Görüş Bildir

CHP LGBT'lilerin 'Onur Haftası'nı Kutladı: Canan Kaftancıoğlu'na Tepki Yağdı!

Anasayfa > Güncel

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu LGBT’lilerin Onur Haftası’nı sosyal medyadan kutlayarak, “Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası” ifadelerini kullandı. Bu ifadeler sonrası sosyal medyadan Kaftancıoğlu’na tepki gösterildi. İşte detaylar...

Kaftancıoğlu'na Sosyal Medyada Tepki Yağdı

Kaftancıoğlu'na Sosyal Medyada Tepki Yağdı

LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlama paylaşımı yapan CHP'li Canan Kaftancıoğlu'na sosal medyadan tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcısı Rumeysa Soğanyemez, 'Sizin özgürlük anlaşınız batsın' derken, Erhan Balcı, 'Atatürk'e Atatürk deme, terör guruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP'de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?' diye sordu.

"Hayatları Nefret, Ayrımcılık, İftira. Bu 'Erdem' Anca LGBT İçin Akıllarına Geliyor"

"Hayatları Nefret, Ayrımcılık, İftira. Bu 'Erdem' Anca LGBT İçin Akıllarına Geliyor"

Sosyal medya kullanıcısı olan Eyüp Gökhan Özekin ise Kaftancıoğlu'nun paylaşımını alıntılayarak, 'Yaza 18 yaşa kadar aşılanır' diyen Sağlık Bakanına nefretle hakaret ettiği twet duruyor. Özür dilemedi. Lideri daha dün nefretle sınav iftirası attı, yalan çıktı, özür dilemedi. Hayatları nefret, ayrımcılık, iftira. Bu 'erdem' anca LGBT için akıllarına geliyor. Ne denir ki?' ifadelerini kullandı.

'BUNLAR HER ŞEYİ ÖZGÜRCE SÖYLER BİZ SÖYLERSEK NEFRET SÖYLEMİ ONLARIN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ'

Bir diğer sosyal medya kullanıcısı Umut Nimet Ataş ise Kaftancıoğlu'nun LGBT paylaşımına tepki göstererek, 'Alın size onursuzluğu onur diye tanıtan bir siyasetçi! Çok şey söylenir ama susuyorum çünkü bu ülkede bunlar her şeyi özgürce söyler biz söylersek nefret söylemi onların ifade özgürlüğü' dedi.

Şehit Analarına Göstermedikleri İlgiyi LGBT'ye Gösteriyorlar

Şehit Analarına Göstermedikleri İlgiyi LGBT'ye Gösteriyorlar

Başka bir sosyal medya kullanıcısı Abidin Erdemsoy ise 'Şehit analarına göstermediği ilgiyi topa, lezbiyene gösteren Cehape zihniyeti' diyerek tepkisini dile getirdi.

CHP Teşkilatları da LGBT Onur Haftasını Kutlamıştı

CHP Teşkilatları da LGBT Onur Haftasını Kutlamıştı

CHP Başakşehir Gençlik Kolları, CHP Esenler İlçe Başkanlığı, CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı, CHP Fatih Gençlik Kolları, CHP Pendik İlçe Başkanlığı, CHP Sarıyer Gençlik Kolları, Kadıköy Belediyesi gibi CHP teşkilatları da LGBT Onur Haftası'nı kutlayan paylaşımlar yapmıştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?