Çilli Olmanın Güzelliği! Farklılıklarıyla Kendilerine Hayran Kaldığımız 16 Sıra Dışı İnsan

40PAYLAŞIM

Britanyalı fotoğrafçı Brock Elbank çilli insanların hayat dolu portrelerini yarattığı projesinde 150 kişiyi fotoğrafladı.

BuzzFeed'deen derlediğimiz bu içeriğimiz sizleri kendine hayran bırakacak! 😊

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/matthewtucker/t...

1. Elliot Brown

2. Elouise.

Elbank Sidney'de yaşarken arkadaşının oğlu Eddie ile bir futbol maçında tanışmış. Eddie, Elbank'ın gördüğü en çilli yüze sahipmiş. Onunla ilgili "Çok iyi görünen bir karakterdi." diyor. "O yüzden de John'a bir portre çekip çekemeyeceğimi sordum ve 2012'nin başında bu fikrin ortaya çıkma şekliydi."

Elbank #Freckles (Çiller) projesine 2015'in ortasında Birleşik Krallık'a geri taşınınca tam anlamıyla başlamış.

3. Asha Chantilou.

4. George Hard.

Elbank "Çilleri oldum olası sevmişimdir." diyor. "Fotoğraflama şansını yakaladığım her karakterle ilgili ilginç bulduğum şey çoğunun çocukluktan beri çilleri yüzünden sorun yaşayıp ya onlardan nefret etmeleri ya da büyüdükçe onlarla yaşamayı öğrenmeleri ve hatta yetişkinlikte onları sevmeleri."

5. Tsiu Kim.

6. Isabel Lagbo.

"Şu ana kadar birlikte çalıştığım kişilerin çoğu harika görünen insanlar... hayatın her yolundan muhteşem görünen insanlar. İnsanlar gerçekten fotoğraflaması en harika olan konu. Londra metrosuna her bindiğimde fotoğraflamaya bayılacağım insanlar görüyorum."

7. Leah Sheehan.

8. Emily Cole.

Elbank'a sık sık bu kadar hayat dolu ve benzersiz fotoğraflar yaratmak için ne gibi bir fotoğrafik süreç kullandığı soruluyor. "Benim sürecim basit." diyor Elbank. "UV ışınları ya da herhangi bir numara kullanmıyorum. Her fotoğraf içinse yaklaşık 4 saat süren prodüksiyon sonrası sürecim var."

9. Kaine Buffonge.

10. Ivy.

Elbak Fransa'da fotoğraflarını özgünlüklerini kanıtlamak için bir kozmetik firmasına gönderdikleri bir röportaj bile yapmış. "Çilleri olmayan insanlarla çil serisi yapmanın anlamı ne olurdu ki? Ne kadar çilli olduklarını görmek için Instagram profillerine bakmanız yeterli sonuçta!" diyor.

11. Mania Machowski.

12. Pippa George.

Çilleri olan kişilerle çalışırken Elbank nasıl çocukken çillerinden nefret ettikleri ve görünüşleri nedeniyle okulda dalga konusu oldukları, bazı kızların çillerini makyajla kapadığı ile ilgili birçok hikaye dinlemiş. "İnsanları fotoğraflarken beni etkileyen de bu: hayatlarında ne sıkıntısı çektikleri. İnsanlarda güzel ve çarpıcı bulduğum şey bu oluyor."

13. Romy Rooijakkers

14. Josh Hardwick.

"Eylül 2015'te çektiğim bir konu portrenin ardından küçükken nasıl hissettiği, zorbalık gördüğü, okulda görünüşünden dolayı kabul edilmediği ile ilgili konuşarak benimle yaklaşık 3-4 saat geçirdi. Bu beni oldukça şaşırttı çünkü ben kendisinin harika göründüğünü düşünüyordum."

15. Sean Conway.

16. Natasha Culzac.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz_canfeda

Bende Tripofobi olduğu için çilli insanların yüzüne bakamıyorum maalesef

yori

cil sevmiyorum

necla.toker

Siz yaşlılık lekeleri yaşadığınız zaman bizlerde sizleri sevmeyeceğiz.Çünkü sizler iğrenç oluyorsunuz.

yori

biseyi sevmemek zevk meselesi ben nezaman igrenc oldugunu soyledib asagiladim ki

Gizli Kullanıcı

#8 deki kızın elmas gibi göz rengine bittim😲

bahar-cicegim

#6 da güzel

Gizli Kullanıcı

aynen ama #6 nın kendi de güzel,sadece gözleri degil bide #2 numara

cakma-medusa

Asıl marifet, daha çil moda değilken bu içeriği paylaşmaktaydı Onedio!

Görüş Bildir