Görüş Bildir
Haberler
CHP'li Kuşoğlu: 'Cumhurbaşkanı Adayımız Kılıçdaroğlu'

etiket CHP'li Kuşoğlu: 'Cumhurbaşkanı Adayımız Kılıçdaroğlu'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için 'Cumhurbaşkanı adayımız' dedi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

CHP Çankaya İlçe binası yapılan tadilattan sonra kapılarını yeniden açtı. Açılışa, Kılıçdaroğlu'nun adaylığını vurgulayan açıklamalar damga vurdu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu partisinin Ankara Çankaya ilçe binasının açılışında konuştu. Kuşoğlu, 'Sayın genel başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sevgi ve sagılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum' dedi.

"Kılıçdaroğlu'nu köşke oturtacağız"

"Kılıçdaroğlu'nu köşke oturtacağız"

CHP'li belediye başkanları da Cumhurbaşkanlığı için Kılaçdaroğlu'nu işaret etti. CHP'li Yenimahelle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 'Cumhuriyet Halk Partisi demokrasinin beşiğidir. Ülkenin içinde bulunduğu koşulları biliyorsunuz. Bu koşullardan kurtulmanın yolu, kol kola, yürek yüreğe Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyetine sahip çıkmaktır. Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapmak bu ülkede; namusu, adaleti yenide tescil etmek için kol kola, yürek yüreğe çalışarak başaracağız. Çünkü her yerde başardık, burada da başaracağız. Yapılacak genel seçimlerde iktidara yürüyeceğiz' dedi.

'Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin merdivenlerinden tek tek çıkacağız ve Mansur Başkanı oraya oturtacağız demiştim' diyen CHP'li Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 'Oturttuk mu?, Belediyeyi haramilerden kurtardık mı?' diye sordu, CHP'liler de 'evet' diye haykırdı.

Taşdelen, 'İlk seçimde sandık önümüze geldiğinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu Çankaya Köşkü'nün merdivenlerinden köşke oturtacağız' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1109
478
122
82
32
20
15
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Asuman

Hala akıllanmadınız

emirjoe

amnakoyayım tweeter da tag mag açalım şunu aday yapmasınlar

İronici

O zaman tayyip erdoğanın cumhurbaşkanlığını hayırlı olsun