oluyorlar.

6. Cinsel dürtü ve istekler, anksiyete ve korkunun arttığı durumlarda daha yüksek seviyelere çıkar. Romantik buluşmalarda korku filmi tercih etmeniz gerekiyor.

7. İngiliz bilim insanlarına göre 'temiz, güzel kokan ve yeni değiştirilmiş çarşaflar, nevresimler' de cinsel isteği kışkırtan unsurlardan biri.

8. Kırmızı renk evrimimizden gelen bir afrodizyak olarak varoluşumuzun başından beri bize heyecan vermiştir.

9. Kokular hafızamız ile yakından bağlantılı olduğu için bazı aromalar insanların cinsel isteğini tetiklemekte daha büyük rol oynayabilir. Fakat özellike vanilya, biberiye gibi kokuların arzuları alevlendirdiği bilinir.

10. Kahkaha atmak! Başarılı bir mizah anlayışı her türlü iletişimi ileri götürmeye yarayacaktır fakat birçok araştırmaya göre birlikte gülmek bireyleri cinsel olarak uyarır.

11. Keder de tıpkı mutluluk gibi bir afrodizyak etkisi yapabilir.

Romantik ilişkiler ve seks uzmanı Alex Reddie bunu şöyle anlatıyor;

"Beynin cinsel uyarılma bölümü, korku, panik ve keder gibi duyguların tetiklendiği bölgeye oldukça yakındır. İşte bu hisler arasında gidip gelmek, cinsel dürtüler hissetmek bu yüzden kolaylaşır."

12. Tatlı yiyecekler, şekerlemeler ve bazı 'sağlıksız' yiyecekler de cinsel arzularınızı ateşleyebilir.

Reddie şunları ekliyor; 

"Vücudunuzda endorfin salgılanmasına yol açan her türlü madde, sizi iyi hissettirdiği için cinsel tetiklemelerde de etkili olur."

13. Sözlü tartışmalar hatta alevlenen romantik kavgalar da iki kişi arasında sekse giden yol olabilir.

Tartışmalar gerginliğe, testosteron seviyesinin yükselmesine ve kan basıncının arttırmasına yol açtığı için cinsel dürtülerin de başlangıcını oluşturur. Yani filmlerde gördüğümüz alevli tartışmaların, yavaşça cinsel ilişkiye dönmesi senaryosu aslında oldukça gerçek!

O zaman, tarçınlı bisküvi yiyip sevgilinizle kavga edecek bir konu bulmak için düşünmeye başlayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kadir-onay

Organik sertifikalı doğal yayla Balı,Saf Arı Sütü,Polen,Propolis,Arı Ekmeği (Perga) ve G.Kore Kırmızı ginsengi ile kişiye özel yaptığım Apiterapi karışımlar hazır fason üretim markalı ürünlerden en az 10 kat daha fazla Arı Sütü,Polen,Propolis,Perga ve G.Kore, Kırmızı Ginseng içermekte, içeriğindeki doğal Protein,vitamin,mineral maddeler,iz elementler sayesinde kişinin vücut direncini arttırıp,bağışıklık sistemini güçlendirerek,çok kısa bir süreçte kalıcı, yüksek cinsel performans sağlamaktadırlar.Apiterapi karışım libido ve testostoron seviyesini maximize ederek, yanetkisiz,mükemmel bir etki göstermektedir.Kişiye özel,Apiterapi karışım yaptırmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için,bağırsak florası tedavisini temin etmek isteyenler,05324063215 ve 05050658499 nolu telefonlardan ve Whatsapp tan ulaşabilirler.Kadir Onay.Selamlar,Saygılar

ferhat-seyhan

#4 de sağdaki ve soldaki kur aşamasında iken arkadaki duş aşamasına gelmiş..

erlik

Şükür ki memleketin taşı, toprağı, yeri gelince musluk suyundaki klor bile teşvik. Hatta afrodizyak. Ekstraya gerek yok.

Görüş Bildir